Aqvital FC Csákvár - Kaposvári Rákóczi2015. Február 20. 13:46

Köszöntöm a KaposPont olvasóit!

• 17:38:11

Első tavaszi mérkőzésére készül a Kaposvári Rákóczi FC csapata az NB II-ben.

• 17:41:56

Az anyagi gondokkal küszködő zöld-fehérek a Csákvár otthonában folytatják a bajnokságot, és csak remélni lehet, hogy a fiúk összpontosítani tudnak a mai mérkőzésre.

• 17:44:01

Lássuk a két kezdőt:

• 17:45:36

Csákvári oldalon rögtön egy régi ismerőst köszönthetünk a kapuban, Milinte Árpád személyében. Rajta kívül Wild, Dulló, Kocsis, Szalai, Molnár, Domján, Nyilasi, Horváth, Gajdos és Molnár alkotja Toldi Gábor csapatát.

• 17:48:53

Kaposvári Rákóczi

A Kaposváriak kapuját Somodi Bence védi majd. Előtte a Hadaró, Vermes, Kovács Olivér, Kiss - Nagy, Hampuk, Albert, Házi - Király, Rajczi alkotta csapat kezd majd.

• 17:52:08

Új arc tehát egyelőre nincs a kezdőben, ráadásul a kispadon se, így egy fiatalokkal teletűzdelt csapattal kell kiállnia a zöld-fehéreknek.

• 17:59:29

Érdekesség, hogy az MLSZ adatbankja szerint, vendég oldalon nem foglal helyet vezetőedző a kispadon.

• 18:00:59

A Csákvár eddig négy ponttal szerzett kevesebbet a Rákóczinál, így egy esetleges győzelemmel felzárkózhatnának mögénk a Fejér megyeiek.

• 18:02:46

A kezdésig még egy bő öt perc van hátra. Addig nézzék meg a két csapat őszi meccsének összefoglalóját:

• 18:06:45

Molnár Attila sípszavára kezdetét is vette a mérkőzés. Hajrá Rákóczi! Hajrá Kaposvár!

• 18:11:44

Végül a Rákóczi kezdte a mérkőzést, és rögtön sikerült is összehoznunk két szögletet. Komoly veszély viszont nem lett belőle.

• 18:16:18

Egyelőre a Rákóczi akarata érvényesül a pályán, igaz ez gólhelyzetben még nem mutatkozott meg.

• 18:21:23

Borzalmas formát tudhat maga mögött egyébként mindkét csapat, hiszen a Csákvár szeptember végén, míg a Rákóczi október végén örülhetett utoljára bajnoki győzelemnek.

• 18:22:05

Az első negyedóra végén Molnár kanyarította volna be a labdát Somodi kapuja elé, de a védelem tisztázni tudott.

• 18:25:15

Nagy Krisztián vezethette rá a labdát Milinte kapujára, de lövését hárítani tudta a rutinos hálóőr. Nagy helyzet volt!

• 18:30:45

A kaposvári helyzet óta a mérkőzés nyugisabb perceit éljük épp.

• 18:36:25

A 29. percben Kovács Olivér szúrt rá egy szabadrúgást, de Milinte magabiztosan fogta ezt is.

• 18:36:49

Sárga lap

Egy perccel késöbb Szalai sárgul be hazai oldalon.

• 18:40:09

Sárga lap

Sárgák terén is kiegyenlített a meccs, hiszen Hampuk is kap egyet a 33. percben.

• 18:41:57

Gól

Megszerzi a vezetést a Csákvár...

• 18:45:03

Gól

A 36. percben Molnár Tibor futott el a jobb oldalon, centerezését pedig Gajdos juttatja Somodi hálójában, 1-0.

• 18:47:26

Majdnem ott a második is. Molnár Csaba beadását Gajdos fejelte kapura, bravúrral fogta Somodi.

• 18:49:34

Próbál támadni a Rákóczi is, de az utolsó passzokba rendre hiba csúszik.

• 18:51:36

Félidő

Véget is ér az első félidő. Gajdos góljával 1-0-ra vezet a Csákvár. Innen folytatjuk.

• 19:09:56

Jöhet a második félidő.

• 19:11:03

Rögtön a félidő elején hatalmas hazai helyzet, de fölé megy a labda!

• 19:19:39

Félidő

• 19:20:14

Hatalmas csákvári helyzettel rajtolt a második játékrész.

• 19:21:18

Csere

Közben pedig kettőt cserélt is a Rákóczi: Király helyén Dominic, míg Vermes helyett Földes folytatja.

• 19:23:14

A második félidőt egyértelműen jobban kezdte a Csákvár, és Gajdos révén újabb 100 százalékos ziccert hagytak ki, illetve az utolsó pillanatban mentettek a kaposvári védők.

Gól

Egy jobboldali beadás került érdekes körülmények között Nyilasi Bálint elé, aki öt méterről nem hibázza el a kaput, 2-0.

• 19:30:01

Szögletekkel próbálunk meg közelebb kerülni Milinte kapujához, egyelőre eredménytelenül.

• 19:31:41

Gól

Már hárommal megy a Csákvár...

• 19:34:16

Gól

Gajdos lövésébe teszi bele szerencsétlenül a lábát Kiss Márton, ami megzavarja Somodit, 3-0.

• 19:34:53

Gól

Futószalagon jönnek a csákvári gólok: 4-0...

• 19:35:38

Gól

Gajdossal nem tudunk egyszerűen mit kezdeni és a fejesével már 4-0-ra vezet a Csákvár.

• 19:38:53

Sárga lap

Földes könyvelhet el egy sárgát reklamálásért.

• 19:39:43

Gól

A szépítés legalább összejön.

• 19:41:31

A 81. percben Luka Dominic lépett ki a leshatárról, majd pedig szépen emeli át Milintét is, 4-1.

• 19:42:35

Gól

Ha egy bolt beindul: 4-2-re zárkóznak a zöld-fehérek.

• 19:42:57

Gól

Ismét Luka Dominic került lövőhelyzetbe, ezúttal viszont a bal alsót lőtte ki, 4-2.