Kaposvári KK - TLI-Alba Fehérvár2015. Szeptember 29. 17:56

Mindkét csapat számára ez a mérkőzés zárja a felkészülési időszakot.

Új esemény

Szeretettel köszöntöm a KaposPont Kedves olvasóit!

• 19:05:35

Új esemény

Utolsó felkészülési mérkőzésére készül a Kaposvári Kosárlabda Klub a hétvégén rajtóló bajnokság előtt.

• 19:05:58

Új esemény

A KKK a jó erőkből álló TLI-Alba Fehérvárt látja vendégül a bajnoki főpróbán.

• 19:07:05

Új esemény

A csapatok már javában ziccereznek, 7 perc múlva pedig a labdát is feldobják a Városi Sportcsarnokban.

• 19:07:40

Új esemény

A nyáron mindkét csapatnál számos változás történ, játékosok jöttek-mentek, valamint a vezetőedzők személye is megváltozott. A somogyiaknál Szrecsko Szekulovics lett Fekete Ádám utóda, míg a fehérváriakhoz visszatért a csapattal a 2012/2013-as szezonban kupát és bajnoki címet nyerő Dzunics Braniszlav.

• 19:09:50

Új esemény

Mindössze négy nap van vissza a szezon első fordulójáig, ennek ellenére egyik csapat kerete sem tekinthető végleges állapotúnak. A Kaposvár, Davon Usher távozása után továbbra is keresi a megoldást a harmadik légiós posztjára, míg az Albánál több légiós is próbaidejét tölti még.

• 19:13:57

Új esemény

Pillanatokon belül kezdődik a találkozó.

• 19:14:49

Alba Fehérvár

A vendég, Fehérvár a Simon Balázs, Lóránt, Myles, Markovics, Saunders ötössel kezd.

• 19:15:29

Kaposvári KK

A KKK a Fodor, Hendlein, Benke, Spica, Baki ötössel van a pályán.

• 19:17:08

Új esemény

Saunders két triplával indít a vendégeknél, melyek közt Fodor is dobott egy kosarat abból a fajtából, faultal együtt, és még a bónusz büntető is sikeres volt.

• 19:17:26

Spica is betalált, 6-6.

• 19:18:09

Új esemény

A mérkőzést három kaposvári játékvezető fújja, nevezetesen Koncsek Balázs, Deák Zsuzsanna, valamint Csabai Máté.

• 19:19:11

Hendlein ver be egy hármast, amivel nálunk az előny, 9-8.

• 19:20:15

Új esemény

Spica újabb kettese után már 11-8 volt ide, de Lóránt a túloldalon összehozott egy 2+1-et, amivel egalizált az Alba. 11-11.

• 19:20:49

Új esemény

A félidő fellénél, egy újabb kaposvári kosarat követően kikérte első idejét Dzunics Braniszlav.

• 19:24:34

Új esemény

Az időkérés után mindkét csapat túl van első kosarain, legutóbb épp Spica talált be. 15-14-re a KKK vezet négy és fél perccel a negyed vége előtt.

• 19:25:28

Új esemény

Spica váltott pontokra két büntetőt, 17-14.

• 19:25:55

Új esemény

Majd Benke zsákol egy lerohanás végén, 19-14.

• 19:27:03

Új esemény

Csorvási palánk alóli kosarával 19-16-ra jön közelebb az Alba.

Új esemény

Simon Balázs büntetőzhetett: kettőből kettővel zárt, 21-23.

• 19:30:17

Új esemény

Kaposvári időkérés.

• 19:32:13

Új esemény

Alig több, mint egy perc van vissza a negyed végéig, Grebenár kosarával pedig újra egyenlő az állás. 23-23.

• 19:33:44

Új esemény

Hendlein egy középtávolival 25-26-ra módosítja az állást.

• 19:34:27

Új esemény

Papp Péter is megszerezte első pontjait a Kaposvárban, két büntetőből volt eredményes.

• 19:34:50

Új esemény

Az első negyed 27-28-as Alba-vezetéssel zárul

• 19:42:08

Új esemény

Az Alba egy 7-0-s rohanással indította a második játékrészt, amellyel 27-33-ra megléptek.

• 19:44:38

Új esemény

Hendlein faragott a különbségen egy büntetővel, majd Spica is megtette ugyan ezt. 29-34.

• 19:45:24

Új esemény

Az alba egy 2-3-as zónára váltott, ami egyelőre nem igazán fekszik a somogyiaknak.

• 19:45:40

Új esemény

Saunders kosara után 29-36.

• 19:47:00

Marko Filipovics szór be egy hármast, 32-39.

• 19:47:27

Lóránt talál be a palánk alól, 32-41.

• 19:48:35

3:28 még a félidőig, amikor Szekulovics kikéri a második idejét.

• 19:54:23

Marko Spica kezdi felvenni a ritmust a szezonra. Öröm volt nézni, ahogy egy lefordulással teljesen faképnél hagyta Lórántot a palánk alatt, és szerzett utána két pontott. 36-43.

• 19:54:44

1:36-tal a félidő előtt Alba-időkérés.

• 19:57:14

Baki kosarával 38-43-ra jövünk fel.

• 19:57:51

Másodpercek már csak a negyed végéig, Lóránt pedig büntetőzhet.

• 19:58:38

Új esemény

Helyén mind a kettő tőle, így 38-45-ös Alba-előnnyel zárul az első félidő.

• 20:10:20

Új esemény

Az Alba hozta játékba a labdát a második félidő kezdetekor, első támadásukból viszont nem született pont.

• 20:10:54

Új esemény

Spurlock viszont másodjára három ponttal gazdagította a vendégeket, 38-48.

• 20:12:57

Lórán kapta a labdát Simontól az elzárás-leválást követően, majd szerzett kosarat faultal együtt - és aztán büntetőből is. 41-51.

• 20:14:06

Új esemény

Spica és Hendlein összjátéka után utóbbi volt eredményes, 43-53.

• 20:15:35

Új esemény

Fodor Márton dob egy ziccert, ami közben a kezét is eltalálták, így büntetőből további egy pontot szerezhetett még. 46-53.

• 20:17:01

Fodor újabb ziccerével 48-55.

• 20:19:06

Új esemény

Megint Fodor eredményes kaposvári részről, 50-56-ig jövünk vissza.

• 20:20:26

Új esemény

Baki triplája után már csak három pont az Alba előnye, 53-56.

• 20:21:14

Lóránt két büntetővel 53-57-re módosítja az állást.

• 20:21:47

Majd egy kaposvári eladott labda, és belőle Csorvási kosara, 53-59.

• 20:22:23

Lóránt talál be egy tempóból, 53-61.

• 20:23:26

Új esemény

Spica kettesére Saunders egy hármassal reagál, 55-64.

• 20:24:05

Új esemény

Mijajlovics is bemutatja, hogy neki is megy ez, 58-64.

• 20:24:42

Spurlock is berámol egy triplát, 58-69.

• 20:25:51

Új esemény

Megint egy Hndlein-Spica összjáték, 60-69.

• 20:26:19

Új esemény

Majd egy újabb Alba-hármassal ért véget a negyed, 60-72.

• 20:32:39

Új esemény

Két perc telt el az utolsó játékrészből, továbbra is az Albánál az előny. 65-75.

• 20:33:10

Új esemény

Saunders triplájával már 13 az Alba előnye. 65-78.

• 20:35:47

Új esemény

A negyed feléhez érve még inkább magabiztosabb az Alba előnye, 69-83-ra vezet Dzunics Braniszlav együttese.

• 20:37:08

Új esemény

Spica hozza közelebb övéit két ponttal, 71-83.

• 20:37:55

Új esemény

Majd egy újabb fehérvári tripla, amivel 71-86 az Albának, Szekulovics pedig időt kér.