Vereséggel folytatta szereplését a Kaposvári Kosárlabda Klub együttese a férfi élvonalban, miután hazai pályán kapott ki a Kecskeméti TE-Duna Aszfalt csapatától. Sztojan Ivkovics legénysége 74:57 arányban bizonyult jobbnak.

Két győzelemmel folytatta szereplését a Gyakorló DSE kosárlabdacsapata a leány tini bajnokság negyedik fordulójában. Elek Csaba tanítványai a PVSK B csapata és a Tatabánya ellen mérkőztek meg, és mindkét meccset szoros küzdelem után fordították a saját javukra. A Gyakorlós lányok így kedvező helyzetből várhatják az alapszakasz utolsó fordulóját.

Ötvenhét perc alatt nyerte meg idei első bajnoki mérkőzését a Fino Kaposvár férfi röplabdacsapata. A veretlen éllovas 3:0 arányban győzött a fővárosi MAFC otthonában. Együttesünk legeredményesebb játékosa a 15 pontig jutó Németh Ferenc volt, Bagics Balázs pedig 10 pontot gyűjtött.