Rákóczi - ZTE2015. Május 31. 14:52

A szezon utolsó másodosztálybeli mérkőzése már nem oszt, nem szoroz. Ráadásul a győzelemhez bravúr kellene. Percről-perce közvetítjük, mi történik a pályán.

A közvetítésnek vége

• 14:52:31

Új esemény

Bravúr kellene, jóllehet a pontok már nem számítanak.

• 17:45:20

Új esemény

Köszöntöm a KaposPont minden kedves olvasóját a szezon utolsó Rákóczi mérkőzéséről!

• 17:50:25

Új esemény

Ahogy azt beharangozónkban is írtuk, egy teljesen tét nélküli mérkőzés vár ránk a ZTE ellen, de azért reméljük, hogy szépen búcsúznak a fiúk a hazai közönségtől.

• 17:52:21

Új esemény

Lássuk a mai főszereplőket.

• 17:53:17

Zalaegerszegi TE

A vendégek mestere, Lendvai Miklós a Szappanos - Pajor, Bedi, Szakály, Városi - Bailo, Daru, Króner, Szőllősi - Simonfalvi, Délczeg összeállítású csapatot küldi harcba.

• 17:56:20

Kaposvári Rákóczi

Míg nálunk a Bozsó - Hadaró, Petrók, Vermes - Kovács, Lakatos, Albert, Faggyas, Nagy K. - Fejős, Rajczi csapat lép pályára.

• 18:02:21

Új esemény

A mérkőzés játékvezetője Gaál Gyöngyi lesz. Az ő munkáját Hofbauer Roland és Kis Zoltán segítik majd.

• 18:06:57

Új esemény

És el is kezdődött a szezon utolsó mérkőzése.

• 18:14:08

Új esemény

Mondhatni a középpályán zajlik a játék, így nem sok izgalmat láthatott eddig a mintegy 200 kilátogató néző.

• 18:18:37

Gól

Bailo góljával megszerzi a vezetést a ZTE...

• 18:20:12

Gól

Badi beadását Daru pörgette tovább, amire a Bailo érkezett a legjobb ütemben és öt méterről a hálónkba lőtt, 0-1.

• 18:22:27

Bailo csinált bolondot a védelmünkből, de a visszatett labdájára szerencsére nem érkezett senki sem.

• 18:26:18

Új esemény

Sajnos nem kell tövig rágnunk a körmeinket az izgalmaktól, így a 19. percben továbbra is csak egy zalaegerszegi helyzetet jegyezhettünk fel. Igaz abból gól is lett.

• 18:27:52

Kovács Olivér unta meg a labdázgatást, 25 méterről leadott lövését Szappanosnak kellett kiütnie.

• 18:32:45

Hadaró bedobása után Fejős ollózott eredménytelenül, majd pedig Rajczi lőtt egyet 16 méterről, de ez is fölé ment.

• 18:35:30

Nagy Krisztián lépett ki a védők közül, Szappanos előtt még kapura is tudta emelni a labdát, de fölé szállt a próbálkozása.

• 18:41:07

Sárga lap

Bailo buktatása után Lakatosé a meccs első sárgája.

• 18:43:32

Fejős léphetett ki teljesen egyedül, Szappanos mellett el is vitte a labdát, de nagyon kisodródott helyzetbe került. Innen még vissza cselezte magát a kapuval szembe, de a lövés pillanatában elcsúszott. Több volt ebben...

• 18:46:48

Újabb kaposvári helyzetecske: egy zalaegerszegi szöglet után Nagy Krisztián iramodott meg a vendégek kapuja felé, a középre tett labdáját azonban pont fel tudta szedni Faggyas elől a kapus.

• 18:48:25

Csere

Már cserél is egyet Prukner László: Faggyas helyett Kozics jön.

• 18:49:26

Sárga lap

Petrók is kap egy sárgát.

• 18:50:11

Egy szabadrúgást követően Daru fejelhetett tisztán, de nem sikerült kaput találnia.

• 18:51:22

Sárga lap

Itt az újabb kaposvári sárga lap. Ezúttal Kovács Olivér kapta.

• 18:53:13

Félidő

Véget is ér az első játékrész. Hamar megszerezte a ZTE a vezetést, utána viszont láthattunk néhány kaposvári helyzetet is. Innen folytatjuk.

Csere

Most viszont kettőt is cserél Lendvai Miklós: Délczeg helyett Vittman, míg Városi helyett Babati jön.

• 19:15:16

Gól

2-0...

• 19:17:19

Gól

Darutól kap egy hatalmas passzt Babati még a saját térfelén és senkitől sem zavartatva elsétál a kapunkig, ahol Bozsó mellett higgadtan a kapuba lőtt, 0-2.

• 19:17:44

Teljesen csődött mondott a védekezésünk.