Kaposvári KK - MAFC 2015. Október 17. 15:55

Szeretettel köszöntöm a KaposPont olvasóit!

• 18:03:21

Hazai környezetben, a MAFC ellen folytatja bajnoki szereplését a Kaposvári KK.

• 18:03:57

A KKK A Spica, Jones, Mijajlovics, Benke, Hendlein ötössel vágott neki a mérkőzésnek.

• 18:05:17

A MAFC A Smith, Misek, Kovács, Siladji, Sihota kezdővel indították a találkozót.

• 18:07:39

Nem kezdtük jól a találkkozót. Ugyan mi szereztük az első pontot, ám MAFC erre tízzel felelt, amire Szekulovicsnak a negyedik percben már időkéréssel kelett reaglálnia.

• 18:11:28

Az időkérést követően feljavult a hazaiak játéka. Sorjáztak a KKK-kosarak, és két perccel a vége előtt már 16-12 állt a táblán.

• 18:12:51

Kaposvári KK

Hendlein szerez közelről két pontot, 18-14.

• 18:14:02

A negyed végét azonban a vendégek zárják jobban. Két kettest szereztek alig fél percc alatt, amivel egálra hozták az első játékrészt. 18-18.

• 18:17:34

Mijajlovics kosarával kezdődik a második negyed, 20-18 ide.

• 18:22:41

Hendlein, majd Jones is betalál, 24-18 így a hazaiaknak.

• 18:28:15

A vendégek kanadai légiósa, Sihota szerez két pontot, de Hendlein egy zsákolással válaszolni tud erre. 26-20.

• 18:29:17

Három féllel a félidő előtt még mindig a KKK áll előrébb. 28-24.

• 18:33:24

Jó perióduson van túl Szekulovics csapata, ugyanis a negyed vége előtt két és fél perccel nyolcpontos előnyre tesz szert a KKK. 34-26.

• 18:38:04

Fél perccel a vége előtt Mijajlovics szerez két pontot ziccerből, amivel 37-30-ra módosul az állás. Smith azonban felelni tud erre egy középtávolival, így két negyed után 37-32-re áll a KKK-MAFC.

• 18:54:38

Máris folytatódik a csata, ami Siladji büntetőjével, majd Sihota palánk alóli kosarával indult. 37-35.

• 18:55:17

Mijajlovics elsüllyeszt egy hármast, amit a túloldalon Sihota másolt le, így 40-38.

• 19:00:28

A MAFC ugyan képes volt kiegyenlíteni is, de Hendlein, Benke és Spica zsinórban szerzett két kosarával 48-40-re meglépünk ismét.

• 19:03:37

Továbbra is nyolc ponttal vezet a KKK (50-42), amikor már csak három perc van vissza a negyed végéig.

• 19:06:20

Jones büntetőivel tíz pontra nő a KKK előnye, 52-42.

• 19:09:49

Hendlein büntetői, majd Baki duplája után tovább hízlalja előnyét a Kaposvár! 58-44.

• 19:15:39

Smith triplája zárta a negyedet, mely előtt még Horváth Márton szerzett egy pontot büntetőből. A negyedik negyednek így 59-47-es állásról indulnak neki a felek.

• 19:18:28

Benke, majd Mijajlovics kosarai után már 63-47 a KKK-nak.

• 19:24:25

Sorban esnek most a kaposvári kosarak, hat perccel a vége előtt 75-57-re vezetnek Hendleinék.

• 19:29:12

Egyre jobban alakul a mérkőzés hazai szempontból. A vendégek látszólag kezdenek elfogyni, a KKK pedig sokszor szebnél-szebb akciókból szerzi kosarait. Három és féllel a vége előtt hússzal vezetnek Hendleinék. 81-61.

• 19:35:48

A mérkőzés végehez közelítve már a fiatalok, valamint a kevés szóhoz jutók is pályára kerülnek a KKK-nál. A legnagyobb sikert közülük Horváth Márton aratta, aki egy triplát akazósztott, majd palánk alóli kettesével kialakította a 90-67-es végeredményt.