Kaposvári Rákóczi FC - FC Tatabánya2016. Szeptember 10. 14:03

A veretlen Rákóczi 13 ponttal a tabella második helyén áll, soros ellenfelünk viszont egy győzelemmel, két döntetlennel és két vereséggel csak a 12. helyen tanyázik.

• 14:03:48

Hajrákóczi!

• 16:00:39

Még fél óra van a kezdésig, de a kezdők már meg is vannak.

• 16:02:40

A Tatabánya csapatánál a Szatmári - Gaszner, Katona A., Krupánszki, Katona K., Kiss, Huszárik, Farkas, Soltész, Rebők, Pump 11 kezd.

• 16:04:17

Míg a Rákóczinál a Somodi - Nagy K., Nagy J., Lakatos, Hadaró, Ludánszki, Házi, Jovánczai, Kertész, Hujber, Havas kezdőtizenegyet küldi harcba Házi László.

• 16:14:09

FC Tatabánya

A vendégek az NB III 12. helyén állnak jelen pillanatban. A mérlegük 1 győzelem, 2 döntetlen, 2 vereség.

• 16:18:18

Kaposvári Rákóczi FC

A Rákóczi ennél szerencsére sokkal jobban áll. A zöld-fehérek 4 győzelemmel és 1 döntetlennel a tabella második helyét foglalják el.

• 16:20:31

A mérkőzés játékvezetője Szommer Attila lesz, segítői Varga Gábor, valamint Tinnyei Zsolt lesznek.

• 16:28:01

A lelátóról már hallani egy-két hajrá Somogyországot, de azért még nincs az a nagy tömeg.

• 16:28:09

A csapatok viszont már a pályán!

• 16:29:48

Az időjárásra sem lehet panasz, úgyhogy most már csak a labdába kéne belerúgni.

• 16:32:16

Gól

Mire leírtam volna, hogy elkezdődött a mérkőzés, addigra meg is szerzi a vezetést a Rákóczi!

• 16:33:07

Gól

Házi Bence küzdött nagyot az oldalvonal mellett, a visszatett labdáját pedig Nagy Krisztián vágta a felső sarokba, 1-0!

• 16:35:58

Jön előre a Tatabánya, mi viszont majdnem elindulunk 1 az 1 ellen az ellenfél kapujára.

• 16:36:19

Sárga lap

Hujber buktatásáért Katona Károly kapott sárgát.

• 16:36:54

Hadaró rúgja fölé a szabadot. Sebaj, majd legközelebb!

• 16:38:22

Pump beadására Kiss érkezett jó ütemben, de a csukafejese mellé szállt.

• 16:41:07

Majdnem 2-0...

• 16:41:30

Jovánczai a kapufát találta telibe egy szép támadás végén.

• 16:48:40

Kicsit leült a meccs, de mire ezt leírom Nagy Kriszitán fejel centikkel a kapu mellé.

• 16:50:58

Nagy Krisztián most a másik kapufa mellett teszi el a labdát fél centivel. Érik azért a második gól...

• 16:53:08

Kapufa - Jovánczai 2-0...

• 16:53:35

A zöld-fehérek támadója egy szép mozdulat után tette rá a lasztit, de a keresztléc megint a Bányásszal volt.

• 16:56:23

A pályán közben ivószünet van, előtte pedig Jovánczai tüzelt a kapu mellé Nagy János passzát követően.

• 16:58:18

Miután mindenki felfrissült, Jovánczai került a földre 25 méterre a kaputól.

• 16:59:14

Nagy János rá is tűzte, Szatmárinak kellett öklöznie. A kipattanót egyébként nem más mint Jovánczai Zoltán fejelte kapu mellé.

• 17:02:31

A 33. percben Rákóczi - Tatabánya 1-0.

• 17:03:59

A változatosság kedvéért egy kapufa, ezúttal Hadaró tekert a lécre, majd megint Jovánczai puskáz el egy helyzetet.

• 17:05:53

Nagyjából 4-5 góllal vezethetne a Rákóczi, de egyelőre marad az 1-0. Ilyenkor szokták mondani, hogy a sok kihagyott helyzet...

• 17:09:21

Házi Bence lövése száll ki a lelátóra a 40. percben.

• 17:16:31

Félidő

Jelentem félidő van, a Rákóczi pedig 1-0-s vezetés mellett vonulhat az öltözőbe.

• 17:26:13

Közben már a jövő heti érdi mérkőzésre is készülhetnek a szurkolók, ahová igény esetén szurkolói buszt is indít a baráti kör!

• 17:28:47

A csapatok a pályán, jöhet a folytatás!

• 17:32:22

Ez a játékrész viszont nem indul annyira pörgősen mint az első...

• 17:35:32

Hujber lőhetett volna gólt, de se a kapus, se a partjelző eszén nem tudott túljárni (lesen volt).

• 17:36:32

Gól

2-0!

• 17:37:34

Gól

Egy gyönyörű kiugratás után a csereként beállt Kollega Krisztián szerzi a Rákóczi második gólját!

• 17:40:08

Gól

3-0!

• 17:41:20

Gól

Katona Attila téveszt célt és a saját kapujába vág egy középre tett labdát. Mindez az 55. percben.

• 17:44:25

Csere

Kettős csere a Tatabányánál: Klausz és Velkey érkezik.

• 17:45:57

Kertészt vágják fel a tizenhatoson belül, büntető!

• 17:47:01

Gól

Jovánczai büntetőjét fogja Szatmári, a kipattanót viszont Kertész könyörtelenül bevágja, 4-0!

• 17:48:32

Parádésan kezdi a Rákóczi a második félidőt, hiszen 16 perc alatt három gólt vágtak!

• 17:51:57

Csere

Vastaps közepette cserél a Rákóczi: az igen aktívan játszó Hujber Tamást, Lőrincz Bence váltja.

• 17:56:54

Gól

Itt az ötödik is!

• 17:57:26

Gól

Lőrincz Bence marad üresen a tizenhatoson belül, majd szépen gurítja el a labdát Szatmári mellett.

• 18:01:03

Hadaró lövése pattant szögletre, amiből végül nem lett újabb helyzet. Még 15 perc a meccsből.

• 18:04:15

Kollega beívelését Lőrincz fejelte kapu mellé, így marad az 5-0.

• 18:05:11

Sárga lap

Itt a mérkőzés második sárgája, amit Katona Attila kapott a vendégektől.

• 18:06:05

Közben már hat az öt.

• 18:07:12

Gól

Húsz méterről lőhetett szabadot a Rákóczi, a labda mögé pedig Nagy Krisztián állt, aki parádésan lőtt a hálóba, 6-0.

• 18:09:17

Hat perccel a vége előtt 6-0-ra vezet a Rákóczi, úgy hogy különösebben meg sem kellett szakadnia Házi László csapatának.

• 18:10:12

Gól

7-0!

• 18:10:47

Gól

Lőrincz Bence szinte egy egész térfélen keresztül vezethette egyedül a labdát, majd Szatmári kapus mellett is elvitte és még a kapuba is sikerült bevágnia.

• 18:14:19

Lassan letelik a második 45 perc is, már csak az a kérdés, hogy mennyi a ráadás.

• 18:16:00

Végül nem húzott rá túl sokat Szommer játákvezető, de nem is volt rá sok oka.

• 18:17:09

A Kaposvári Rákóczi NB III-as csapata parádés teljesítményt nyújtva, 7-0 nyert a Tatabánya ellen. Az Érd csapata szintén nyerni tudott, így a zöld-fehérek továbbra is a második helyen állnak a tabellán.

• 18:17:54

A következő fordulóban viszont épp Érd - Rákóczi mérkőzést rendeznek, így egy idegenbeli győzelemmel az első helyre is felugorhatnak Jovánczaiék.