Két igen szoros és két simább szettet hozott a kaposvári és a nyíregyházi röplabdázók NB I-es női bajnoki mérkőzése. A vendégek 1-1 után átvették az irányítást, és három pontot érő győzelmet arattak a városi sportcsarnokban. Az 1. MCM-Diamant Kaposvári Egyetem együttese továbbra is a nyolc közé jutásért küzd.

A záró napon szállt vízbe Dudás Dániel a Dohában megrendezett Rövid pályás Úszó Világbajnokságon. A Kaposvári Cápák SE válogatott versenyzője az 1500 méteres gyorsúszó számban, 14 perc 53 másodperces időeredménnyel a 22. helyet szerezte meg. A versenyző dolgát alaposan megnehezítette, hogy több társával együtt megbetegedett és legyengült, így nem sikerült javítania a legjobb időeredményén.

Tizenöt csapat feszült egymásnak a Sportpálya 2004 Egyesület idei első téli teremtornáján. A Szennában rendezett Mikulás Kupáról ezúttal sem hiányozhattak a szép megmozdulások, és egy rendkívül izgalmas döntő végén a tavalyi első emelhette magasba a győztesnek járó serleget.