Hetedik mérkőzését is megnyerte az új évadban a Fino férfi röplabdacsapata: a kaposváriak a Vegyész RC Kazincbarcikával játszottak rangadót, és 3-0-ra győztek. A harmadik játszmában hátrányból, fordulatos, izgalmas csata végén fordított a házigazda.

Egy hajszál hiányzott csak az országra szóló bravúrhoz a Kaposvár-Szolnok OB I-es férfi vízilabda-mérkőzésen. A nyolc világ- és négy olimpiai bajnokkal érkező Tisza-partiak vért izzadva, csak 8:7 arányban nyertek a Városi Fürdőben.

Zsinórban harmadszor kapott ki hazai pályán a Kaposvári Rákóczi NB II-es labdarúgócsapata. A zöld-fehérek a Máté Péterrel, Tóth Balázzsal és Oláh Lóránttal felálló Szegedtől szenvedtek 1-0-s vereséget a bajnokság 12. fordulójában.