Sikert sikerre halmozott az elmúlt időszakban a Kaposvári Sportközpont és Sportiskola birkózó szakosztálya. Takács László tanítványai az országos bajnokságról, a diákolimpiáról és az összmagyar bajnokságról is aranyéremmel térhettek haza.

Esélyeshez méltón szerepelt a házigazda Kaposvári Röplabda Akadémia fiú serdülőcsapata az országos bajnokság selejtezőjében. Biki Mária tanítványai az első fordulót szettveszteség nélkül nyerték hazai pályán a Pécs és a Zalaegerszeg ellen.

Taroltak a kaposváriak a cápa, a gyerek és a serdülő korosztály uszonyos és búvárúszó országos bajnokságán. A Kecskeméten megrendezett viadal éremtáblázatának élén az 1. MCM-Diamant Adorján SE végzett 46 dobogós helyezéssel, amiből 18 volt első hely. A Cápák SE 35 érme második, az Úszó SE 23 dobogós eredménye pedig negyedik helyet ért az összesítésben.