Bajai győztest avattak a nagyatádi Ironmanen. A viadal a rekkenő hőség ellenére is részvételi csúcsot hozott. A triatlonisták hosszú távú magyar bajnokságát immár 25. alkalommal rendezték meg a Rinya-parti városban és környékén.

Négy sportág döntőivel ért véget a 10. Intersport Ifjúsági Fesztivál a somogyi megyeszékhelyen. A kaposváriak három győzelemnek is örülhettek: a Bene Ferenc Labdarúgó Akadémia U14-es együttese, valamint a Kaposvári Kosárlabda Klub U14-es és U16-os csapata egyaránt megnyerte a döntőt, így átvehette az aranyérmet.

Kiemelkedő eredményekkel zárta Stadler Csenge a Miskolcon megrendezett úszó gyermek országos bajnokságot. A Kaposvári 1. MCM-Diamant Adorján SE reménysége a rangos viadal második napján nagyszerű egyéni csúccsal nyerte meg a 200 méteres hátúszó számot, 100 háton és 100 gyorson pedig ezüstérmes lett.