Közel állt a nagy bravúrhoz a Fino röplabdacsapata, végül mégis pont nélkül maradt a Közép-európai Liga idei első mérkőzésén. Az éllovas Ljubljana ellen jó játékkal sikerült megnyerni az első szettet, és a másodikban sem hiányzott sok a meglepetéshez. A szlovének végül átvették az irányítást, és 3-1-es győzelmet arattak.

Megkezdődött a nagytakarítás a Rákóczi futballcsapatánál: az új vezetőedző, Selymes Tibor az eddigi játékoskeret nyolc tagjára nem tart igényt, és még további változások is várhatók az előttünk álló napokban.

Az első félidő még jól sikerült, a folytatásban azonban felőrölte a kaposváriak erejét az Alba Fehérvár a férfi kosárlabda-bajnokság szombati rangadóján. A somogyiak a térfélcsere után már nem tudtak újítani, így végül 97:73 arányú vereséget szenvedtek.