Kaposvári KK - EGIS Körmend2016. Március 09. 10:21

• 17:59:15

Néhány percen belül újra pályán a Kaposvári KK csapata.

• 18:01:04

Kaposvári KK

A bejegyzést sajnos rossz hírekkel kell fojtatnom. A KKK-ban Ubilla biztosan nem játszik ma - ő át sem öltözött - és valószínűleg Puljko sem jut szóhoz. A horvátot ugyan nevezték a meccsre, de be nem melegített, mezben nézte a többieket a padról.

• 18:01:28

A KKK így a Fodor, Baki, Benke, Hendlein Spica ötössel vág neki a találkozónak.

• 18:03:08

Körmend

A vendég Körmend a Petty, Channels, McKinney, Jones,  Tóth N., Duinker csapattal állnak fel.

• 18:03:48

Körmend

Nagy elánnal kezdenek a körmendiek, egyelőre ők vezetnek 4-2-re.

• 18:05:07

Körmend

Channels triplájával 7-2 a vendégeknek.

• 18:05:33

Spica, majd Benke szerez két-két pontot, 6-7.

• 18:07:14

Szokásához híven szépen járatja a labdát a KKK, az akció végén Hendlein szerzett két pontot. 8-7.

• 18:08:04

Channels egy közelivel, Fodor pedig egy hármassal véteti észre magát. 11-9.

• 18:08:43

Körmend

Duinker dob be egy kosarat faulttal együtt, majd hagyja ki a bónusz büntetőt. 11-11.

• 18:11:01

Fodor Marci büntetőzhetett, hármat dobhatott, miután tripladobás közben faultolták, ám csupán csak kettő pontot szerzett belőlük. 13-11.

• 18:11:23

Duinker Büntetői után Henldlein talál be, 15-13.

• 18:12:15

Körmend

Időt kér a Körmend.

• 18:13:19

A sérülteket helyettesítő játékosok eltt le a kalappal eddig. Benke most egy triplát vert be. 18-13.

• 18:15:26

Szili most a duplával, 20-13.

• 18:16:30

Duinker felel Benke kosarára a túloldalon, de Jazvinnak volt egy ennél is csattanósabb válasza, egy 2+1-es akcióval. 23-15.

• 18:17:34

Körmend

Mckinney-Jones do be egy büntetőt, 23-16.

• 18:18:31

Körmend

Mckinney-Jones mos egy középtávol tempót dob be, 23-18.

• 18:20:29

Hendlein kosara után Duinker szerez zsinórban négy pontot - utóbbi kettőt egy szörnyeteg putbackből... 25-22.

• 18:22:24

Körmend

Nagyot hajrázott a negyed végén a vendég alakulat: Channels másodpercekkel a játékrész vége előtt lapdátszerzett, majd bedobott egy távoli hármast, amivel feljött egára a Körmend. 25-25.

• 18:24:29

Spica, majd Jazvin szerez újabb kosarakat a második negyed elején, 29-25.

• 18:25:51

Körmend

Farkas kosarával zárkózik a Körmend, akiknél közben pályára kerül a sérüléséből felépülő Dickerson is. 29-27.

• 18:27:07

Fodor Marci szerez egy extra kosarat faulttal együtt - a bónusz büntető azonban lecsorog. 31-27.

• 18:29:08

Körmend

Tóth viszont bedobja a plusz egyet is, faulttal együtt szerzett kosara után. 31-30.

• 18:29:59

Két baki-büntető, majd Fodor talál be középtávolról, 35-30.

• 18:33:21

Körmend

Lakosa dob egy kosarat a palánk alól. 35-32.

• 18:34:20

Hendlein két büntetőjével, valamint Jazvin duplájával 39-32.

• 18:35:23

Mckinney-Jones is összehoz egy 2+1-et, 39-35.

• 18:35:57

Jazvin talál be, 41-35.

• 18:36:42

Körmend

Cizmic pedig két percre magához rendeli övéit.

• 18:38:37

Körmend

Channels dob egy triplát a támadóidő végén, 41-38.

• 18:39:44

Körmend

McKinney-Jones egy ziccerrel aztán, amivel egy potra felzárkózik a Körmend. 41-40.

• 18:39:52

Hazai időkérés.

• 18:41:01

Körmend

Duinker kosarával pedig a vezetést is megszerzik a vasiak. 41-42.

• 18:41:28

Hendlein, majd újra Duinker eredményes. 43-44.

• 18:42:19

Körmend

Ennek a negyednek is meghúzza a végét a Ködmend. Channels hint egy hármast, így már négy pont oda. 43-47.

• 18:45:18

Fodor büntetőzhetett még a negyed végén, de két dobásából csak egy ment be, így a félidőben: Kaposvár - Körmend 44-47.

• 19:04:22

A harmadik negyed elején Dickerson és Channels is bevág egy hármast, és hiába Hendlein kosara, 53-46-os körmendi vezetésnél időt kér Kmézics Zoran.

• 19:05:37

Körmend

Mckinney-Jones is vág egy triplát, amivel közte tíz a vendégeknek. 46-56.

• 19:05:58

Körmend

Channels folytatja a triplaparádét. 46-59.

• 19:11:17

Benke kosarai tartják meccsben egyelőre a KKK-t. Ha ő nem lenne, valószínőleg még nagyobb lenne a körmendi előny. 53-63.

• 19:11:58

Hendlein talál be kintről, 56-63.

• 19:12:43

Körmend

Dickerson, majd Channels eredményes, 56-67.

• 19:13:33

Körmend

Megint Channels. Megverte egy az egyben Benkét, majd dobott egy ziccert. 56-69.

• 19:14:00

Jazvin kosara után Mckinney-Jones vág egy hármast. 58-72.

• 19:15:06

Fodor dob be egy ziccert, majd Hendlein dob egy ziccert, 62-72.

• 19:15:56

Körmend

A hatodik körmendi hármas a negyedben. Ezt épp Petty dobta. 62-75.

• 19:18:31

Micsoda slusszpoén a negyed végére! Jazvin dob egy hármast a Kaposvárból. Más kérdés, hogy még mindig közte tíz a Körmendnek.

• 19:21:51

Jazvin kosarát végül csak kettesnek adták meg a sporik. A zárónegyed első pontjait si a bosnyák szerezte. 66-75.

• 19:22:52

Körmend

Petty egy ziccerrel 66-77-re módosítja az állást.

• 19:23:24

Hendlein majd Petty dob egy-egy hármast. 69-80.

• 19:24:26

Körmend

Dickerson zsákol egyet faulttal együtt, a bonusz büntető előtt pedig egy időt két Kmézics.

• 19:26:45

Körmend

Dickerson büntetője jó, majd Tóth is betalál nem sokkal később. 69-85.

• 19:28:26

Spica egy duplát, Fodor pedig egy triplát dob, ám a túloldalon Channels bevág egy eszméletlen mázlis hármsat, amivel 74-88 oda.

• 19:30:24

Körmend

Ferencz Csaba talál be, 76-90.

• 19:30:56

Körmend

Három és fél perccel a vége előtt egy körmendi időkérés.

• 19:32:47

Jazvin dob egy duplát, Ferencz Csaba meg egy triplát, 78-93.

• 19:34:15

Jazvin dob egy büntetőt, "Fepu" meg egy újabb triplát. 79-96.

• 19:34:49

Jazvin eredményes újra. 81-96.

• 19:36:22

Utolsó perc, 86-99.

• 19:38:09

Körmend

Tóth Norberttel "nagyon sportszerűen" megdobatják a 100. pontot, amíg a többiek már pacsiznak.

• 19:38:50

A legnagyobb probléma azonban nem ez, hanem ami a táblán van. A Körmend ugyan is simán, 101-86-ra nyer.