Kaposvári Rákóczi FC - Soproni VSE2015. Február 28. 15:21

Várhatóan a zöld-fehér csapatnak az idei esztendő első hazai mérkőzésén sem lesz egyszerű dolga.

A közvetítésnek vége

• 15:21:55

Új esemény

Úgy tudni: Vermes Krisztián, Bank István és Földes Milán sem lesz bevethető a hétvégén.

• 15:54:08

Új esemény

Köszöntöm a KaposPont minden kedves olvasóját!

• 15:55:29

Új esemény

Első hazai mérkőzésére készül az új esztendőben a Kaposvári Rákóczi csapata.

• 16:00:25

Új esemény

Nézzük a mai délután főszereplőit.

• 16:00:59

Soproni VSE

Halasi – Fazakas, Pados, Bobál D., Nagy Z. – Sifter, Pintér A., Kapacina – Kovács Á., Horváth P., Zamostny összeállításban kezd a Sopron.

• 16:01:33

Kaposvári Rákóczi

Míg Somodi – Kiss M, Petrók, Kovács O, Hadaró, – Balogh B., Albert, Zsivóczky, Nagy K., Luka– Rajczi összeállításban fut ki a pályára a Rákóczi.

• 16:03:00

Petrók Viktor személyében egy nagy visszatérő is ott van a kezdőcsapatban. Rajta kívül Zsivóczky Norbert és Balogh Bence is friss igazolás a klubnál.

• 16:15:00

Új esemény

Úgy fest egy kicsit csúszik a kezdés.

• 16:17:49

Új esemény

Végül Kovács Gergely sípszavára elkezdődött a mérkőzés. Hajrá Rákóczi!

• 16:20:36

Új esemény

Körülbelül 3-400 néző gyűlt össze a kezdésre. Nem valami sok...

• 16:22:37

Gól

Vezet a Sopron...

• 16:25:51

Gól

Szabadrúgást végezhetett el a Sopron, amire Zamostny érkezik a legjobb ütemben és a 4. percben Somodi hálójába csúsztat, 0-1.

• 16:28:36

Kiss beadását fejelte kapura Zsivócky, de Halasi biztos kézzel fogta.

• 16:33:07

Becsülettel hajtanak a fiúk a bekapott gól ellenére. Reméljük meg is lesz az eredménye.

• 16:37:44

Új esemény

Kiegyelnített az utóbbi percekben a meccs, de lövésig inkább a soproniak jutnak el. Most épp Kapacina próbálkozását védte Somodi.

• 16:48:35

Sárga lap

Dominic buktatásáért kap Fazekas egy sárgát.

• 16:51:16

Új esemény

Az őszi mérkőzésen egyébként kétszer is vezetett a Rákóczi Rajczi góljaival, a végén azonban meg kellett elégedniük a fiúknak egy ponttal.

• 16:57:07

Új esemény

Sok izgalmas helyzetet nem jegyezhettünk fel az elmúlt percekben. A labda inkább a Rákóczinál van, de ez helyzetekben nem mutatkozik meg egyelőre.

• 17:05:41

Új esemény

A félidő utolsó másodperceiben Somodi kis híján rúgat egy gólt az egyik sopronival, majd pedig véget is ér a játékrész. Zamostny góljával 1-0-ra vezet a Sopron a Rákóczi otthonában.

Gól

Ez a félidő is soproni góllal kezdődik...

• 17:21:55

Gól

Hadaró állította meg szabálytalanul Kovácsot a 49. percben, amiért büntetőt rúghatott a Sopron. Zamostny nem hibázott, így már 2-0-ra vezet a Sopron.

• 17:22:27

Sárga lap

A szabálytalanságért Hadaró begyűjtött egy sárgát is.

• 17:29:13

Továbbra sem vagyunk veszélyesek Halasi kapujára, így nehéz lesz faragni a hátrányon...

• 17:30:18

Csere

Balogh Bence helyére Király Vitalij érkezik.

• 17:30:55

Csere

Luka Dominic helyett pedig Házi Bence folytatja.

• 17:35:15

Új esemény

Lassan csordogál a meccs, helyzetek nélkül.

• 17:40:12

Sárga lap

Kapacina addig dumál, amíg begyűjt egy sárgát.

• 17:41:44

Sárga lap

Rajczi Peti is besárgul, miután felrúgta Fazekast.

• 17:42:20

Csere

És jön a harmadik kaposvári csere is: Zsivócky helyén Fejős Áron játszik.

• 17:43:16

Csere

Lejön a sok gondot okozó Kapacina is, helyette Szabó László áll be a Sopron csapatába.

• 17:47:40

Új esemény

Még egy bő 15 perc a meccsből, továbbra is 2-0-ra vezet a Sopron.

• 17:53:44

Csere

Lejön a duplázó Zamostny is, helyette Pető érkezik a 83. percben.

• 17:57:52

Új esemény

Közben vesztésre áll a Siófok is. A Balaton-partiak 1-0-ás hátrányban vannak a Vasas otthonában.

• 17:59:50

Érvénytelen gólunk már van Rajczi révén. Az is valami.

• 18:00:29

Csere

Harmadszor is cserél a Sopron: Pintér le, Baranyai be.

• 18:04:20

Félidő

Kovács Gergely játékvezető megment minket a további szenvedéstől. 2-0-ra nyer a Sopron, így egyre nagyobb gödörbe kerül a Rákóczi.

• 18:06:18

Új esemény

Nem maradnak sport nélkül a továbbiakban sem, hiszen az alábbi linkre kattintva végig izgulhatják a másik Kaposvár - Sopron mérkőzést is a mai nap.