Kettős győzelemmel jutott tovább a Challenge Kupában a Fino férfi röplabdacsapata. A kaposváriak a hazai siker után idegenben is megverték a Sztudenti Tiranát: az albán fővárosban, 106 perces mérkőzésen, két szoros szettet követően 3:1 arányban bizonyultak jobbnak.

Nagy csatát és szoros küzdelmet hozott a Henger-Tamási mérkőzés a megyei kosárlabda-bajnokság legutóbbi fordulójában. A pontvadászatot jól kezdő tolnaiak mellett a még veretlen Tüskevár, a Meló-Diák és a Táncsics is nyert a hétvégén.

Ismét lovasedzői szintvizsgát rendeztek a napokban a Pannon Lovasakadémián. A Magyar Lovas Szövetség által rendezett megmérettetésen az ország legjobbjai számolhattak be tudásukról, miközben több lovas szakágban szerzett tapasztalataikat is bemutathatták vizsgáztatóiknak.