Jászberényi KSE - Kaposvári KK2017. Február 01. 17:51

19 órakor kezdődik a mérkőzés, tartsanak velünk!

• 19:01:15

Köszöntöm a kedves olvasókat

• 19:02:24

A KKK nehéz mérkőzésre számít ma este a Jászberény otthonában. Legutóbbi összecsapásukból a Kaposvár jött ki jobban, de ugye akkor hazai pályán játszott. Most hogy vendégként érkeztek a somogyiak Jászberénybe bármi megtörténhet.

• 19:03:10

Lássuk is a kezdőket, a hazaiak a Williams - Cseh - Brbaklic - Arringto - Bojic kezdővel vág neki a mérkőzésnek.

• 19:03:56

Míg a vendég kaposváriak a Wisseh - Simms - Hendlein - Cooke  - Frazier ötössel vannak pályán.

• 19:08:59

Ismét Bojic eredményes közelről, ráadásul faulttal együtt. Majd a plusz egy is jó, így már 11-6-ra megy a Jászberény.

• 19:10:31

Hendlein Roland töri meg a hosszú kaposvári gólcsendet, majd Frazier is dob gyorsan egy közelit, 11-10

• 19:11:21

De Williams nem hagyja hogy közel kerüljön a KKK, dob is gyorsan egy közeli kosarat, 13-10

• 19:13:41

Wisseh harcolt ki két büöntetőt Saddler ellen, de csak az egyik jó, 13-11

• 19:15:42

Williams percei következtek, először adott egy blokkon Gerebenárnak, majd szerzett egy gyors kosarat a túloldalon, 15-11

• 19:17:04

Frazier és Hendlein két-két pontjával zárkózik a Kaposvár, 17-15

• 19:17:36

Időt kérnek a hazaiak.

• 19:19:53

Közeli kosárral játszottak a hazaiak az időkérést követően, de nem ment be Saddler kosara. Az utolsó másodpercekben Papp Péter még próbálkozhatott a vendég oldalon, de már nem született újabb pont, így az első negyed állása, 17-15

• 19:22:55

A második negyed úgy kezdődik ahogy az első, egy kaposvári triplával, amit ezúttal Fodor szerzett, 17-18

• 19:24:11

Majd megint Bojic az aki kontrázni tud, dob egy közelit, majd egy büntetőt is a helyére tesz, 20-18

• 19:25:24

Majd ismét Bojic eredményes! Hihetetlen, Bojic egyedül 16 pontot szerzett a Jászberény 22 pontjából. 22-20

• 19:26:30

Baki üt oda a főszereplő Bojic-nak aki az egyik büntetőt tudja csak értékesíteni, 23-20

• 19:31:27

Majd Williams az aki beindul, pillanatokon belül dob két közelit, majd Bojic is beszáll a pontgyűjtésbe egy középtávolival, 33-26

• 19:36:12

Az időkérést követően Hendlein szerez közeli két pontot, de Bojic ismét tudott kontrázni, 38-31

• 19:36:49

Majd Cooke duplájára Williams válaszol egy triplával, 41-33

• 19:37:26

Cseh üt oda Simms-nek, aki a Jászberény bónusza miatt dobhat kettőt, jó is mindkettő, 41-35

• 19:37:59

A hazai csapat időt kér.

• 19:39:31

Jól jött az időkérés, mert Arrington dob azonnal egy triplát, 44-35

• 19:40:14

Az utolsó percben Cooke üt oda Bojicnak, aki értékesíti a fault miatt kapott büntetőket, 46-35

• 19:40:39

Az utolsó másodpercekre a vendég csapat kéri ki az időt.

• 19:43:21

Nem jött össze a figura, Frazier próbált dobni egy középtávolti de nem ment be, ellenben Saddler az utolsó másodpercben még tud dobni egy kosarat a vonalról, így az első félidő vége 48-35. Innen folytatjuk.

• 19:57:49

Elkezdődött a második félidő.

• 19:58:16

Williams ütött oda Wisseh-nek, aki dobhatott kettő, de csak egy ment be, 48-36

• 19:58:55

Saddler szerezte az első hazai pontokat, majd  Wisseh lódult meg és dobott két gyors ziccert, 50-40

• 20:00:14

Bojic az aki ismét eredményes hazai oldalon, de jött azonnal a válasz Simms-től, 52-42

• 20:01:51

Hihetetlen amit Bojic művel, gyakorlatilag amit ráemel az bemegy, eddig 13-ból 12 közelije ment be, és ismét dobott egyet, 54-42.
    Bojic 29 pontnál és még vissza van a meccs fele.

• 20:05:35

Majd szintén ő az aki odaüt Bojic-nak, aki be is dob egy büntetőt a kettőből, 59-48

• 20:07:16

Frazier véteti észre magát egy középtávolival, majd Cooke próbálkozott egy triplával, de nem jött össze. Hendlein viszont ott volt, összeszedte a lepattanót és dobott egy közelit. 59-52

• 20:12:27

Simms faultolja Williams-t, aki kettőt dobhat tekintve hogy bónuszban van a Kaposvár. Csak egy lett jó, 62-54

• 20:13:27

Aztán Williams faultjával kerül bónuszba a Jászberény, Cooke dobhat kettőt, jó is mindegyik, 62-56. Szép lassan zárkózik a Kaposvár.

• 20:15:53

Ennyit a zárkózásról, Arrington és Bojic is dob egy-egy közelit, 68-56

• 20:17:06

Wisseh és Fodor a legjobbkor találja meg a ritmust, egy percen belül dobnak két triplát a srácok! 66-62, jön is a jászberényi időkérés.

• 20:17:44

Baki üt oda Saddlernek az időkérés után, de csak egy büntetője lett jó, 67-62

• 20:18:27

Hendlein viszont szerez egy tiszta közelit, amivel 3 pontra zárkózunk, 67-64

• 20:19:46

A meccs ritka pillanatainak egyike volt hogy Bojic kihagyta a közelijét, így az utolsó másodpercben Baki még próbálkozott egy távoli dobással, de nem ment be. 67-64-es állással megyünk neki a zárófelvonásnak.

• 20:22:05

Grebenár a pályán kaposvári oldalon és azonnal szerez is egy közelit a magas ember, 67-66

• 20:23:02

Cseh indulhatott meg, akit csak faulttal lehetett megállítani, be is dobja a büntetőket, 69-66

• 20:23:31

Ismét Grebenár szerez kosarat a gyűrű alól, 69-68

• 20:24:16

Szintén ő az aki odaüt Bojicnak, aki szokásához híven csak az egyiket dobja be, 70-68

• 20:25:00

Átvehettük volna a vezetést, ha bemegy Fodor triplája, de nem ment be, ellenben Hendlein szedte a támadólepattanót, és helyre is tette a labdát, 70-70!

• 20:26:33

Fodor kapott faultot, aki nem érezte igazságosnak az ítéletet, majd reklamálásért kap egy technikait. Ez most nem jött túl jól.

• 20:27:01

Szerencsére nem mennek be a büntetők hazai oldalon, így marad a 70-70

• 20:28:09

Bojic harcol ki faultot Simms-en amivel így már bónuszban a Kaposvár, míg a Jászberény még bőven szabálytalankodhat. Bojic egyet értékesít a kettőből. 71-70

• 20:28:41

Frazier szerez kosarat ziccerből, amivel átveszi a Kaposvár a vezetést, 71-72

• 20:29:38

Bojic üt egy sportszerűtlent Frazier-en, amit be is vág, majd mivel újra a KKK jöhetett, Hendlein is szerez egy gyors kosarat, 71-75!

• 20:30:48

A végjáték a büntetőkről fog szólni úgy tűnik, most Simms ütött oda Bojicnak, 73-75

• 20:32:06

Válaszul Wisseh szerez egy gyors kosarat, amire a túloldalon Williams akart válaszolni egy triplával, de nem ment be. A lepattanót Hendlein szedte, amiből Frazier szerzett ismét kosarat, 73-79

• 20:32:22

Időt kér a Jászberény

• 20:32:48

Eddig 6-15 a negyed, de még vissza van 5 perc.

• 20:33:11

Arrington volt sikeres az időkérés után, 75-79

• 20:34:06

Majd Saddler eladta a labdát, amiből Frazier indulhatott és értékesíthetett egy középtávolti, 75-81

• 20:34:31

Arrington büntetőzhet, miután Wisseh nem bírt magával, 77-81

• 20:36:44

Továbbra is röpködnek a faultok, először Arrington ütött oda Wissehnek, majd Frazier Williamsnek, majd Williams Cooke-nak.

• 20:39:44

Már mindenki bónuszban van és most épp Kaposvárnak áll azászló a büntetőpárbajban. Cooke és Frazier is eredményes volt, 78-85

• 20:40:46

Cseh adja el a labdát 2 perccel a vége előtt, Hendlein próbálkozott, de nem ment be, viszont Cooke kiharcolt egy faultot. A büntetők után már 78-87 az állás

• 20:42:44

Saddler dobhatott kettőt miután Hendlein rosszalkodott ellene, 80-87

• 20:43:17

Fodor Márton az utolsó percben dob egy triplát! 80-90!

• 20:44:09

Williams válaszol villám gyorsan két ziccerrel, 84-90. Fél perc a végéig.

• 20:45:21

A Jászberény szerencséje hogy Hendlein gyorsan akart kosarat így 20 másodperccel a vége előtt ismét ők támadhattak. Saddler emelte rá a triplát, ami ugyan kimaradt de Bojic aranykeze ismét jól sült el, 86-90.

• 20:46:01

Fekete Ádám időt kér az utolsó másodpercekre.

• 20:47:00

Arrington azonnal beüti a faultot, ahogy azt ilyenkor kell, Frazier dobhat kettőt. Bent is van mindkettő, 86-92

• 20:47:52

A biztonság kedvéért Frazier is odaüt Saddler-nek. 6 másodperccel a vége előtt így 88-92.

• 20:48:48

Még mindig nincs vége, Brbaklic, aki ma még semmit nem csinált, most odaüt Fraziernek, aki nem tud hibázni, 88-94.

• 20:50:01

Az utolsó másodpercekre a Kaposvár már nem akart faultolni, így hagyta hogy leperegjen az óra egy esetleges berényi kosárral. Az utolsó pontot Bojic szerezte, amivel ki is alakult a 90-94-es végeredmény.

• 20:50:34

A KKK tehát idegenben is le tudta győzni a Jászberény csapatát, egy igen szoros és idegőrlő mérkőzésen.

• 20:51:34

Hiába szerzett 42 pontot Bojic a Jászberénynek, a Kaposvárnak jobban jött ki a lépés.

• 20:52:20

Én ezzel mára megköszönöm a figyelmet, még egyszer a végeredmény, Jászberényi KSE - Kaposvári KK 90-94