Nehezen lendült játékba, az első szettben ráadásra kényszerült, de végül így is magabiztos, 3:0 arányú győzelmet aratott az 1. MCM-Diamant Kaposvári Egyetem NB I-es női röplabdacsapata a pontvadászat 17. fordulójában. A hetedik helyen tanyázó somogyiak a sereghajtó Palota ellen nyertek 70 perces küzdelem végén.

Nem borult a papírforma a Siófok KC-Galerius Fürdő szombati NB I-es bajnoki mérkőzésén: a házigazda Győri Audi ETO KC 18-12-es félidő után 34:20 arányban győzött a somogyi kézilabdázók ellen. A vendégek jól kezdték a meccset, aztán a BL címvédője átvette az irányítást, és a szünet után már csak az volt kérdés, hogy hány góllal nyeri a találkozót.

Nehéz mérkőzés várt a hétvégén a Közutasok-1.MCM csapatára a férfi teke Szuperliga 13. fordulójában. A kaposváriak a tabella második helyén álló zalaegerszegieket fogadták, és a vártnál szorosabb küzdelem végén maradtak alul 5:3 arányban.