Újabb bravúros diadalt aratott a Kaposvári Kosárlabda Klub együttese: a fiúk a felsőházi rájátszás első hazai rangadóján 96:81 arányban nyertek a Kecskemét ellen. A csapatot Hendlein kipontozódása és Spica sérülése sem zökkentette ki, és a közönség segítségével kivívta az újabb remek sikert.

Játszmavesztés nélkül jutott be a legjobb négy közé a bajnokságban a Fino férfi röplabdacsapata. A kaposváriak a negyeddöntős párharc harmadik mérkőzésén is 3-0-ra verték a Dunaferrt. A vendégek a harmadik szettben mindössze öt pontot gyűjtöttek. A szombaton kezdődő elődöntőben a Dág – MAFC párharc győztese vár a kaposváriakra.

Szép sikerrel kezdődött az új Prukner-éra Kaposváron: bravúros döntetlent ért el a Rákóczi futballcsapata a listavezető Vasas otthonában az NB II. 20. fordulójának nyitómérkőzésén. A kilencven perc nem hozott gólt, de a kiesés elől menekülő zöld-fehérek megszerezték első idei pontjukat.