Jászberényi KSE - Kaposvári KK2014. November 15. 12:14

A közvetítésnek vége

• 12:14:20

Új esemény

Szombaton 18 órakor a Jászberényi KSE vendégeként folytatja szereplését az NB I./A csoportos férfikosárlabda-bajnokság hetedik fordulójában a Kaposvári KK.

• 18:03:18

Új esemény

Köszöntöm a KaposPont minden kedves olvasóját!

• 18:04:27

Új esemény

Nézzük a mai este főszereplőit:

• 18:05:05

Jászberényi KSE

A hazaiaknál a Horváth, Dramicanin, Cseh, Kerpel-Fronius, Szögi csapat kezd.

• 18:05:38

Kaposvári KK

Míg a KKK-nál a Spica, Raivio, Fodor, Hendlein, Gibson ötös a pályán.

• 18:07:08

Horváth és Hendlein büntetői után 2-2 állt az eredményjelzőn, majd pedig Kerpel-Fronius süllyeszt el egy triplát, így 5-2 az állás a Jászberénynek.

• 18:08:10

Dramicanin kettese és büntetője után pedig már 8-4-re húznak el a hazaiak.

• 18:09:50

Kerpel-Fronius kosarával már 14-4-re vezet a JKSE. Előtte Dramicanin és Szögi volt jó közelről.

• 18:10:56

Időt is kér Fekete Ádám.

• 18:12:32

Cseh két kettesére Fodor válaszol egy triplával, 18-7.

• 18:12:58

Aztán Kerpel-Fronius is bevág egy hármast, 21-7.

• 18:13:59

Dramicanin is jelentkezik egy hármassal, utána pedig Hendlein zsákol egy szépet, 24-9.

• 18:14:06

Nem ilyen kezdésről álmodtunk...

• 18:16:57

Hendlein újabb zsákolása után, összehoz egy faultot is, amit Dramicanin ki is használ, 26-11.

• 18:19:39

Gibson közelije után ismét Dramicanin eredményes.

• 18:20:27

Fodor pontjaira pedig, ki más mint Dramicanin válaszol, így már 31-15 a JKSE javára.

• 18:21:35

A negyed végén még Mladenovic is eltesz egy kettest, utána pedig Nárai jó egy triplával, így 36-15-re vezet a JKSE.

• 18:21:46

Dramicanin egy negyed alatt szórt 15 pontot nekünk.

• 18:22:51

Raivio zsákolásával indul a második negyed.

• 18:23:45

Majd ismét Raivio, ezúttal középtávolról, 36-19.

• 18:25:16

Dramicanin kettesére, Fodor válaszol egy újabb triplával, 38-22.

• 18:26:10

Időt kér a Jászberény.

• 18:28:02

Hendlein Rolit Nárai lökte fel, az érte járó büntetőkből csak az egyik jó, 38-23.

• 18:30:54

Cseh kettesével már 40-23-ra vezetnek a hazaiak.

• 18:33:40

Raivio kettesével zárkózik a KKK.

• 18:33:51

Utána rögtön időt is kérnek a hazaiak.

• 18:36:18

Fodor Márton harcol ki egy faultot, az érte járó büntetőket pedig be is dobja, 40-27.

• 18:38:10

Gibson triplája után 44-30 áll az eredményjelzőn. Előtte Kerpel-Fronius dobott be egy közelit.

• 18:39:24

Fodor Marci jelentkezik ismét, most csak egy duplával. 44-32-nél időt kér Fekete Ádám.

• 18:42:56

Kerpel-Fronius közelijére és büntetőjére, Gibson válaszol egy triplával, 47-35.

• 18:44:01

A félidő pedig Szögi és Raivio két pontosaival zárul. Így 51-37-re vezet a JKSE a Kaposvári KK ellen.

• 19:01:11

Tripla-párbajjal indul a harmadik negyed: Dramicanin és Horváth után Gibson is bevág egyet, 57-40.

• 19:02:36

Spica és Hendlein pontjaival zárkózik a KKK, 57-45.

• 19:04:08

Cseh Gábor közelijével viszont már 65-47 a Jászberénynek. Amikor zárkóznánk egy kicsit, rögtön ellépnek a hazaiak.

• 19:06:03

Dramicanin pontjai után pedig már 20 pont a Jászberény előnye. A szerb már 24 pontos a mérkőzésen, 69-49.

• 19:06:30

Jancikin dobhatott két büntetőt, mindekettő a helyén.

• 19:08:11

Gibson kosarára ismét Dramicanin válaszol, 72-55.

• 19:10:13

Raivio hozta volna közelebb a KKK-t, de Horváth rögtön beköszönöt egy hármassal. Utána viszont Grebenár vág be egy büntetőt, 77-56.

• 19:12:10

Gibson helyez el jó ütemben három büntetőt, így 79-61 az állás.

• 19:14:00

Horváth Marci gázolja el Dramicanint, az érte járó 3 büntetőt pedig ki is használja a JKSE légiósa, 82-61.

• 19:15:55

Grebenár büntetőivel zárkózunk, 84-65.

• 19:16:45

Gibson hármasával zárul a harmadik negyed, 84-68.

• 19:19:19

Raivio és Gibson kosaraival tovább faragunk a hátrányunkból, 84-72.

• 19:20:26

Jancikin közelije után már csak 10 pont a hátrány!

• 19:22:43

Horváth a legrosszabbkor dob egy hármast, utána pedig Kerpel-Fronius is triplával jelentkezik, 90-74.

• 19:25:32

Spica büntetőire, Horváth válaszol egy triplával, 93-76. Így nincs esély közelebb férkőzni.

• 19:28:29

Szögi büntetőire Spica válaszol egy szép középtávolival, 95-80.

• 19:31:15

Közben addig próbálkoztak míg egy triplával meglett a hazaiaknak a 100. pont is. Az elkövető Kerpel-Fronius volt.

• 19:32:12

Hendlein közelijére ismét jön egy tripla, Horváth révén, így 103-83 az állás.

• 19:32:30

Majd Kerpel-Fronius is bevág egyet, 106-83.

• 19:33:12

Eddig 14 triplát dobott a Jászberény. Így mondjuk nem nehéz meccset nyerni.

• 19:33:47

Benke Szilárd pontja után, 106-85 az állás.

• 19:33:57

De már csak másfél perc van a meccsből.

• 19:36:15

Horáth Marci sem marad pont nélkül, igaz előtte a hazaiak Horváthja bevág egy triplát, így 109-87-nél járunk.

• 19:36:45

Hihetetlen, Kerpel-Fronius, tripla, 112-87.

• 19:39:50

A mérkőzés végeredményét Horváth Márton állítja be egy közelivel. Így 112-92-re nyer a Jászberény a KKK ellen.

• 19:40:59

Új esemény

Az első negyedet nagyon jól kezdték a hazaiak és onnan már nem volt igazán visszaút. Amikor felcsillant volna a remény, rögtön jött egy-két tripla a Jászberénytől, így nem tudott közelebb férkőzni a KKK.