Megtalálta új edzőjét az 1. MCM-Diamant Kaposvári Egyetem NB I-es női röplabdacsapata. Az együttes szakmai munkájának irányítását a korábbi 92-szeres válogatott feladó, a játékosként 10-szeres magyar bajnok és 10-szeres kupagyőztes Mészáros Péter veszi át.

Megszerezte első győzelmét a Kaposvári Asztalitenisz Club férfi csapata az NB III-as bajnokságban. Okos Balázsék a pontvadászat 6. fordulójában a Dunaújvárost fogadták és 10:8 arányban bizonyultak jobbnak.

Ötből öt mérkőzést nyert meg és ezzel tornagyőztes lett a Bene Ferenc Labdarúgó Akadémia U11-es csapata a Siófokon rendezett MLSZ-OTP-Bozsik utánpótlás kupán. A fiatal Rákóczisok a Szekszárd, a Pécs, a Siófok és a Paks együttesét is legyőzték.