Kövessék élőben velünk a meccset 19:00-tól!

A csapatok már a pályán, perceken belül kezdődik a mérkőzés.

Kaposvári KK

Míg a KKK Cooke - Simms - Hendlein - Fodor - Wisseh ötössel lépett pályára.

• 19:05:17

Pécsi VSK

Az első két percben Smith és Supola kosaraival 0-4-re el is húzott a PVSK csapata.

• 19:08:18

KKK egy kiharcolt büntetővel tudott szépíteni de a másik oldalról érkezett Smith triplája, 8-1

• 19:09:05

Pécsi VSK

Újabb PVSK tripla, ezúttal Budimirtől, Fekete Ádám azonnal időt kér.

• 19:11:21

Időkérés után a KKK támadhatott, de nem született pont, hazai oldalon, viszont egy újabb kosárral már 13-1.

• 19:12:14

Hendlein törte meg a kaposvári kosárcsendet egy duplával, de a hazai oldal most se hagyta magát, Supola dobott be egy közelit, 15-3.

• 19:13:50

A KKK-nak nem megy a PVSK pedig szépen gyűjtögeti pontjait, Nelson és Duren kosarával 17-6.

• 19:14:11

Cserélnek a csapatok, Halász és Papp lép a pályára.

• 19:15:47

Papp és Duren összjátékával 17-8-ra zárkózik a vendégcsapat.

• 19:17:09

Antóni Csanád dobott egy duplát a PVSK-tól de Duren egy triplával tudott válaszolni a másik oldalról., 19-11-re zárkózik a KKK.

• 19:18:44

Pécsi VSK

Sejfic tudott a támadó idő lejárta elött egy másodperccel kosarat dobni, 21-11.

• 19:21:09

Egy véleményes Duren vs Sejfic szituációval ért véget az első negyed. 21-11-re vezet a Pécs.

• 19:22:26

A második játékrész elején Baki csent el egy labdát a Pécstől, amit Hendlein váltott pontra.

• 19:23:03

Pécsi VSK

A másik oldalon Halász tudott válaszolni egy két pontossal, 23-13.

• 19:25:21

Megjött a kaposvári szurkolók hangja, zúg a "Hajrá! Hajrá! Kaposvár!", Baki dob is mindjárt egy hármast, 23-16.

• 19:26:45

Supola válaszolt rá, aztán a KKK oldalon egy sikeres Simms büntető után 25-17.

• 19:28:37

Pécsi VSK

A PVSK Supola és Budimir két gyors kosarával ismét elhúz, 29-19.

• 19:29:09

Pécsi VSK

Sejfic dobhatott két büntetőt, de egyikből se lett pont.

• 19:30:16

Pécsi VSK

Majd Sejfic faultos kosara után 32-19.

• 19:32:06

Itt is, ott is repülnek a kosarak, 35-21.

• 19:33:22

Egy szép Cooke - Fodor összjáték után 35-23. Csirke Ferenc időt kér.

• 19:35:34

Időkérés után a Kaposvár szerzett labdát, amiből Hendlein szerzett kosarat, 35-25.

• 19:37:39

Szép összjátékok és gyors kosarak után, 39-27.

• 19:38:51

Pécsi VSK

Ismét egy PVSK kosár ezúttal Harazintól, 41-27.

• 19:39:50

Pécsi VSK

8 másodperc van hátra az első félidőből, Csirke Ferenc kikéri idejét.

• 19:41:54

Pécsi VSK

A Pécs az utolsó 8 másodpercet egy gyönyörűen felépített támadásra költötte aminek meg is lett az eredménye: Antóni Csanád teljesen üresen tudott távolit dobni, ami be is esett. 44-27-es állással mennek a csapatok a nagyszünetre.

• 19:56:50

Elkezdődött a második félidő, de egyelőre nincs kosár egyik oldalon se.

• 19:59:53

A kaposvári Simms szerzi a harmadik negyed első kosarát, amire Budimir válaszol, 47-31.

• 20:01:31

Budimir sportszerűtlen faultja után 47-33-ra zárkózik a Kaposvár, és támadhat a csapat, de újabb kosár nem születik belőle.

• 20:02:33

Pécsi VSK

A másik oldalon a faultos triplával operálnak a pécsiek, akik így brutális, 51-33-as állással elhúznak.

• 20:04:09

A KKK egy duplával zárkózik de másik oldalon Nelson dobott be két büntetőt, így az állás, 53-35.

• 20:06:36

Pécsi VSK

A kaposvári támadásból nem született pont, a másik oldalon viszont a PVSK ismét büntetett, Smith dobott egy triplát, amivel más 20 fölött a különbség, 56-35.

• 20:09:06

Pécsi VSK

Aláznak a pécsiek, Harazin és Halász szerez két gyors kosarat, amivel 62-37 az állás.

• 20:11:52

Fekete Ádám kért időt érthető módon, de nem javul a KKK helyzete, egy sportszerűtlen Fodor fault után Supola dobhatott kettőt, 63-37.

• 20:13:13

Majd Hendleint faultolták, ami két ingyenontot ért a Kaposvárnak, de a PVSK ismét tudott válaszolni, 65-39.

• 20:15:06

Újabb KKK büntető és egy Simms zsákolás után 65-42-re zárkózik a Kapoosvár.

• 20:17:46

Pécsi VSK

A harmadik negyedet a PVSK bravúrja zárja, Harazin dobhatott két büntetőt, az első bement, a második kimaradt de Antóni Csanád leszedte a lepattanót és bevágott egy triplát. 70-42-vel megyünk az utolsó negyedre.

• 20:20:59

Az utolsó negyed úgy kezdődik ahogy az előző abba maradt, a Pécs szerez egy könnyed kosarat Sejfic révén, majd Duren dob egy faultos kosarat, de a plusz egy kimarad, 72-46.

• 20:23:43

Teljesen szétesett a KKK: Fodor Márton kap egy technikait reklamálásért. A büntető után 75-46.

• 20:24:59

Pécsi VSK

Csaknem 30 pontos a különbség! Simms dobott be egy középtávolit. 77-48.

• 20:26:23

Pécsi VSK

Sejfic kosara után már át is lépték a csapatok a 30 pontos különbséget, 79-48.

• 20:29:14

Duren középtávolija és triplája, illetve Smith büntetői után 81-53.

• 20:31:53

Duren egyedüliként küzd a Kaposvárból, az ő kosaraival zárkózik a csapat, 81-56.

• 20:32:41

A KKK tovább zárkózik Hendlein kosarával, de Sejfic is dob egyet, 83-61.

• 20:33:49

Mindkét csapat pályára küldte fiatal játékosait, miután a meccs utolsó percei már tét nélkül telnek.

• 20:36:39

Baki dob még egy triplát, de már nincs jelentősége, mert letelnek az utolsó másodpercek.