Zalaegerszegi TE FC - Kaposvári Rákóczi FC2014. November 22. 13:11

Márton Gábor együttese az utolsó őszi bajnokin idegenben játszik. Egy győzelemmel akár a ZTE elé is kerülhetünk a tabellán.

• 13:11:07

Hajrákóczi!

• 14:02:03

Köszöntöm a KaposPont minden kedves olvasóját!

• 14:02:27

Utolsó őszi bajnokijára készül a Kaposvári Rákóczi a Zalaegerszeg otthonában.

• 14:02:41

Lássuk a mai délután főszereplőit:

• 14:03:16

Zalaegerszegi TE

Hazai oldalon a Szappanos – Króner, Forgács, Fodor, Farkas, Horváth A., Simonfalvi, Szőllősi, Babati, Délczeg, Bailo csapatot küldi harcba Lendvai Miklós vezetőedző.

• 14:05:30

Kaposvári Rákóczi

Míg Márton Gábor a Rusák – Kovács O., Vermes, Földes, Lakatos, Kiss M., Zsdrál, Dominic, Nagy K., Király, Fejős tizenegytől várja a pontot, pontokat.

• 14:06:05

Böcskei Balázs sípszavára pedig el is kezdte a mérkőzést a Rákócz.

• 14:07:51

Rusáknak akad dolga a 4. percben Babati sarkazása után, de a fiatal kapusnak ez nem okozott gondot.

• 14:11:03

A Rákóczi sem vár sokáig az első helyzetére: Király passza után Zsdrál eresztett el egy szép lövést 12 méterről, de a hazaiak kapusa bravúrral védett.

• 14:11:34

Sárga lap

Pörgősen indul a meccs: Simonfalvi buktatásáért Földes kap sárgát.

• 14:15:08

Gól

Vezet a ZTE...

• 14:17:02

Gól

Lakatos elkésett szerelése után Délczeg került a földre a büntetőterületen belül. A bíró rögtön befújta a tizit, amit a sértett be is vágott. 1-0.

• 14:18:49

Hát, nem ilyen kezdésről álmodtunk.

• 14:23:54

A ZTE egyébként öt meccse nyeretlen a bajnokságban. Jó lenne ha ez így is maradna a meccs végén.

• 14:26:50

A 22. percben Délczeg lőhetett Zsdrál rövid felszabadítása után, de a labda centikkel kerülte el a kaput.

• 14:28:33

Csere

Közben cserélt is egyet Márton Gábor: Kiss Márton helyén Hadaró Valentin.

• 14:31:36

Sajnos ezekben a percekben is a ZTE játszik veszélyesebben.

• 14:32:52

Gól

Egyenlít a Rákóczi!!

• 14:35:03

Gól

A 29. percben Luka Dominic futott el a szélen, beadása után a labda Fejős elé került aki 7 méterről a kapuba bombázott. 1-1!

• 14:37:41

Némileg váratlanul jött a Rákóczi egyenlítő gólja, de ez már mellékes.

• 14:43:32

Egy bő öt perc van még hátra az első félidőből. Az egyenlítő gól óta kiegyenlítettebb lett a meccs, ami mindenképp a Rákóczinak kedvezhet.

• 14:44:25

Gól

Kellett mondanom: ismét vezet a hazai csapat...

• 14:46:56

Gól

Babati kapott labdát a 16-oson belül, megcsinált egy cselt, majd 15 méterről kilőtte a jobb alsót. 2-1.

• 14:50:03

Félidő

A gól után már sok minden nem történt az első félidőben. Így 2-1-re vezet a ZTE a Rákóczi ellen.

Sárga lap

Sárgák tekintetében ismét döntetlen a meccs: Bailo kapott egyet szövegelésért.

• 15:13:44

Gyenge támadásokkal próbálkozik a második félidő elején mindkét csapat. A védők azonban rendre tisztázni tudnak.

• 15:19:43

Sárga lap

Egyelőre a sárga lapok potyognak a második félidőben: Farkas felrúgásáért Király Vitalij gazdagodott egy figyelmeztetéssel.

• 15:21:32

Sárga lap

Majd pedig Simonfalvi lépett oda Rusáknak, amiért szintén villant a sárga.

• 15:24:15

Kovács Olivér szabálytalansága után Szőllősi lőhetett 22 méterről szabadrúgást. Rusáknak bravúrral kellett védenie. Mindez pedig már a 64. percben.

• 15:25:38

Csere

Másodszor is csere mellett szánja el magát Márton Gábor: Király Vitalij helyett Karacs Roland érkezik.

• 15:33:34

Sárga lap

Szappanos is besárgul a hazaiaknál, időhúzás miatt.

• 15:34:46

Csere

Cserélnek a hazaiak is: Szőllősi helyén Károly a pályán.

• 15:35:02

És még kicsivel több mint negyed óra van hátra.

• 15:37:44

Csere

Ezek most a cserék percei: Bailo helyére Bíró érkezik.

• 15:39:00

Csere

Márton Gábor már a harmadik cseréjét is kihasználja: Fejős helyett Kozics jön a hajrára.

• 15:42:14

Szőllősi szabadrúgása óta nem igazán történt említésre méltó a meccsen. Jó lenne megint egy Rákóczi gól a semmiből.

• 15:45:11

Babati kis híján eldönthette volna a meccset, de 6 méterről leadott lövése nem talált kaput.

• 15:47:19

Sárga lap

A csereként beállt Károly is kap egy sárgát, mivel sípszó után rúgta el a labdát. Láthatóan próbálják húzni az időt a hazaiak.

• 15:49:12

Csere

A 90. percben lejön Babati is, helyére Kocsis érkezik.

• 15:50:55

Még 3 perc.

• 15:54:11

Több helyzet már nem esett a mérkőzésen. Így 2-1-re legyőzi a Rákóczit a ZTE.

• 15:55:20

Márton Gábor csapata így 4 győzellem, 4 döntetlennel és 7 vereséggel zárja az őszt. Bízzunk egy jobb tavaszban...