Új esemény

Sorsdöntő összecsapás vár a kaposvári kosarasokra a Sopron otthonában.

• 18:01:12

Új esemény

Ha a fiúk ott szeretnének lenni a Magyar Kupa negyeddöntőjében, akkor nincs mese, győzniük kell idegenben.

• 18:02:21

Új esemény

A juniorok meccsét a Sopron nyerte 70-64-re, a felnőttek összecsapása pedig perceken belül elkezdődik.

• 18:08:03

Soproni KC

A hazaiaknál a Laroche, Rancic, Tóth, Bavcic, Tiggs összeállítású csapat kezdett.

• 18:08:28

Kaposvári KK

Nálunk pedig a Benke, Puljko, Hendlein, Ubilla, Spica ötös kezdett.

• 18:10:59

A kaposváriaknál ott ül a padon Fodor Márton is, aki hosszú hónapokat hagyott ki térdsérülés miatt.

• 18:12:17

Új esemény

Mindeközben az első negyed lassan az első feléhez érkezik. A Sopron alaposan bekezdett, és közel tízpontos előnyre tettek szert. 18-9.

• 18:13:49

Új esemény

Tiggs sikeres büntetőire Ubilla felel egy közeli kettessel. 20-11.

• 18:15:24

Soproni KC

Ruják egy triplával megszerzi első ponjait, az SKC pedig tíz pont fölé növelte előnyét. 23-11.

• 18:16:11

Heindlein siet csapata segítségére, és egy duplával 23-13-ra módosítja az állást.

• 18:16:57

Horváth Marci is betalál, így 23-15-re feljön a KKK.

• 18:17:09

Soproni KC

Soproni időkérés követi mindezt.

• 18:19:17

Soproni KC

Ruják jelentkezik újra egy kosárral. Ezúttal "csak" egy duplát jegyzett a soproni bedobó, de ezzel újra tíz pontra nő az előnyük.

• 18:21:03

Ubilla rázta meg magát a kaposváriaknál! Előbb elsüllyesztett egy hármast, majd labdát lopott a soproniaktól, amiből kiharcolt egy faultot. A szabálytalanságért járó büntetőket hibátlanul a helyére küldte, így az amerikai gyors öt pontjával 25-20-ra feljött a KKK.

• 18:23:23

Soproni KC

Bavcic egy kettessel, valamint egy büntetővel hozza közelebb övéit a KKK-hoz. 28-20.

• 18:24:07

Új esemény

Ez az állás pedig kitartott a negyed végéig. Soproni KC - Kaposvári KK 28-20 az első játékrész után.

• 18:28:28

Új esemény

Újra pályán a csapatok. Majd két perc pörgött le eddig a második negyedből, pont viszont nincs egyelőre. 28-20.

• 18:30:06

Új esemény

Felpörögnek aztán az eseméynek. Puljko hármasára Molnár felel egy kettessel. Ezt követően újra Puljko volt eredméynes kötéptávolról, de a válasz ismét nem maradt el a túloldalon; Dénes Gábor vert be egy hármast. 33-25.

• 18:30:41

Spica két büntetője után 33-27.

• 18:32:17

Fodor Márton a pályán! Rögtön hozzá is tesz a csapat teljesítményéhez, egy lepattanóval nyit a rutinos bedobó.

• 18:32:48

Spica közelije után 33-29.

• 18:33:48

És megvan a visszatérő Fodor Márton első pontja is. Marci büntetőből talált be. 33-30.

• 18:34:16

Ubilla kettesével már csak egy pontra vagyunk a Soprontól. 33-32.

• 18:36:22

Soproni KC

Bavcic szerezkét pontot büntetőből, amivel 35-32-re módosul az eredmény.

• 18:37:00

Nem sokáig tartott ki ez az állapot, mert Puljko hármasával egyenlít a Kaposvár!! 35-35.

• 18:39:43

Soproni KC

Tiggs és Bavcic húzza eddig a soproniak szekerést. Most épp előbbi szerzett két pontot büntetőkből. 37-35.

• 18:41:15

Új esemény

Alaposan belehúztak a csapatok. Egy perc leforgása alatt 12 pontot termelt a két alakulat. Jelenleg a Sopron vezet 46-44-re.

• 18:42:09

Benke kettesét egy Ubilla-hármas követte, így 46-49-re a KKK vezet ebben a pillanatban.

• 18:42:19

Soproni KC

Soproni időkérés.

• 18:44:16

Puljko egy duplával ötpontosra hízlalja a KKK előnyét! 46-51.

• 18:45:50

Új esemény

A kanadai Hernst Laroche-nak nyílt még esélye a pontszerzésre a félidő végén, ám a középtávolija kimaradt, így a nagyszünetben Sopron KC - Kaposvári KK: 46-51.

• 19:01:28

Soproni KC

Tiggs hármasa nyitja a második félidőt, amivel Sopron 49-51-re zárkózott.

• 19:02:23

Majd ismét Tiggs jön egy kettessel, de Horváth Marci visszaszerzi a vezetést a KKK-nak.

• 19:03:22

Spica állt vissza a csapatba és rögtön jó is egy közelire, 51-55.

• 19:05:35

Soproni KC

Bavcic előbb egy büntetővel, majd pedig egy duplával jelentkezik, 54-55.

• 19:06:06

Soproni KC

Ubilla után ismét Bavcic eredményes, 56-57. Bavcic már 20 pontnál tart.

• 19:07:50

Ubilla hármasára ismét Bavcic válaszolt, de rögtön utána Puljko eredményes, 58-62.

• 19:08:55

Soproni KC

Megint Bavcic...60-62.

• 19:11:04

Soproni KC

Ruják triplája után időt kér Kmézics Zorán.

• 19:12:18

A szünet után Ubilla kosarával ismét nálunk az előny!

• 19:14:28

Soproni KC

Horváth Márton faultja után Laroche büntetőzhetett, aki nem is hibázott, 65-64.

• 19:16:39

Soproni KC

Ezúttal Ruják büntetőzhetett, de csak az egyik jó, 66-64.

• 19:17:30

Soproni KC

Fodor próbált bedobni egy triplát, ez kimaradt, Takács viszont nem hibázott a túloldalon, 69-64.

• 19:17:42

Új esemény

Ezzel pedig vége is a harmadik negyednek.

• 19:20:40

Soproni KC

Spica kosarára Takács és Ruják is válaszolni tud, 74-66.

• 19:22:48

Soproni KC

Hendlein faultja után Laroche dob be egy büntetőt, majd egy közelit, ezzel pedig már 11 ponttal vezet a Sopron...

• 19:22:59

Kaposvári időkérés...

• 19:25:32

Soproni KC

Laroche jön ismét egy büntetővel, 78-66.

• 19:27:43

Soproni KC

Bavcic meg szép lassan eldönti a mérkőzést. A hármasa után már 84-66 áll az eredményjelzőn.

• 19:28:04

Puljko töri meg a kaposvári pontcsendet, 84-68.

• 19:28:14

Új esemény

Még öt perc a meccsből.

• 19:29:00

Ubilla passzából Spica eredményes, 84-70.

• 19:29:40

Itt az újabb kaposvári kettes. Ezúttal Benke eredményes, 84-72.

• 19:30:00

Soproni KC

Időt kér a Sopron.

• 19:32:14

Soproni KC

Spica közben kipontozódik, majd pedig Bavcic szór egy hármast, 87-72.

• 19:32:52

Ubilla kozmetikázik az eredményen, majd Hendlein is bedob egy kettest, 87-76.

• 19:34:06

Új esemény

Bavcic kettese után Baki talál be középtávolról, 89-78-ra módosult az eredmény.

• 19:35:34

Új esemény

Tóth zsákolása után Hendlein talál be, maivel továbbra is 11 pont a két csapat közti távolság. 91-80.

• 19:36:27

Új esemény

Laroche eredményes büntetőkból, majd Puljko dobott egy ziccert. 93-82.

• 19:37:08

Új esemény

Utolsó percen belül a mérkőzés, innen csak csodával határos módon lehetne felállni...

• 19:38:15

Soproni KC

Pláne, ha hagyjuk Laroche-ot két sima kosarat dobni. A kanadai négy pontjával 97-82.

• 19:38:44

Új esemény

Ez, mármint a 97-82 pedig a végeredmény is egyben.

• 19:40:00

Új esemény

A KKK két és fél negyeden keresztül jól küzdött, de Bavcicot a második félidőben képtelen volt hatástalanítani a csapat.

• 19:40:51

Új esemény

Ezzel az is eldőlt, hogy idén sajnos nem lesznek ott Hendleinék a Magyar Kupa nyolcasdöntőjében.