Nálunk pedig a Bozsó - Kiss, Kovács, Vermes, Lakatos - Faggyas, Albert, Nagy K., Zsivóczky - Rajczi, Fejős kezdőtizenegyet állította össze Prukner László.

Közben a fiúk már kint is vannak a pályán, Hajrá Rákóczi!

Mi kezdtük a mérkőzést Böcskei játékvezető sípszavára.

Hamar megszerzi a vezetést a Soroksár...

• 19:07:34

Gól

Egy előre vágott labdára jó ütemben csap le Lovrencsics Balázs, aki izomból bevágta 11 méterről Bozsó alatt.

• 19:09:30

Megyünk előre a bekapott gól után: egy szöglet utáni kipattanót Faggyas szúrt kapura, de levágódott a védőkről a labda.

• 19:15:21

Kicsit visszább vett a lendületből a Rákóczi, de töretlenül mennek előre a srácok. Igaz muszáj is.

• 19:16:41

Gól

Egyenlít a Rákóczi!

• 19:18:02

Gól

Nagy Krisztián eresztett el egy lövést a tizenhatos vonaláról, amibe nagyszerű mozdulattal ért bele Fejős és a másik irányba elinduló Holczer mellett a kapuban kötött ki a labda, 1-1.

• 19:22:28

Zsivóczky lőtt egyet harminc méterről, Holczer csak kiütni tudta.

• 19:23:11

Az a bizonyos Fejős gól.

• 19:25:55

Soroksár SC

Veszélyeztet a Soroksár is: Sándor lövése centikkel kerüli el Bozsó kapuját.

• 19:26:30

Sárga lap

A 23. percben Albert kap sárgát egy tizenhatos előtti buktatásért. Veszélyes helyről jöhet a vendégek szabadrúgása.

• 19:27:42

Soroksár SC

Sándor próbálkozása ezúttal veszélytelen.

• 19:28:21

Sárga lap

A már sokat emlegetett Sándor kap sárgát a másik oldalon.

• 19:33:43

Túl az első fél órán, Rákóczi - Soroksár 1-1.

• 19:37:10

Sárga lap

Pandur kap sárgát kezezésért.

• 19:39:41

Soroksár SC

Ismét szabadrúgásból próbálkozik a Soroksár, de ez most nem okozott komolyabb gondot.

• 19:43:39

Gól

Ismét vezet a Soroksár...

• 19:44:13

Gól

Egy szögletnél elalszik a kaposvári védelem és Lovrencsics senkitől sem zavartatva a hálónkba fejel, 1-2.

• 19:45:53

Rajczi lőhetett tisztán 15 méterről, de végül beintette a lest a partjelző. Meg amúgy is fölé ment.

• 19:48:50

Lassan vége az első félidőnek, 2-1-re vezet a Soroksár. Egy perc lesz a hosszabbítás.

• 19:49:30

Fejős léphetett ki egyedül, de Pandur az utolsó pillanatban leszedi a csatár lábáról a labdát. Nagy helyzet volt!

• 19:50:18

Félidő

És itt a félidő vége. 2-1-es soroksári vezetés mellett vonulhatnak a csapatok az öltözőbe.

• 20:00:02

Jön a második félidő!

• 20:00:43

Csere

Sérülés miatt cserélünk egyet a félidőben: Lakatos helyén Petrók a folytatásban.

• 20:01:51

A mérkőzést egyébként a helyszínen tekinti meg a Magyar Labdagúró Szövetség elnöke, Csányi Sándor is.

• 20:03:45

Soroksár SC

Pál lőtt egy irdatlan nagy kapufát a második félidő 3. percében.

• 20:08:16

Fejős fejelhetett teljesen tisztán, de Holczer nagy bravúrral hárítani tudott.

• 20:08:44

Egy perccel később pedig Fejős centerezésére érkezett jó ütemben Rajczi, de öt méterről nem tudta belőni.

• 20:09:17

Csere

Kovács helyett Lannert jön a vendégeknél.

• 20:11:44

Egy szöglet után Nagy Krisztián emelt rá egy labdát, de fölé ment a próbálkozása. Mindez a második félidő 10. percében.

• 20:13:53

Ismét egy szöglet után veszélyeztetünk, de Petrók nem tudja rendesen  megfejelni a labdát.

• 20:14:24

Sárga lap

Faggyas kap sárgát reklamálásért.

• 20:17:46

Csere

Ismét cserél a Soroksár: Huszák helyén Hodgyai érkezik.