A bajnoki címvédő Békéscsaba legyőzése után két nappal jól helytállt a listavezető Vasas otthonában is az 1. MCM-Diamant Kaposvári Egyetem NB I-es női röplabdacsapata. Csitáriék a harmadik szettet megnyerték, de végül 3:1 arányban alulmaradtak a 88 perces találkozón. A hazai röplabdás társadalom péntek óta a lányok nagy bravúrjáról beszél: a somogyiak hét éve verték meg utoljára a viharsarkiakat.

Kiütéses, 39-21-es győzelmet aratott Szegeden a Siófok KC Galerius Fürdő együttese a női kézilabda NBI. 17. fordulójában. Az első játékrész végére 6 góllal vezettek a Balaton-partiak, a különbség pedig tetemessé duzzadt a folytatásban.

Idén is műfüves bajnoksággal hangolhatnak a tavaszra a megye labdarúgó csapatai. A Winner Műfüves Bajnokságba több osztály egyesülete is nevezett, akik négyes csoportokba osztva, három fordulón keresztül küzdhetnek majd a helyezésekért. A pontvadászat a mögöttünk álló hétvégén rajtolt el.