KTE-Duna Aszfalt - Kaposvári KK2016. November 06. 10:57

Kövessék velünk élőben a mérkőzést 13 órától!

• 12:58:21

Perceken belül kezdődik a mérkőzés a kecskeméti Messzi István sportcsarnokban.

• 13:01:06

A KKK mindenképp szeretne győzelemmel hazajönni, mert idegenben még nem sikerült diadalmaskodni.

• 13:02:34

A KKK a Hendlein-Simms-Cooke-Duren-Wisseh ötössel indul.

• 13:03:52

A Kecskemét pedig Middleton-Hegedüs-Derasimovic-Pongó Máté-Karahodzic ötössel a pályán.

• 13:04:15

Az első kosarat a Kecskemét szerezte, amire Duren válaszolt egy triplával.

• 13:05:23

Az előző forgatókönyv ismétlődött, csak most a kecskemét kosarára Cooke válaszolt hármassal. 4-6

• 13:06:17

Kecskeméti TE

De a Kecskemét azonnal két duplával büntet két gyors leindításból 8-6.

• 13:06:43

Kaposvári KK

Simms a kosár alól eredményes, 8-8.

• 13:08:15

A frissen becserélt Mészáros Máté csent el egy labdát és váltotta is gyors pontra, 10-8 a Kecskemétnek.

• 13:09:54

Simms-t faultolták a gyűrű alatt, amiért két büntető járt. Simms értékesítette mindkettőt, 10-10.

• 13:11:44

Duren egy nagyon könnyű labdát adott el, amiből majdnem egy 3+1-es kecskeméti pontszerzés lett de a bírók nem adták meg. Marad a 10-10.

• 13:13:14

Hendlein dobott egy duplát, és egy kaposvári labdaszerzés után Duren egy triplát is elhintett, 15-10. A Kecskemét kér időt.

• 13:14:34

Rengeteg a fault, a KTE a félidő közepe őta bónuszban de a KKK is négynél jár már, pedig még 3 perc vissza van.

• 13:15:58

Karahodzic dobhatott kettőt, de csak egy ment be, 15-11.

• 13:16:22

Egy szép Duren-Simms összjátékot követően már 17-11.

• 13:17:41

Molnár faultolta Simms-t, kettőt dobhatott, de nem ment be egy se, 17-13.

• 13:19:34

Egy szép Pongó Máté-Ivosev játék ból született kecskeméti dupla de mire leírom Fodor már válaszolt is rá egy másik duplával. 19-15.

• 13:20:39

Majd Baki lépett a pályára és dobott is egy triplát. 15-22.

• 13:22:10

A negyed utolsó másodperceiben még Middleton szépített egy hármassal, de Wissehnek még volt ideje válaszolni egy közeli kosárral. Az első negyedet így 24-18-as állással zárják a csapatok.

• 13:23:25

A második negyed első másodperceiben Hendlein tört be nagyon agresszívan amiből meg is lett a pont, de a másik oldalon Middleton egy triplával válaszol. 26-21.

• 13:23:56

Hendlein újra eredményes közelről, 28-21.

• 13:24:37

Mészáros Máté tört be szépen és szerzett egy jó közeli kosarat, 28-23.

• 13:27:27

Wisseh kicsit túlbonyolította de sikerült Simms-nek eljuttatni a labdát, aki közelről értékesítette a kosarat. Majd két-két kosár jön mindkét oldalról, így 32-25-re a KKK vezet.

• 13:28:19

Cooke dobott egy triplát, amivel már tízzel megyünk, 35-25.

• 13:29:44

2-2 pont esett mindkét oldalon: 37-27.

• 13:30:46

Derasimovic kosarával zárkózik a KTE, 29-37.

• 13:32:08

Karahodzic is hozzátesz két pontot a KTE eredményéhez, 31-37. Fekete Ádám kér időt.

• 13:34:16

Az időkérés után nem jött össze a lerajzolt figura, marad a 31-37-es kaposvári vezetés.

• 13:35:19

Karahodzic harcolt ki egy faultot, amiből bodott két könnyű büntetőt, de Simms azonnal bevágott egy triplát a másik oldalon, 33-40.

• 13:36:50

Cooke egy szép csapatjátékot követően kapott labdát, amiből jött egy jó közeli, ismét közel a tíz pontos előnyhöz a Kaposvár, Forray Gábornak kell időt kérnie 33-42-es kaposvári vezetésnél.

• 13:39:00

Nem sikerült az időkérés után kosarat szereznie a KTE csapatának, viszont egy faultot összehozott Derasimovic, ami után Cooke szerzett könnyű kosarat, 33-44.

• 13:39:36

Bónuszban a KKK, Karahodzic dobhatott kettőt, de egy se ment be.

• 13:40:47

Derasimovic szerzett egy mintaszerű közelit, újra tízen belül a Kecskemét, 35-44.

• 13:42:47

A félidő utolsó kosarát Duren helyezte el, amivel 35-46-os KKK vezetéssel megyünk a nagyszünetre.

• 13:58:26

Kezdődik a második negyed, amit egy Karahodzic kosara indít, majd Hendlein dobhatott kettő büntetőt, amiből mindkettő jó. 37-48.

• 13:59:04

Derasimovic dobott egy triplát, amivel zárkózik a Kecskemét, 40-48.

• 14:00:11

A KKK épített fel egy szép támadást, Duren tisztán dobhatta a hármast, de nem ment be, marad a 40-48.

• 14:00:37

Egy perccel később viszont már Cooke nem hibázott, 40-51.

• 14:02:13

Middleton tört kosárra, akit két kaposvári és próbált lefaultolni, Wisseh-nek írják végül a személyi hibát. Middleton kettőt dobhatott, egy lett jó. 41-51.

• 14:03:14

Simms dobott egy gyors közelit, 41-53.

• 14:04:01

Mészáros Máté nagyon szépen kerülte ki a kaposvári védelmet és dobott be egy kettest, 43-53.

• 14:04:43

A másik oldalon Simms-t faultolták, a két büntetőből csak egy lett jó, 54-43.

• 14:07:06

Duren töri meg a majdnem két perces kosárcsendet, Forray Gábor a 43-56-os eredményt látva időt kér.

• 14:08:48

Ivosev ellentmondást nem tűrően tört be az időkérés után és szerzett egy közeli pontot, 45-56.

• 14:10:03

Duren dobott egy közelit, ami ugyen nem ment be, de a lepattanót azonnal bezsákolta Cooke. 45-58.

• 14:11:13

Baki ahogy bejön, ismét villant. Most épp Middletont sapkázta le.

• 14:12:21

Nagyon agresszíven védekezik mindkét csapat, 4-4 fault a harmadik negyed mérlege ls van még vissza két és fél perc.

• 14:13:12

A KTE az ötödiket is megszerezte, így Duren dobhat kettőt, amiből jó is mind a kettő. 45-60, ekkora különbség ma még nem volt.

• 14:14:56

Most épp Karahodzic faultolt. A büntetőket Simms váltotta pontokra, 46-62.

• 14:15:21

Mészáros Máté menti a menthetőt egy triplával, 49-62.

• 14:15:44

Fodor azonnal válaszol egy középtávolival, 49-64.

• 14:16:40

Simms faultolt teljesen fölöslegesen, aki így már a negyedik faultjánál jár. Le is cseréli őt Fekete Ádám.

• 14:16:59

A büntetők után 51-64-re megy a KKK.

• 14:18:37

Karahodzic tudott még begyötörni egy kosarat a negyed végén, így 53-64-es állással megyünk az utolsó játékrészre.

• 14:21:07

Duren lépéshibájával indul a negyedik negyed első kaposvári támadása, amit Pongó egy triplával büntet. 56-64.

• 14:22:18

Aztán Wisseh ad el egy labdát, de szerencsére nincs most kecskeméti kosár.

• 14:23:59

Middletont faultolják tripladobás közben, így hármat dobhat, kettő jó. 58-64.

• 14:24:24

A KKK még nem dobott kosarat ebben a negyedben pedig már három perc eltelt.

• 14:25:49

Hendlein sapkázott hatalmasat, és végül támadhat is a Kaposvár.

• 14:26:30

De előtte Fekete Ádám kér időt, hogy felrázza csapatát, hisz ebben a negyedben még mindig nem dobtak kosarat.

• 14:27:45

Fodor törte meg a KKK kosárcsendjét, 58-66.

• 14:28:39

Ivosev válaszolt rá, aki a triplavonalról dobott, de mivel rálépett ezért csak egy duplát ért. 60-66.

• 14:30:29

Hendlein eredményes a kosár alól, 60-68.

• 14:31:39

Tördelik a játékot a csapatok, rengeget a fault.

• 14:33:26

Hendlein pöcije után közte tíz!

• 14:37:12

Kicsivel több mint kettő perc a meccsből, hét pont a KKK előnye.

• 14:37:30

Pongó ziccere után viszont már csak öt a különbség.

• 14:38:37

Cooke a legjobbkor zsákol, majd Fodor is jó egy középtávolira. Másfél perccel a vége előtt kilenccel vezet a KKK!