Kaposvári Rákóczi - FGSZ Siófok 2014. Október 04. 13:45

A közvetítésnek vége

• 13:45:50

Új esemény

A Somogy megyei rangadó szombaton 17 órakor kezdődik. Kövessék velünk a fejleményeket. Percről percre!

• 16:39:41

Új esemény

Köszöntöm a KaposPont minden kedves olvasóját. Kevesebb mint fél óra van a kezdésig, a nézők pedig szép lassan szállingóznak a stadionba.

• 16:42:48

Kaposvári Rákóczi

Kezdőcsapataink már vannak a mai mérkőzésre. A Rákóczi a Rusák – Kiss M., Kovács O., Bank, Földes – Kovács T. – Karacs, Zsdrál, Nagy K.  , Dominic  – Rajczi alkotta csapattal vág neki a mai rangadónak.

• 16:47:24

BFC Siófok

Míg a vendégeknél a Tajti – Gárdos, Kovács J., Papp Sz., Gubicza – Futó, Ivancsics  –  Kirchner, Peszmeg, Papp M.  – Kozma csapatot küldi harcba Horváth Károly.

• 16:52:06

Új esemény

Siófokról is érkeztek vagy 15-en a Somogy megyei rangadóra. Ráadásul egyelőre igen hangosak.

• 17:01:13

Új esemény

A csapatok viszont már a pályán, úgyhogy Hajrá Rákóczi, Hajrá Kaposvár!

• 17:02:32

Új esemény

Böcskei Balázs sípszavára pedig el is kezdődött a mérkőzés.

• 17:04:53

Két perc után pedig itt az első helyzetecske. Rajczi tett le egy labdát Luka Dominicnak, aki 16-ról tekert a jobb felső fölé.

• 17:09:07

Új esemény

Azóta viszont a mezőnyben darálják egymást a csapatok, komolyabb lehetőség nélkül.

• 17:11:01

Új esemény

Rajczit könyöklik le a siófokiak. Szabadrúgás 17 méterről!

• 17:12:06

Zsdrál lőtte rá a szabadot ami a felsőlécen csattant. Tajti csak távolról nézte az egészet.

• 17:14:33

BFC Siófok

Láthattunk végre egy siófoki próbálkozást is: Kozma lőtt egyet 18-ról, de Rusáknak nem okozott gondot.

• 17:15:42

BFC Siófok

Vezet a Siófok!

• 17:16:25

Gól

A 14. percben Kirchner léphetett ki egyedül, köszönte is szépen és be is vágta a hosszú sarokba. 1-0 a Siófoknak.

• 17:18:24

Új esemény

Kicsit váratlan volt ez a gól, inkább a Rákóczi játékában volt benne a gólveszély.

• 17:24:52

Kovács Tamás készített le egy labdát Nagy Krisztiánnak, aki kicsivel lőtt a jobb felső mellé.

• 17:27:35

Sárga lap

És itt a mérkőzés első sárgája is: Papp Máté lökte fel hátulról Földest.

• 17:28:14

A szabadrúgás után pedig Bank fejelte be középre a labdát, a vendégek azonban tisztázni tudtak.

• 17:30:57

Gól

1-1!

• 17:32:05

Gól

Kiss Márton indította tanárian Rajczi Pétert, aki egyedül vezethette rá Tajtira a labdát, ő pedig ezúttal sem hibázott! 1-1 a 29. percben.

• 17:33:36

Rajczi Péter ezzel már 9 gólos a bajnokságban.

• 17:34:50

Akár vezethetnék is már. Karacs lőhetett teljesen tisztán, azonban Kovács János menteni tudott.

• 17:36:21

Sárga lap

Itt az újabb siófoki sárga lap: Gárdos ütött oda Dominicnak a 33. percben.

• 17:41:35

Új esemény

Még 5 perc a félidőből. Továbbra is a Rákóczi az aktívabb.

• 17:42:33

Gól

Megint vezet a Siófok...

• 17:43:42

Gól

Egy kényszerítőzés után Kozma lőtte telibe a jobb felső kapufát, a labda azonban Papp Máté elé került, aki köszönte szépen és Rusák mellett a kapu bal oldalába bombázta a labdát. 1-2.

• 17:44:12

Hiába a labdabirtoklás, ha a Siófok ilyen könyörtelenül kihasználja a helyzeteit.

• 17:48:07

Félidő

A játékvezető pedig lefújja az első félidőt. Nem játszik rosszul a Rákóczi, a Siófok azonban jól használta ki a helyzeteit. Innen folytatjuk nemsokára.

• 17:59:09

Félidő

A csapatok már felsorakoztak a folytatásra. Reméljük fordítanak a fiúk!

• 18:03:00

Új esemény

Egyelőre a szabadrúgásokról szól a második játékrész. Egy kis focinak jobban örülnénk.

• 18:04:22

Zsdrál pörgetett be jó ütemben egy lasztit Nagynak, a támadó viszont nem érte el a passzt.

• 18:05:08

Kis híján egyenlít a Rákóczi.

• 18:06:11

Zsdrál fejelt vissza a hosszú sarok felé jó ütemben egy labdát, Kovács János azonban az utolsó utáni pillanatban fejelte ki azt a sarokból.

• 18:06:40

A szöglet után pedig ismét Zsdrál került helyzetbe, de két méterről csúnyán mellé fejelte.

• 18:09:32

BFC Siófok

Kiss Márton fejelt haza röviden egy labdát, amit Kozma lőhetett rá tök egyedül. Rusák azonban jó helyen volt.

• 18:10:52

BFC Siófok

1-3...

• 18:12:32

BFC Siófok

Ivancsics lőtt rá egy szabadrúgást 35 méterről, nem tűnt különösebben veszélyesnek, Rusák azonban olyan rossz ütemben ért bele a labdába, hogy beesett a feje fölött a labda.

• 18:13:43

Csere

Kettős csere a Rákóczinál: Dominic helyett, Albert, míg Nagy Krisztián helyett Házi Bence érkezik.

• 18:16:46

Sárga lap

Újabb sárga a meccsen: Kozma Richárd kapta a siófokiaktól.

• 18:18:28

Érezhetően megfogta a harmadik bekapott gól a csapatot. Sajnos.

• 18:21:15

A 66. percben Rajczi lőtt be szélről egy labdát, Karacs azonban nem érte el azt.

• 18:27:05

Új esemény

Egyre jobban fogy az idő és egyre ritkábban jutnak el a vendégek kapujáig a zöld-fehérek.

• 18:29:25

Csere

Cserélnek a vendégek: Kozma helyett Horváth Bence érkezik.

• 18:30:05

Új esemény

És még egy jó negyedóra van a meccsből.

• 18:31:31

Csere

Jön a harmadik Rákóczi csere: Karacs helyett Király Vitalij a pályán.

• 18:32:32

BFC Siófok

Horváth Bence tette bele a fejét egy beívelésbe, éppen a kapu mellett esett le a labda.

• 18:35:35

Egy kapu előtti kavarodás után Zsdrál lőtt kapura, de Tajtinak nem okozott gondot.

• 18:37:13

Csere

Kirchner helyett Fülöp Noel érkezik a hajrára.

• 18:38:21

Sárga lap

Az újabb sárga lap tulajdonosa Futó lett, aki Házit állította meg szabálytalanul.

• 18:39:13

Új esemény

5 perc még a mérkőzésből...

• 18:41:50

Házi lőtt kapura, veszélyt azonban ez sem okozott.

• 18:44:20

Új esemény

Három perc hosszabbítás lesz, ami el is kezdődött.

• 18:45:38

Csere

Itt az utolsó siófoki csere: Papp Máté helyén Baranyai.

• 18:46:56

A csere előtt még Kiss Márton tett rá egy labdát 25-ről, de elkerülte a kaput.

• 18:48:21

Félidő

És itt a vége. Kaposváron szerzi meg első győzelmét a szezonban a Siófok, miután 3-1-re kikap hazai pályán a Rákóczi. Nemsokára jövünk a mérkőzés összefoglalójával.