Végig kézben tartotta az irányítást a kupagyőztes és bajnoki ezüstérmes Vasas, így 3-0-ra nyert az 1. MCM-Diamant Kaposvári Egyetem ellen a női röplabda NB I. vasárnap délutáni mérkőzésén. A kaposvári lányok ezúttal is jól küzdöttek, és a harmadik szettben meg is szorongatták a válogatott játékosokkal felálló fővárosiakat.

Patalomban is igazolta jó hírét a hetesi labdarúgócsapat. A megyei II. osztály őszi szezonjának záró fordulójában 2-0-ra győzött Juhász András együttese és ezzel megőrizte előkelő harmadik helyét a tabellán. Az élen továbbra is a Magyaregres áll, a második helyen pedig a Zákány csapata.

Elsöprő győzelmet arattak a Szuper Liga újonca ellen a Közutasok Kaposvár férfi tekézői. Földesiék a bajnokság 9. fordulójában hazai környezetben nyertek 8:0 arányban a Péti MTE gárdája ellen. A kaposvári csapat legjobbja az 564 fáig jutó Sághy Tamás volt.