Kaposvári Rákóczi-BFLA - Siófoki Bányász SE2015. Augusztus 19. 16:49

Köszöntöm a KaposPont minden kedves olvasóját!

• 16:56:57

Nem éppen szokványos hazai bemutatkozás előtt áll a Rákóczi csapata.

• 16:58:02

Igaz, hogy a csapat tavaly elbúcsúzott az NB II küzdelmeitől, de az anyagi problémák miatt nem a harmadosztályban, hanem a megyei élvonalban szerepel az előttünk álló szezonban.

• 16:59:31

Vasárnap pedig be is mutatkozott a csapat a megye 1-ben, egy babócsai 2-2-es döntetlennel. Ma pedig jöhet a hazai rajt is.

• 17:01:39

A zöld-fehérek mai ellenfele a Siófoki Bányász SE lesz, akik viszont idei első mérkőzésükre készülnek.

• 17:01:51

Lássuk a két csapatot:

• 17:05:05

Siófoki oldalon a Czerula, Nasta, Junghardt, Perger, Benke, Habi, Gyegye, Óvári, Szentpéteri, Paál, Pete összetételű csapatot küldi harcba Perger András.

• 17:06:32

Pusztai László pedig a Gyenes, Kiss, Petrók, Márton, Neubeuer, Kozics, Bogdánfi, Hampuk, Dominic, Nagy, Pallósi kezdőtizenegyet választotta ki mára.

• 17:08:16

Meglepően sokan kilátogattak egyébként a mérkőzésre.

• 17:10:19

A mérkőzés játékvezetője Erdelecz József. Segítői Godina József és Cservölgyi Szilárd lesznek.

• 17:12:15

El is kezdődött a mérkőzés, Hajrá Rákóczi!

• 17:13:57

Luka Dominic indulhatott tök üresen a siófoki kapu felé, de hosszan tolta meg, így oda a lehetőség.

• 17:17:51

Kozics lőhetett 11 méterről, de lövésébe beleugrottak az egyik siófoki.

• 17:19:27

Gól

Vezet a Rákóczi!

• 17:20:07

Gól

A 8. perc elején ismét Luka Dominic került helyzetbe, aki ezúttal nem hibázott és higgadtan a hálóba gurított, 1-0.

• 17:21:01

Közben pedig már legalább 500-an lehetnek a lelátón. A belépés egyébként a mai és a szezon többi mérkőzésére is egyaránt ingyenes.

• 17:23:46

Egy szöglet után Kozics elé került a labda, aki 2 méterről elrúgta azt a kapu előtt keresztbe.

• 17:24:49

Megint Kozics: a 16-os előtt szépen vett át egy indítást, lőtt is, de a kapufáról kifelé pattant a labda.

• 17:28:48

Egy kis szöglet után Nagy Krisztián ereszetett el egy lövést. Czerula üggyel-bajjal hárított.

• 17:29:19

Nagy-Dominic összjáték után, utóbbi lőtt. Mellé.

• 17:29:49

A Siófok egyelőre nem sok vízet zavar ma.

• 17:32:13

Luka Dominic ezúttal 14 méterről lőtt, védett a kapus.

• 17:33:26

Paál lőhetett senkitől sem zavartatva a 22. percben, de a lövése csúnyán fölé szállt.

• 17:35:01

A nézők egyelőre láthatóan jól szórakoznak. Egyetlen bajuk, hogy egyik büfé sem üzemel a stadionban...

• 17:35:19

Közben Luka Dominic újabb helyzetét puskázza el.

• 17:42:13

Kicsit visszavettek a csapatok, kevesebb helyzetet is látunk az elmúlt percekben.

• 17:44:47

A 34. percben továbbra is 1-0-ra vezet a Rákóczi-BFLA.

• 17:46:13

Nagy beemelt labdáját Kozics lőtte el futtában, Czerula bravúrral védett. Szép támadás volt!

• 17:48:21

Hiába szerez újabb gólt Luka Dominic, les miatt nem adja meg a játékvezető a találatot.

• 17:56:10

Unatkozó kollégánk megszámolta, hogy 438-an ülnek a nagy lelátón.

• 17:56:29

Ők most mind szusszanhatnak egyet, hiszen véget is ért az első játékrész.

• 18:06:08

• 18:06:39

Már jönnek is a csapatok a folytatásra.

• 18:10:27

Csere

Cserélt egyet Pusztai László: Bogdánfi helyén Bohata folytatja.

• 18:16:05

Bohata lőtt 17 méterről, Czerula védett.

• 18:20:52

Pallósi forgatta be a védőjét, visszatett labdájára Nagy Krisztián érkezett, aki  nem találta el a kaput 11 méterről.

• 18:22:24

Gól

2-0!

• 18:23:58

Gól

Egy beívelésre Pallósi Roland érkezett a legjobb ütemben és a hosszúba bólintotta a labdát, 2-0.

• 18:25:53

Gergye lőtt 15 méterről, de próbálkozása levágódott a védőkről.

• 18:30:10

Bohata emelt rá egy labdát 16 méterről, de nem lett belőle veszély.

• 18:31:57

Pallósi közel járt a második, csapata harmadik góljához, de a próbálkozása elkerülte a siófoki kaput.

• 18:34:42

Gergye szedett össze egy eladott labdát, rá is fordulhatott a kapura, de a lövése elment keresztbe.

• 18:35:30

Csere

Pallósi és Hampuk helyett Bíró és Horváth a pályán.

• 18:39:24

A 75. percben Rákóczi - Siófok 2-0.

• 18:39:45

Kicsit leült a mérkőzés az első félidőhöz képest.

• 18:48:10

Nagy vitte el a labdát a szélen, Pallósi lőhetett is, de a kaput nem sikerült eltalálnia.

• 18:49:10

Gól

3!

• 18:50:04

Gól

Egy gyönyörű passzt követően Bíró Dominik került helyzetbe, aki köszönte szépen és be is vágta a csapat harmadik gólját.

• 18:50:38

Gól

Már 4!

• 18:51:25

Gól

Bíró ezúttal a gólpasszt adta a frissen beállt Richter Péternek, aki első labdaérintéséből megszerzi a csapat negyedik gólját.