A Cegléd ellen játszotta utolsó hazai bajnokiját a Kaposvári Rákóczi NB II-es futballcsapata az őszi szezonban. Márton Gábor együttese győzelmi reményekkel vágott neki a mérkőzésnek, a végén azonban meg kellett elégednie a gól nélküli döntetlennel.

Nem tudta megközelíteni a legutóbb Székesfehérváron mutatott teljesítményt a Kaposvári Kosárlabda Klub együttese Jászberényben. A somogyiak húsz ponttal, 112:92 arányban kaptak ki a tartalékos Jászberénytől. Csapatunk már az első negyedben tetemes hátrányt szedett össze, így már nem volt esélye a győzelemre.

Az utolsó negyed volt a döntő a Kaposvár-BVSC OB I-es férfi vízilabda-mérkőzésen. A házigazda somogyiak 7-5-re győztek a bajnokság 7. fordulójában és sikerükkel a hatodik helyre jöttek fel a tabellán.