Kövessék velünk a rangadót 16 óra 30 perctől!

Új esemény

Rövid időn belül kezdődik a Kaposvári KK-Paksi Atomerőmű SE összecsapás.

• 16:24:46

Új esemény

Roppant nehéz helyzetben vannak Hendleiék, hiszen ellenfelük a bajnokság élmezőnyéhez tartozik, de persze a hazaiak igyekeznek egy bravúros győzelmet aratni.

• 16:25:33

Új esemény

A Paks holtversenyben a Szolnokkal vezeti a bajnokságot, míg a KKK jelenleg a 10. helyen áll.

• 16:28:42

Új esemény

A két csapat a szezon nyitófordulójában fordított pályaválasztással összemérte már erejét. Akkor a KKK csak az első félidőben tudott lépést tartani a paksiakkal, ám végül a piros-kékek 43 ponttal, 91-48-ra legyőztek Hendleinéket.

• 16:29:20

Új esemény

Van tehát miért bosszút állnunk, remélhetőleg össze is jön a bravúr.

• 16:30:23

Új esemény

A KKK-nál ott van a keretben a hosszan tartó sérüléséből felépülő Grebenár Péter, valamint a már Sopronban visszatértő Fodor Márton és Papp Péter is.

• 16:30:52

Új esemény

A KKK így gyakorlatilag teljes kerettel állhat ki.

• 16:31:49

Kaposvári KK

A KKK kezdőjét az Ubilla, Baki, Puljko, Hendlein, Spica ötös alkotja majd.

• 16:34:37

Atomerőmű

Paksi részről a kezdő csapatban kapott helyet egy régi ismerős, Chris Dunn, aki a 2011/2012-es bajnokságban még a Kaposvár csapatát erősítette. Mellette Barnies, Eilingsfeld, Tóth, valamint egy szintén volt kaposvári, Medve Máté van a pályán.

• 16:36:22

Új esemény

Ubilla hármasával indult a mérkőzés, ám a túloldalon Barnies és Tóth is eredményes volt rövid időn belül, így 4-3-as paksi vezetés áll a táblán jelenleg.

• 16:36:56

Atomerőmű

Dunn tesz hozzá ehhez újabb két pontot, így 6-3 az ASE-nak.

• 16:38:57

Atomerőmű

Tóth Ádám palánk alóli duplájával 8-5 a Paksnak.

• 16:40:49

Új esemény

A mérkőzés három játékvezetőjének nevével még adósok vagyunk. A mai találkozót a Papp Péter, Török Róbert, Minár László trió fújja.

• 16:41:30

Hendlein szerez közben két pontot büntetőből. 7-10.

• 16:42:20

Atomerőmű

Tóth Ádám vert egy hármast a támadóidő utolsó másodpercében. 7-13 ezzel.

• 16:43:28

Atomerőmű

Majd Tóth ismét betalál kintről, nem akár milyen teljesítmény ez egy centertől. 7-19.

• 16:44:31

Nem is hagyja szó nélkül ezt Kmézics Zoran, tüstént kikéri első időkérését.

• 16:45:06

Benke hármasával folytatódik a csata, 10-16.

• 16:49:35

• 16:51:19

Új esemény

Kicsit magugra találta a fiúk támadásban és közelebb férkőztek a vendégekhez. Az első negyed végére négy pontra zárkózott fel a KKK. 18-22.

• 16:52:17

Már csak két pont a távolság, Hendlein talált be közelről. 20-22.

• 16:52:41

Benke pedig kiegyenlít egy közeli tempóval!!! 22-22.

• 16:53:58

Ubilla kosarával pedig megvan a vezetés is, 24-22.

• 16:55:32

Új esemény

Kovács Ákos egyenlített a túloldalon, ám Ubilla újabb kosárával hamar visszakerült a vezetés a hazaiakhoz. 26-24.

• 16:57:38

Atomerőmű

Kvács egalizál ismét, 26-26.

• 16:59:32

Puljkot faultolta tripladobás közben Robinson, a horváth pedig a három megítélt büntetőből kettőt értékesített. 28-26.

• 17:01:02

Fodor Márton dob egy hármat, különös ezt leírni, de neki ezek voltak neki idén az első pontjai, amit hazai környezetben szerzett. 31-26.

• 17:01:34

És idén először pályán Grebenár Péter is!

• 17:02:05

Puljko meg beveri a harmadik hármasát, 34-27.

• 17:02:51

Atomerőmű

Tóth és Robinson is betalál paksi részről, amivel 34-31-re feljönnek a vendégek.

• 17:03:50

Új esemény

Chris Dunn szövegelését utnák meg a sporik és egy technikaival "jutalmazták" az amerikait. Sajnos nem sikerült sem büntetőből, sem utána akcióból pontot szereznünk.

• 17:05:03

Atomerőmű

Robinson hármasával utoléri a KKK-t az ASE, 34-34.

• 17:05:53

Új esemény

Ubilla, majd Robinson dobott be két-két büntetőt, 36-36.

• 17:07:04

Spicát hozta a palánk alatt kihagyhatatlan helyzetbe Ubilla, 38-36.

• 17:08:26

Atomerőmű

Medve két büntetője, valamint Robinson ziccere után 38-40 a vendégeknek.

• 17:09:04

Kmézics Zoran pedig a negyed vége előtt alig két perccel kikéri második idejét.

• 17:10:59

Puljkoról maradnak le a paksi védők - balszerencséjükre. A KKK bedobója be is dobott egy hármast, ha már üresen hagyták. 41-40.

• 17:11:17

Atomerőmű

Paksi időkérés követi mindezt.

• 17:13:12

Benkére sem figyeltek a paksiak, és ő is egy triplával büntetett! 44-40.

• 17:15:09

Kovács dobott még be egy büntetőt a negyed vége előtt nem sokkal, ám a félidő legutolsó támadásából Ubilla még végigrobogott a félpályán és betalált ziccerből, amivel KKK-ASE a félidőben: 46-41.

• 17:30:43

Benke hármasával kezdődik a harmadik negyed. A KKK fiatal bedobója már 11 pontnál jár. 49-41.

• 17:31:52

Új esemény

Tóth, majd pedig Heindlein talál be, 51-43.

• 17:33:20

Új esemény

Tóth, Heindlein Spica. Ebben a sorrenben estett az utólsó három kosár, a KKK pedig tíz pontra növelte előnyét. 55-45.

• 17:40:25

59-50-nél Spica dobott be egy büntetőt, majd a második kísérlete kimaradt, ám a lepattanó a hazaiakhoz került és miután Hendlein betalált közelről, egy hárompontos akcióval zártak a hazaiak. 62-50.

• 17:46:46

Új esemény

Közte 14 is volt már a KKK-nak, ám Robinson gyors öt pontjával 66-54-re visszajön az ASE.

• 17:55:43

Új esemény

A negyedik negyed elején jócskán lecsökkent a KKK előnye. Kovács büntetői után már csak néggyel vezetett a hazai alakulat, de Benke azonnal jelezte egy hármassal, hogy nem hagyják magukat. 71-67.

• 17:58:35

Új esemény

Barnies két triplát is hintett gyors egymásutánjában, Robinson büntetői után pedig már csak egy pponttal áll előrébb a hazai gárda. 73-72.

• 17:59:28

Atomerőmű

Robinson aztán értékesít egy ziccert faulttal együtt, amivel csapata átveszi a vezetést, az amerikai pedig még egy büntetőt is dobhat. 73-74.

• 18:00:30

Atomerőmű

Robinson a büntetőt is bedobta, 73-75.

• 18:01:14

Új esemény

Puljko egyenlített ugyan, de Will Tamás válaszolt a túloldalon egy kettessel. 75-77.

• 18:01:49

Új esemény

Hendlein, majd Kovács Ákos eredményes egy-egy közelivel, 77-79.

• 18:02:16

Hendlein egyenlít újra, 79-79.

• 18:03:19

Atomerőmű

Dunn cibálta meg a gyűrűt, 79-81.

• 18:04:21

Spica egyenlített, majd miután kivédekeztünk egy paksi támadást, a vezetést is átvehettük volna, ám ez elmaradt. 81-81.

• 18:05:18

Atomerőmű

Dunn hármasával ismét a paksiak állnakelőrébb. 81-84.

• 18:08:03

Némi videó-bírói segítséggel, de Fodor kiharcolt egy sportszerűtlent Barnies-nek. Fodor bedobta a két büntetőt, majd Ubilla kettesével a vezetést is átvettük. 85-84.

• 18:08:51

Atomerőmű

Barnies azonban egy kegyetlen fontos triplával visszaszerzi a vezetést az ASE-nak. 85-87.

• 18:10:02

Kevesebb, mint egy perccel a mérkőzés vége előtt egyenlít Ubilla. 87-87.

• 18:10:28

Atomerőmű

Barniesnek azonban kötélből vannak az idegei, berámol egy újabb hármast. 87-90.

• 18:10:51

17 másodperccel a vége előtt időt kér Kmézics Zoran.

• 18:13:28

Öt másodperccel a vége előtt mi hozhattuk a labdát alapról. 87-90 állt a táblán, de ez a kevés idő is elég volt Ubillánka ahhoz, hogy egy triplával hosszabbításra mentse a meccset. 90-90.

• 18:15:49

Új esemény

Spica kettesére Barnies felel egy hármassal, 92-93.

• 18:16:10

Új esemény

Ezek már természetesen a hosszabbítás első kosarai voltak.

• 18:17:30

Atomerőmű

Eilingsfeld is betalál kintről, 92-96.

• 18:18:11

Új esemény

Spica, majd Eilingsfeld eredményes, 94-98.

• 18:19:12

Atomerőmű

Bónuszban a Kaposvár, ami miatt most Dunn növelhette pontjait büntetőkből. 94-100.

• 18:20:20

Új esemény

Ubilla kettesével lopta magát közelebb a KKK az ASE-hoz, ám Barnies bedob egy újabb nagyon fontos hármast, amivel 103-96-ra elhúznak a vendégek.

• 18:20:50

Kaposvári időkérés másfél perccel a hosszabbíátás vége előtt.

• 18:22:16

Új esemény

Spica kosara után a túloldalon könnyedén újabb két pontot szerez a Paks. 98-105.

• 18:23:02

Ubilla lopjaa távolságot kicsit egy ziccerrel, 100-105.

• 18:24:59

Új esemény

Dunn büntetője után megint Ubilla volt az, aki a kaposvári pontokat szerezte. 102-106.