Rákóczi FC - Szeged2014. November 01. 15:28

A zöld-fehérek ellenfele ezúttal az a Szeged lesz, amelynek keretét több volt kaposvári játékos is erősíti.

A közvetítésnek vége

• 15:28:56

Új esemény

Hajrákóczi!

• 15:50:11

Új esemény

Köszöntöm a KaposPont minden kedves olvasóját!

• 15:51:31

Új esemény

Az NB II. 12. fordulójában a Szeged együttese látogat Kaposvárra.

• 15:55:26

Szeged 2011-Grosics Akadémia

A vendégeknél a Zeljko – Zabari , Zelenyánszki, Slobodan, Oláh Gergő, Germán, Szabó, Máté, Fitos, Tóth, Oláh Lóránt fémjelezte csapatot küldi harcba Nyilas Elek.

• 15:56:15

Így három volt kaposvárival, Tóth Balázzsal, Máté Péterrel és Oláh Lóránttal állnak fel a vendégek.

• 15:57:21

Kaposvári Rákóczi

Míg nálunk a Somodi – Földes, Bank, Hadaró, Lakatos, Albert, Zsdrál, Nagy, Dominic, Király, Rajczi összeállítású csapat fut ki a pályára.

• 15:57:58

Vermes Krisztián az előzetes összeállításban még a kezdőben szerepelt, végül a kispadra sem ülhetett le.

• 16:01:07

Új esemény

A mérkőzés egy perces néma csenddel indult, mindenszentek és Lábas Judit, a Toldi iskola pedagógusának és az 1. MCM-Diamant Kaposvári Egyetem korábbi játékosának halála miatt.

• 16:01:34

Új esemény

Radványi Ádám sípszavára pedig kezdetét vette a mérkőzés.

• 16:06:06

Új esemény

Ami a nézőszámot illeti: az elmúlt meccsekhez hasonlóan most is nagyjából 1000 néző látogatott ki a meccsre.

• 16:09:04

Új esemény

A nyolcadik percben járunk, helyzet egyelőre nem volt a mérkőzésen.

• 16:12:48

Hatalmas szegedi helyzet marad ki: Germán adott be a szélről, Zelenyánszki tisztán lőhetett, de Lakatos még bele tudott vetődni a lövésbe az ötös sarkán.

• 16:18:37

Próbál támadni a Rákóczi, de egyelőre az utolsó passzokba rendre hiba csúszik.

• 16:20:47

Veszélyeztet a Rákóczi is: Luka Dominic szokásához híven jól indult be a szélen, középre is passzolt amit Nagy Krisztián tovább tett Királynak, ő viszont a kapusba lőtte a labdát.

• 16:25:39

Új esemény

Kezd egy kicsit durvulni a meccs: Király Vitalij rúgta fel nagyon csúnyán az egyik szegedit, de megúszta sárga lap nélkül.

• 16:30:12

Új esemény

Túl az első fél órán, továbbra sincs gól. Helyzet se sok.

• 16:36:10

Vezet a Szeged!

• 16:37:23

Fitos indítja nagyon jó ütemben Germánt a 36. percben, aki Somodi mellett gyönyörűen teker a bal felsőbe. 0-1.

• 16:41:05

Új esemény

Öt perc még az első félidőből. Őrzi egy gólos vezetését a Szeged.

• 16:42:08

Majdnem 2-0...

• 16:43:13

Zelenyánszki lőhetett teljesen egyedül 16 méterről, de lövése elkerülte Somodi kapuját.

• 16:44:57

Alber szöglete után Zsdrál fejelt kapura, de ez is fölé ment.

• 16:45:52

Félidő

És itt a félidő vége. 1-0-ra vezet a Szeged a Rákóczi ellen. Innen folytatjuk.

• 16:59:10

Új esemény

A csapatok a pályán. Jöhet a folytatás. Reméljük hazai gólokkal!

• 16:59:48

Csere

Király és Albert helyére, Kozics és Kovács Tamás érkezik a Rákócziba.

• 17:04:11

Több szép passz után Oláh Lóránt lőtt 18 méterről, de az egyik védőről szögletre pattant a lövése.

• 17:07:09

Nagyon beszorulunk a második félidőben. Jó lenne kijönni a szegediek szorításából.

• 17:11:19

Új esemény

A mai gyengébb játék ellenére zúg a Rákóczi-Rákóczi a lelátóról.

• 17:13:02

Hadaró szöglete veszélyesen száll be az 58. percben, de sajnos senki sem tudott beleérni.

• 17:16:43

Kozics passzolta fel a labdát Zsdrálnak, aki szépen tette középre Rajczinak, ő viszont sajnos rosszul vette át.

• 17:20:31

Sárga lap

Itt a meccs első sárgája: a vendégektől Szabó Péter kapta egy csúnya belépő után.

• 17:25:14

Csere

Csere mindkét oldalon: Fitos helyett Kéri, Bank helyett pedig Karacs érkezik.

• 17:25:36

Sárga lap

Rögtön utána Tóth Balázs kapott sárgát.

• 17:26:51

Kozics lőhetett 18 méterről egy szabadot, de nagyon csúnyán fölé vágta. Mindez már a 72. percben.

• 17:31:36

Kovács Tamás eresztett el egy szép lövést 18 méterről, ami a keresztlécen csattant. Sajnos...

• 17:32:23

Sárga lap

Sokadik szabálytalansága után megkapja a sárga lapját Oláh Lóránt a 79. percben.

• 17:34:31

Csere

Hatalmas füttyszó közepette le is jön Oláh Lóránt, helyén Farkas Márk.

• 17:36:12

Új esemény

Az utolsó tíz percen belül járunk már.

• 17:39:34

Karacs vállalt el egy lövést 20 méterről, de ez sem találta el a kaput.

• 17:40:15

Sárga lap

Öt perccel a vége előtt Lakatos Gergő is kapott egy sárgát.

• 17:43:20

Hadaró gurított vissza az alapvonalról Nagy Krisztiánnak, de Kéri pont leszedte a középpályás lábáról a labdát.

• 17:43:59

Csere

Oláh nélkül marad a Szeged, hiszen Oláh Gergő helyett Hegedűs érkezik a hajrára.

• 17:46:32

Új esemény

Már a hosszabbítás perceiben járunk.

• 17:49:04

Földes ívelhetett fel még egy szabadrúgást, de ebből se lett helyzet.

• 17:49:58

Félidő

Amivel véget is ér a mérkőzés. 1-0-ra nyer a Szeged a Rákóczi ellen. A szerencsével ma is hadi lábon álltunk, no meg a helyzet kihasználásokkal is.