Magabiztos diadalt aratott a Kaposvári Kosárlabda Klub együttese az újesztendő első hazai bajnoki mérkőzésén. Az új amerikai légióssal megerősödött csapat a Szeged ellen nyert 90:77 arányban, és az előkelő ötödik helyről várja a folytatást.

Péntektől vasárnapig Nyíregyházán játszik világbajnoki selejtezőt a magyar junior férfi röplabda válogatott. A mieink Görögország, Franciaország és Lettország ellen lépnek pályára a szabolcsi megyeszékhelyen. A magyar csapat több mint tíz év után vesz részt a selejtezőben, és szeretne továbbjutni. A tornáról csak a csoportgyőztes lép a világbajnoki döntőbe.

Sikert aratott a futballfesztivál és a Balaton-átúszás, nagyszerű nemzetközi eredményeket értek el a kaposvári sportolók, jótékonysági focigálát rendeztek a Rákóczi Stadionban. Mindez az elmúlt esztendő harmadik negyedévében történt.