A remek formában lévő Siófok sem tudta megállítani a bajnoki címvédő győrieket a női kézilabda NB I. negyedik játéknapján. A somogyiak a küzdelmes, hajtós mérkőzés első félidejének nagy részében tartották a lépést a BL-győztessel, a szünet után azonban hat gólra nőtt a vendégek előnye. Az ETO végül telt ház előtt nyert 29:23 arányban.

Kaposvár sikersportolóit és edzőiket köszöntötték ezen a héten, a Városházán. A megyeszékhely versenyzői kiemelkedő nemzetközi eredményeket értek el az elmúlt időszakban: Varga Krisztina a felnőttek között, Bence Balázs, Bajnok Eszter és Szokol Fanni pedig az utánpótlás-korosztályban állhatott fel világverseny végén a dobogóra.

A második helyen végzett a Kaposvári KK csapata a baranyai megyeszékhelyen rendezett nemzetközi felkészülési férfi kosárlabdatornán, miután a döntőben 88–78-ra kikapott a házigazda Pécsi VSK együttesétől. A somogyiak az elődöntőben remek játékkal verték 88-68-ra az eszékieket, a fináléban viszont a házigazda bizonyult jobbnak.