Fantasztikus küzdelem végén, 110 perces csatában győzött a Fino a Kecskemét ellen a férfi röplabda-bajnokság döntőjének harmadik mérkőzésén. A kaposváriak 3:2 arányban kerekedtek felül a 37 pontig jutó Németh Ferenc vezérletével, így még nem ért véget a párharc.

Két mérkőzés után 1-1-re áll a Kaposvár – Sopron párharc a férfi kosárlabda-bajnokság negyeddöntőjében. A KKK hazai pályán nagyszerű játékkal győzött 103:69 arányban, a hétvégi második találkozón viszont riválisunk bizonyult jobbnak 80-71-re. A csata az egyik fél harmadik sikeréig tart.

Hazai környezetben vívták ki a Fino junior röplabdázói az országos döntőben való részvétel jogát. A fiúk két csoport riválisuk ellen léptek pályára a hazai rendezésű elődöntős tornán, és miután mindkét alkalommal győzni tudtak, egyenes ágon jutottak be az ország legjobb hat csapata közé.