KTE-Duna Aszfalt - Kaposvári KK2017. Április 26. 13:14

Új esemény

Szeretettel köszöntjük kedves olvasóinkat.

• 17:53:21

Új esemény

Újabb komoly erőpróba vár Fekete Ádám fiaira, a KKK ugyanis ma a jó erőkből álló Kecskeméttel meccsel a középszakasz nyolcadik fordulójában.

• 17:55:38

Új esemény

Annyi már biztos, hogy a Pécs ott van a nyolc között, a Szeged, KKK, KTE trió viszont még nagy csatákat vív majd meg ezért, utóbbi két együttes a mai estén épp egymás ellen.

• 17:56:16

Új esemény

A KKK előnye jelenleg egy győzelem a Kecskeméttel szemben, így Forray Gábor együttese egy győzellemmel akár be is érhetné a Kaposvárt.

• 17:57:22

Új esemény

A Kecskemét igen jó formát mutat, az alapszakaszt is beleszámítva, legutóbbi tíz meccsükből nyolcat megnyertek.

• 17:58:05

Új esemény

Az egymás elleni idei mérleget tekintve viszont a KKK áll jobban, hiszen az alapszakaszban oda-vissza verték Hendleinék a KTE-t, igaz a középházban Kaposváron nyerni tudtak a lila-fehérek.

• 18:00:40

Új esemény

Lássuk is a kezdőket!

• 18:01:12

Kecskeméti TE

Hazai oldalon a Derasimovic, Pongó Máté, Pongó Martin, Karahodzic, Ivosev ötös a pályán.

• 18:01:49

Kaposvári KK

A KKK pedig Wisseh, Frazier, Cooke, Hendlein, Simms felállásban kezd.

• 18:03:43

Kaposvári kosárral kezdődik a találkozó, Frazier szerzett két pontot Wisseh passzából. 0-2.

• 18:04:09

Derasimovic egyenlít egy középtávoliból, 2-2.

• 18:05:15

Wisseh középtávolijával viszont újra a Kaposvárnál az előny. 2-4.

• 18:05:53

Ivosev viszont egy 2+1-es akcióval megfordítja a meccset. 5-4.

• 18:06:55

Djukanovic középtávolijával 7-4-re módosul az állás.

• 18:08:24

Karahodzic büntetőzhetett Frazier faultja után. A hazaiak centere kettőből egyet dobott be, így per pillanat 8-4 az állás.

• 18:09:05

Derasimovic azonban dedob egy hármast is, így egy 9-0-s rohamot repesztve 11-4-re vezet a KTE.

• 18:09:19

Időt is kért azonnal Fekete Ádám.

• 18:11:57

Új esemény

Nem folytatódik jól azonban a meccs. Wisseh hagyott ki egy közelit, majd Simms faultja után Ivosev állhat oda a büntetővonalhoz.

• 18:13:07

Ráadásul Ivosev kosara még be is ment, majd azt követően a büntetője is, így újabb három pontot pakol eddigi előnyére a KTE, s most már kereken tízzel vezetnek. 14-4.

• 18:14:13

Simms is szerez három pontot, igaz két külön akcióból. Előbb egy büntetőt dobott be két kísérletből, majd nem sokkal később a gyűrűbe húzta a labdát. 14-7.

• 18:14:50

Új esemény

Karahodzic középtávolijára Simms válaszolt, 16-9.

• 18:18:03

Új esemény

Derasimovic dobott be két büntetőt, de szinte azonnal reagálni tudott erre a KKK Cooke révén. 18-11.

• 18:21:30

Új esemény

Karahodzic duplájára Fodor válaszolt egy hármassal. 20-14.

• 18:22:33

Új esemény

Derasimovic és Pongó Martink kosaraival újra közte tíz. 24-14.

• 18:23:19

Új esemény

A negyed végére azonban tízen belülre tudott férkőzni a KKK. Wisseh és Hendlein voltak eredményesek, így egy negyed után Kecskemét - Kaposvári KK: 24-18.

• 18:25:10

Hegedűs triplájával folytatódik a mérkőzés, 27-18 a Kecskemétnek.

• 18:26:21

Majd beesik egy újabb kecskeméti tripla, ezt most Pongó Máté dobta. 30-18.

• 18:28:03

Ivosev dob be egy középtávolit, amit azonnal kaposvári időkérés követ. 8-0-val kezdte a negyedet a hazai alakulat, nagy bajban a KKK. 32-18.

• 18:29:56

Frazier középtávolijával megvan az első kaposvári kosár is a negyedben. 32-20.

• 18:32:06

Új esemény

Simms dobott be két büntetőből egyet, a túloldalon pedig Karahodzic egy középtávolit. 34-21.

• 18:32:40

Simms aztán bedob egy középtávoli tempót is, 34-23.

• 18:34:51

Frazier triplájával újra tízen belül a Kaposvár, 34-26.

• 18:35:35

Cooke triplájával pedig tovább zárkózik a KKK. Öt pontra feljönnek a somogyiak. Most a hazaiak kérnek azonnal időt. 34-29.

• 18:37:16

Karahodzic középtávolijával viszont tartja magát a Kecskemét, 36-29.

• 18:37:40

De Frazier dob egy újabb hármast!!! 39-32.

• 18:38:24

Új esemény

Hihetetlen mi folyik itt!! Pongó Máté is dobott egy triplát, de Frazier a túloldalon azonnal hintett még egy trojkát! 36-35.

• 18:39:39

Derasimovic sem akar lemaradni, ő si betalál kintről. 42-35.

• 18:40:00

És sajnos Djukanovics is dobott egy triplát, újra közte tíz. 45-35.

• 18:40:50

Új esemény

A legutóbbi hét kosárból hat tripla volt.

• 18:41:08

Új esemény

Egy perc még a negyedből.

• 18:42:25

Új esemény

Wisseh értékesített két büntetőt, 45-37.

• 18:43:20

Új esemény

Djukanovic adja el a labdát, Wisseh pedig a lerohanás végén dob egy középtávolit, 45-39.

• 18:43:44

Új esemény

Karahodzic, majd Cooke találnak be, 47-41.

• 18:47:28

Új esemény

Djukanovic emelt rá még egy távoli hármast a negyed végén, de nem talált be a montenegrói, így két negyed után az állás 47-41 a Kecskemétnek.

• 18:59:36

A Kaposvár kezdhette a harmadik negyedet, de az első akcióból csak kihagyott dobásokig jutottak a Hendleinék.

• 18:59:57

Ivosev viszont két bedobott büntetővel kezd, 49-41.

• 19:00:27

Hendlein kosarával 49-43.

• 19:01:14

Derasimovic vált pontokra két büntetőt, 51-43.

• 19:01:35

Hendlein talál be aztán középtávolról is, 51-45.

• 19:05:06

Új esemény

Wisseh hármasával már egy triplányi távolságra feljött a KKK, de Djukanovics azonnan tett róla, hogy ne gondolkozhasson egyenlítésről a Kaposvár. 53-48.

• 19:05:37

Új esemény

Majd Hendlein és Derasimovic voltak eredményesek, 55-50.

• 19:07:33

Új esemény

Egy pontot megint faragott hátrányából a KKK. Baki hintett egy hármast, amire Karahodzic révén csak kettessel feleltek a hazaiak. 57-53.

• 19:08:14

Bakiiiiiii! Egy újabb tripla tőle, már csak közt egy!! 57-56.

• 19:09:21

Simms szerezhette volna meg a vezetést, de kimaradt a középtávolija.

• 19:09:44

Derasimovicé viszont nem maradt ki, 59-56.

• 19:10:13

Simms büntetőzhetett, kettőből egyet dobott be. 59-57.

• 19:11:22

Derasimovic aztán dob egy újabb középtávolit, 61-57.

• 19:13:01

Fodor Marci hagyott ki egy középtávolit, fordulhatott belőle a Kecskemét, s Karahodzic kosarával tovább növelte előnyét a KTE. 63-57.

• 19:13:26

Majd Derasimovic is betalált, 65-57.

• 19:13:48

Újra elhúztak a hazaiak, így kénytelen időt kérni Fekete Ádám.

• 19:14:54

Új esemény

Megkezdődik a negyed utolsó perce.

• 19:16:36

Újra csak kihagyott dobásokig jutott a KKK, Djukanovics viszont nem, ő bevágott egy hármast még a negyed végén, így ismét tetemesre nőtt a kecskemétiek előnye. 68-57.

• 19:17:34

11-1-gyel zárta a harmadik negydet a Kecskemét. Nem ez volt ma már az első hasonló rohanásuk sajnos.

• 19:19:50

És Djukanovics a negyedi knegyedet is triplával kezdi, 71-57...

• 19:20:56

Hegedűs középtávolijával 73-59.

• 19:24:03

Derasimovic kivégzi lassan a KKK-t. Mostani középtávolijából már huszonnegyedik pontját szerezte meg, úgy, hogy kettő darab dobást bírt hibázni eddig a meccsen... 75-59.

• 19:24:29

7-2-vel kezdte a Kecskemét a negyedet, időt is kellett kérnie Fekete Ádámnak.

• 19:24:55

Fodor dobott egy középtávolit, 75-61.

• 19:25:21

Karahodic dobott be két büntetőből egyet, 76-61.

• 19:25:44

Wisseh középtávolijával 76-63.

• 19:27:13

Cooke dobott be két büntetőt, 76-65.

• 19:27:44

Karahodzic középtávolija a válasz Cooke büntetőire. 78-65.

• 19:28:22

78-67 Wisseh középtávolija után.

• 19:29:33

Wisseh csinált egy jót, majd gyorsan egy rosszat is. Kapott egy technikait az amerikai...

• 19:30:28

Djerasimovic kihagyta a technikaiért járó büntetőt, de a labdabirtoklásból dobott egy hármast. 81-67.

• 19:30:52

Pongó Martin is dob egy hármast után, 84-67-re elhúz a Kecskemét.

• 19:31:35

Időt kér még Fekete Ádám, de félő, hogy ez a hajó már elúszott. Kevesebb, mint öt perc van még vissza a meccsből.

• 19:31:59

Cooke dobott be egy középtávolit, 84-69.

• 19:32:46

Djukanovic kosarával 86-69.

• 19:33:34

Új esemény

Kevesebb, mint három perc van vissza.

• 19:34:08

Ivosev középtávolijával már a húszat nyaldossa a különbség. 88-69.

• 19:35:10

Frazier büntetőivel 88-71.

• 19:35:26

Időt kérnek a hazaiak.

• 19:35:51

Új esemény

Alig több, mint két perc van még vissza a meccsből.

• 19:37:55

Két Ivosev-kosárral a húszat is átlépi a különbség. 92-71.

• 19:38:26

Cooke, majd Frazier hagynak ki triplákat.

• 19:42:58

Új esemény

Cooke-nak végül beakadt egy tripla, de ez már nem osztott, nem szorzott. Ivosev a végén bedobott két büntetőt, így pedig kereken hússzal nyert a Kecskemét. 94-74.

• 19:44:06

Új esemény

A Kecskemét ezzel a győzelemmel beérte a nyolcadik Szegedet, valamint egy győzelemre feljöttek a Kaposvárra. Óriási csata várható a hátralévő fordulókban a rájátszáshelyekért.