Új esemény

Siófoki oldalon a Tajti – Nagy J., Mogyorósi, Csató, Polényi – Horváth A., Peszmeg – Gárdos, Ivancsics, Papp M. – Andorka összetételű csapattal kezd Soós Imre vezetőedző.

• 16:21:52

Új esemény

Míg nálunk a Somodi - Hadaró, Vermes, Petrók, Kiss M. - Hampuk, Házi, Nagy K., Faggyas, Dominic - Rajczi alkotta tizenegy fut ki nemsokára a pályára.

• 16:26:15

Új esemény

A mérkőzés esélyese ezúttal inkább a Siófok, bár az őszi szezonban pont fordítva volt mindez és akkor nagy meglepetésre nyerni tudtak Kaposváron. Reméljük most a zöld-fehérek örülhetnek idegenben.

• 16:30:06

Új esemény

Prukner Lászlónak három hiányzója is lesz a mai délután folyamán, hiszen eltiltás miatt nem számíthat Kovács Olivér, Lakatos Gergő és Albert Ádám játékára.

• 16:33:43

Új esemény

Lasssan érkeznek a csapatok is. A mérkőzés játékvezetője Nazsa Tamás lesz, segítői pedig Takács Gábor és Tőkés Róbert lesznek.

• 16:35:31

Félidő

El is rajtolt a megyei rangadó. HajRákóczi!

• 16:39:21

Új esemény

Nagyjából ötszázan lehetnek kint a Révész Géza utcai stadionban, de szerencsére Kaposvárról is érkeztek szép számmal szurkolók.

• 16:39:40

Új esemény

Az első komolyabb helyzetre azonban még várni kell.

• 16:42:15

Új esemény

Egyelőre inkább tapogatózó játék folyik a pályán.

• 16:46:48

Új esemény

Túl az első 10 percen mindössze egy Hadaró szabadrúgást jegyezhettünk fel, igaz az is elakadt a sorfalban.

• 16:50:30

Új esemény

Az őszi meccsen egyébként 3-1-re nyert a Siófok a cukorgyári gödörben. Íme annak a meccsnek az összefoglalója.

• 16:51:31

Új esemény

A mostani meccsünkön viszont továbbra sincs az a nagy hajtás, inkább a középpályán birkóznak a csapatok.

• 16:54:06

Kaposvári Rákóczi

Egy Rajczi lövést feljegyezhetünk a 17. perc végén, de Tajtinak sikerült hárítania.

• 16:57:50

BFC Siófok

Ivancsics szabadrúgásába már úgy tűnt, hogy nem okoz gondot Somodinak, a Rákóczi kapusa azonban nem tudta fogni a labdát, inkább szögletre paskolta azt.

• 16:58:44

BFC Siófok

A szögletből szerencsére nem lett semmi sem.

• 17:01:07

Siófokon utoljára 2013 novemberében lépett pályára a Rákóczi, igaz akkor egy Ligakupa meccsen 7-1-re nyertek a fiúk.

• 17:02:23

BFC Siófok

De közben itt a mérkőzés eddigi legnagyobb helyzete: Ivancsics beadására Peszmeg érkezett a legjobb ütemben, lövőhelyzetbe is került, de nyolc méterről leadott lövése centikkel ment el a bal felső mellett.

• 17:04:36

BFC Siófok

Megszerzi a vezetést a Siófok...

• 17:08:29

Gól

Az első félóra végén a Rákóczi végezhetett el szabadrúgást, ebből azonban siófoki labdaszerzés lett, amivel remekül ugratták ki Andorkát, aki egy nagy sprint után, tíz méterről megszerzi a vezetést a hazaiaknak, 1-0.

• 17:09:12

Sárga lap

A gól előtt és után is villant egy sárga lap: először Andorka, majd pedig Petrók kapott egyet.

• 17:11:51

Sárga lap

Rajczi is besárgul, miután odarúgott Tajtinak.

• 17:13:45

BFC Siófok

Megfogta a csapatot a bekapott gól, aminek meg is lett az eredménye. 2-0 a Siófoknak...

• 17:17:14

Gól

Peszmeg unta meg a passzolgatást és jó 20 méterről tette kapura a labdát, ami a jobb felsőben kötött ki. Somodinak esélye sem volt hárítani, 2-0.

• 17:18:09

Csere

Prukner László is érzi, hogy nagy a baj, ezért Kiss Márton helyett beküldi az ifjú Fejős Áront.

• 17:18:44

Egy védekező szellemű játékos helyett tehát egy újabb csatár a pályán.

• 17:19:08

BFC Siófok

3-0...

• 17:20:25

BFC Siófok

A csere után Papp Máté tört be a tizenhatoson belülre, ahol Házi Bence állította meg szabálytalanul. Házi sárgát, a Siófok tizenegyest kapott, amit Andorka kegyetlenül be is vágott, 3-0.

• 17:22:04

Félidő

Szerencsére a bíró le is fújja az első félidőt. 3-0-ra vezet a Siófok 45 perc után, innen folytatjuk...

• 17:41:20

Fejős hozta magát helyzetbe a 49. percben, de a lövése nem talált kaput.

• 17:44:23

BFC Siófok

Ivancsics veszélyeztetett szabadrúgásból, de Somodi hárítani tudott.

• 17:47:32

Csere

Prukner László lehozza Rajczit. A helyén Olasz Dénes folytatja.

• 17:48:29

Csere

Cserél a Siófok is: Gárdos helyett Molnár érkezik.

• 17:51:40

Tizenegyesért reklamáltak a kaposváriak, miután Luka Dominic esett el az ötös sarkán. Nazsa játékvezető ezúttal viszont nem fújt büntetőt.

• 17:53:05

Új esemény

Csendben csordogál a mérkőzés. A Siófoknak érthető okokból jó ez az eredmény, míg a Rákóczi hiába megy előre, nincs sok veszély a támadásaikban.

• 17:57:13

Csere

Ismét cserél a Siófok: Peszmeg helyett Hanl érkezik.

• 18:01:38

Új esemény

Húsz perccel a vége előtt őrzi három gólos előnyét a Siófok.

• 18:04:52

BFC Siófok

Egy eladott labda után Hanzl és Andorka indultak el a kaposvári kapu irányába. Egyedül már csak Somodi állt előttük, de Hanzl elrontotta az utolsó passzt, így maradt a 3-0.

• 18:07:40

BFC Siófok

És itt az újabb Siófoki...helyzet. Molnár Marcell beadása után Papp lőhetett tisztán, de szerencsére elkerülte a Rákóczi kapuját a próbálkozása.

• 18:08:21

Csere

Ivancsicsot is lehozza Soós Imre. A helyére Futó Zsombor érkezik.

• 18:09:28

Sárga lap

Hanzl kap egy sárgát Dominic buktatásáért.

• 18:13:16

Új esemény

Nagyjából tíz perc van még a meccsből, de már mindkét csapat a végét várja.

• 18:16:32

Új esemény

Telnek-múlnak a percek, de az ég világon semmi sem történik a pályán.

• 18:18:55

Dominic kiugratása után Fejős lőhetett a tizenhatoson belül, ám a próbálkozása még csak kaput sem talált.

• 18:20:40

Új esemény

Még kettő perc...

• 18:22:34

Új esemény

Ebben a pillanatban véget is ér a találkozó.

• 18:22:55

Új esemény

Remek első félidei játékának köszönhetően 3-0-ra nyer a Siófok a Somogy megyei rangadón.

• 18:24:20

Új esemény

A Siófok ha így folytatja lassan bebiztosítja bennmaradását az NB II-ben, míg a Rákóczi egyre nagyobb bajban van, hiszen már 4 pont a hátránya az utolsó bennmaradást érő helyhez képest.