A horvát Hrvoje Puljko vezérletével aratott nagyon magabiztos győzelmet Pécsett a Kaposvári KK együttese az élvonalbeli férfi kosárlabda-bajnokság 17. fordulójában. A somogyiak az első félidő után hét ponttal vezettek, végül 88:69 arányban bizonyultak jobbnak.

Nem borult a papírforma a fővárosban: a harmadik helyen álló Honvéd öt góllal verte a kaposváriakat a férfi vízilabda OB I. hétvégi fordulójában. Az első negyedet két góllal nyerte a házigazda, a félidőben pedig 7-5 volt az eredmény.

Kaposváron rendezték meg a West Bowl Amerikai Football kupasorozat döntő fordulóját, amelyen öt csapat mérkőzött meg, köztük a kaposvári Arany Rókák is. A végső győztes Veszprém Wildfires gárdája ismét kiemelkedett a mezőnyből, a házigazdák a negyedik helyen zártak.