Új esemény

Dél-dunántúli rangadó vár a Kaposvári Vízilabda Klub együttesére.

• 19:11:37

Új esemény

A baranyai alakulat 13 pontal a 12. helyen áll, a KVK pedig 15 pontjával a 10. pozíciót foglalja el a tabellán. A pécsiek a közelmúltban edzőváltáson estek át, és hazai medencében szeretnék megnehezíteni riválisuk dolgát.

• 19:14:32

Új esemény

A mérkőzést a pécsiek kezdték, az első gólt azonban Ágner révén a KVK szerezte, 0-1!

• 19:16:23

Új esemény

A túloldalon Müller Máté eresztett el egy lövést, de az elkerülte Szécsi kapuját.

• 19:17:12

Új esemény

Kovács Olivér akciógóljával már két gólósra hízik a kaposvári előny, 0-2.

• 19:17:26

Új esemény

Időt is kér a hazaiak mestere, Lukács Gergely.

• 19:20:07

Új esemény

Francsics állítja meg a szünet után Sántavyt. A vétkes mehet is ki a medencéből.

• 19:20:35

Új esemény

Az emberelőnyt rögtön gólra is váltja a KVK és Vindisch Ferenc találatával már 3-0-ra vezet a Kaposvár.

• 19:22:33

Új esemény

Folytatódik a kaposvári gólparádé: Parezanovic szerzett labdát, aki rögtön indított Kovács Olivért. Ő remekül látta meg Ágnert középen, aki egy szép lövéssel megszerzi a KVK negyedik gólját, 0-4.

• 19:24:24

Új esemény

Ezúttal Berta József szerzett labdát és az ő passza után Kovács Olivér megszerzi a KVK ötödik, saját maga második gólját, 0-5.

• 19:25:53

Új esemény

Kezd magára találni a PVSK: előbb De Blasio köszönt be egy akciógóllal, majd pedig Polovic Krisztián jött egy szabaddobásgóllal, 2-5.

• 19:26:04

Új esemény

Most Fekete Szilveszter kért időt.

• 19:27:24

Új esemény

Az időkérés után még Kovács Olivér ereszt el egy lövést, de a pécsi kapus hárítani tud, így 5-2-re vezet az első negyedet követően a KVK!

• 19:30:06

Új esemény

Pécsi támadással indulhat a második negyed.

• 19:31:27

Új esemény

Lajkó Márton góljával tovább zárkózik a PVSK, 3-5.

• 19:34:13

Új esemény

Berta József került lövőhelyzetbe, de lövése elkerülte a kaput.

• 19:35:05

Új esemény

Pécsi időkérés.

• 19:36:39

Új esemény

Rögtön utána Kovács Olivér bombáz a kapu fölé.

• 19:38:38

Új esemény

A túloldalon Francsics lövését hatástalanította Szécsi.

• 19:40:54

Új esemény

Emberelőnyből lőtte az újabb gólját a PVSK, Polovic Krisztián révén, így már csak egy gól maradt a kaposváriak előnyéből, 4-5.

• 19:42:23

Új esemény

Egyenlít a Pécs...

• 19:42:56

Új esemény

Cabrilo centergóljával 5-5 az állás. Néhány perccel ezelőtt még 5-0-ra vezetett a Kaposvár...

• 19:46:57

Új esemény

Ez is lett a félidő eredménye.

• 19:48:36

Új esemény

A harmadik negyed egy kivédett Berta József lövéssel indul.

• 19:50:26

Új esemény

Jeremy Davie töri meg a hosszú kaposvári gólcsendet, 5-6!

• 19:52:04

Új esemény

Polovic lövését hárítja Szécsi, a megszerzett labdával pedig Kovács Olivér indult meg a pécsiek kapuja felé, amit sikerült is kihasználnia, így ismét kettővel megy a KVK, 5-7.

• 19:55:11

Új esemény

Időt kér Fekete Szilveszter.

• 19:59:27

Új esemény

Jeremy Davie harcolt ki egy emberelőnyt, amit Vindisch Ferenc góljának köszönhetően ki is tudunk használni, így tovább nő a két csapat közötti különbség.

• 19:59:49

Új esemény

Nem kéne hagyni, hogy ismét visszajöjjenek a meccsbe a pécsiek.

• 20:01:16

Új esemény

Újabb pécsi időkérés.

• 20:02:36

Új esemény

Polovicsnál fújnak támadóhibát a bírák, amit után le is pereg az óra, így 8-5-re vezet a KVK, az utolsó negyed előtt.

• 20:04:39

Új esemény

A negyedik negyed elején Vindisch Ferenc hozza el a labdát, így támadhat is a KVK.

• 20:05:22

Új esemény

Kovács Olivér harcolt nagyot a labdárét, aminek az eredménye egy újabb emberelőny lett.

• 20:05:51

Új esemény

Mihailo Parezanovic pedig ki is használja mindezt, 9-5 a Kaposvárnak.

• 20:08:49

Új esemény

Berta kiállítása után, szépít a Pécs Müller Máté góljával.

• 20:11:02

Új esemény

Práczky kiállításával ismét emberelőnyben a KVK.

• 20:13:35

Új esemény

Gól viszont sem az emberelőnyből, sem az utána következő támadásokból nem lett, így továbbra is 9-6-ra vezet a Kaposvár.

• 20:14:34

Új esemény

Müller Góljával ismét közeledik a PVSK, 7-9.

• 20:14:45

Új esemény

Még több mint két perc a meccsből.

• 20:15:44

Új esemény

Pécsi időkérés után, Szécsi fogta Krizsán lövését.

• 20:17:27

Új esemény

Jeremy Davie száll ki kaposvári oldalró 20 másodpercre.

• 20:18:55

Új esemény

Az emberhátrányt azonban szépen kivédekezik a kaposváriak, az után következő támadásból pedig Berta József megszerzi a KVK tizedik gólját.

• 20:19:38

Új esemény

Cribella góljával rögtön zárkózik a PVSK, 8-10.

• 20:20:58

Új esemény

Vindisch kiállítása után Horváth Zsombor lő emberelőnyös gólt a hazaiak közül, így 36 másodperccel a vége előtt, feljön egy gólra a Pécs, 9-10.

• 20:21:42

Új esemény

Hat másodperc még, labdát szerez a PVSK.

• 20:22:21

Új esemény

Cribella eresztett el egy lövést, amit Szécsi magabiztosan meg is fogott.

• 20:25:22

Új esemény

Ezzel pedig véget is ér a mérkőzés.

• 20:25:58

Új esemény

Jól kezdte a mérkőzést a KVK, hiszen 5-0-ra is vezetett Fekete Szilveszter csapata.

• 20:26:23

Új esemény

Innen azonban sikerült visszakapaszkodnia a pécsieknek.

• 20:28:03

Új esemény

A harmadik negyedben Kovács Olivér vezérletével ismét sikerült elhúznia a KVK-nak, és ez az előny már szerencsére ki is tartott a végéig, így nagy küzdelemben, 10-9-re nyertek a Pécs otthonában.