Nem szakadt meg a Fino férfi röplabdázóinak remek hazai sorozata: az éllovas az NB I. nyolcadik fordulójában is 3-0-ra hozta mérkőzését. A kaposváriak a középmezőnyhöz tartozó szolnokiakat látták vendégül, és a csapatban ezúttal a fiatalok is több játéklehetőséget kaptak.

Soroksáron szenvedett vereséget a Kaposvári Rákóczi a labdarúgó NB II. 13. fordulójában. A somogyi zöld-fehérek a 26. percben, Rajczi Péter kiállítását követően emberhátrányba kerültek, de még a szünet előtt a hazaiak játékosa, Lovrencsics is piros lapot kapott. A második félidőben a hazaiakhoz beállt a volt siófoki támadó, Pál András, aki a 75. és a 90. percben is a hálóba talált.

Parádés dobóteljesítménnyel aratott bravúros győzelmet a Kaposvári KK együttese Székesfehérváron az NB I/A csoportos férfikosárlabda-bajnokság hatodik fordulójában. A kiválóan teljesítő somogyiak húsz ponttal, 108:88 arányban bizonyultak jobbnak.