Soproni VSE - Kaposvári Rákóczi FC2014. Augusztus 23. 15:25

A közvetítésnek vége

• 15:25:21

Új esemény

Kövessétek velünk élőben 18 órától a Soproni VSE - Kaposvári Rákóczi FC mérkőzést!

• 17:35:52

Új esemény

Kezdőcsapataink már vannak is a mai meccsre.

• 17:37:33

Új esemény

A Sopron csapata a Halasi - Pados - Baranyai - Jovetic - Nagy - Horváth - Pintér - Deme - Kovács - Horváth - Eszlátyi kezdőcsapattal vág neki a mai meccsnek.

• 17:39:48

Új esemény

Míg a Rákóczinál a Somodi - Földes - Karacs - Hadaró - Nagy - Albert - Bank - Kovács Tamás - Zsdrál - Kovács Olivér - Rajczi alkotta csapat vág neki az első idegenbeli mérkőzésnek idén.

• 17:56:34

Új esemény

A mérkőzést egyébként a Szőts Gergely vezeti majd, a helyszínen pedig mintegy 500 néző foglal helyet.

• 18:02:38

Új esemény

És akkor kezdődhet is az első idegebeli meccsünk! Hajrá Rákóczi!

• 18:07:25

Új esemény

Egyelőre ismerkednek a csapatok a pályán. Addig is nézzék meg, miként is húzta be első meccsét a Rákóczi a Csákvár ellen:

• 18:14:52

Új esemény

Nah! végre volt egy említésre méltó helyzet a meccsen: Rajczi tette le Nagy Krisztiánnak a labdát aki 8 méterről eresztett el egy életerős lövést. A hazaiak kapusa azonban bravúrral védett!

• 18:21:17

Új esemény

Túl az első negyed órán, elmondhatjuk, hogy egyenlő szinten van a két csapat, talán mintha a Rákóczi egy kicsit többet mutatna eddig a meccsen.

• 18:23:10

Sárga lap

Sárga lapunk már van a meccsen: Kovács Olivér rántja le a korábban Pápán is megforduló Eszlátyi Istvánt.

• 18:24:01

Új esemény

Ebből lőhetett is egy szabadot a Sopron, amit Pintér lőtt el nem sokkal Somodi kapuja mellett.

• 18:29:21

Új esemény

Rengeteg változás volt a keretben tavalyhoz képest, ezért most meg is mutatjuk kiknek szurkolhattok idén. Hát nekik:

• 18:35:31

Új esemény

Most kicsit megállt a tudomány a pályán. Főként egymással küzdenek a csapatok.

• 18:38:08

Új esemény

Kellett mondanom: Kovács Ádám került lövőhelyzetbe a tizenhatoson belül, szerencsére azonban a kaput már nem sikerült eltalálnia.

• 18:41:22

Új esemény

Az ex-fradis Deme Imre is lő egyet távolról, Somodi azonban magabiztosan fogja a labdát.

• 18:45:03

Új esemény

A félidő végére átveszi az irányítást a Sopron. Jó lenne ezen változtatni.

• 18:48:18

Új esemény

Éééés...itt a félidő vége. Márton Gábornak azt hiszem lesz dolga a szünetben, de ez egy abszolút hozható mérkőzésnek tűnik.

• 19:07:58

Gól

Kell ennél jobb kezdés? Karacs passzolta középre a labdát amit Rajczi Peti könyörtelenül bevágott!! 0-1!!!

• 19:09:12

Új esemény

Rajczi Péter egyelőre igencsak jó igazolásnak tűnik és meg is hálálja a bizalmat.

• 19:09:59

Új esemény

Ráadásul a gól után is támadásban marad a Rákóczi, kétszer egymás után is az utolsó pillanatban mentenek a soproniak!

• 19:12:07

Csere

Az 55. percben megvan az első csere is mérkőzésen: Zsdrál helyett Fejős érkezik a pályára.

• 19:13:44

Csere

Cserélnek a hazaiak is: Eszlátyi helyett Erdélyi jön.

• 19:17:42

Gól

Hihetetlen körülmények között egyenlít a Sopron.

• 19:19:20

Gól

Egy soproni helyzet után Bank adta haza a labdát, amit Somodi megfogott, így közvetett szabadrúgással jöhettek a hazaiak négy méterről. Horváth Péternek készítették le a labdát, aki köszönte szépen és be is vágta a lasztit. 1-1 a 63. percben.

• 19:24:03

Csere

Újabb soproni csere: Deme helyett Szabó jön a folytatásra.

• 19:25:54

Új esemény

Azt jó látni a bekapott gól óta, hogy továbbra is mennek előre a fiúk. Reméljük meg is lesz az eredménye.

• 19:27:59

Új esemény

Fejős eresztett el egy lapos lövést. Ez se volt rossz.

• 19:30:52

Sárga lap

Most viszont a soproniak indultak el, Kovácsot azonban keményen megállítja Földes. Villant is a sárga.

Nyom az SVSE, most éppen Kovács tört kapura, akit Földes rúgott fel, sárga!

• 19:35:39

Gól

Itt az újabb Rákóczi góóóóóól!

• 19:36:49

Gól

Megint Rajczi Péter. Hihetetlen ez az ember. Ezúttal is két lépésről talál be egy beadás után. 1-2 a 81. percben!

• 19:40:20

Új esemény

Támadgat most a Sopron, de egy kontrából akár el is dönthetik a meccset a fiúk.

• 19:42:50

Csere

Sérülés miatt cserélnek most a hazaiak, Pintér helyett Kollár érkezik a hajrára.

• 19:44:54

Új esemény

A 90. percben Szabó révén jutnak jó szögből szabadrúgáshoz a hazaiak.

• 19:45:34

Csere

De még előtte cserél egy utolsó Márton Gábor: Karacs helyén Lakatos.

• 19:46:48

Új esemény

A szabadrúgásból szerencsére nem lesz komolyabb baj.

• 19:48:24

Gól

Az utolsó utáni pillanatban egyenlít a Sopron...

• 19:49:52

Gól

Horváth beívelését Somodi öklözte ki, azonban pont Erdélyi elé került a labda, aki köszönte szépen és hét méterről bebikázta. 2-2.

• 19:55:38

Új esemény

És ez is a vége. Helyenként jól játszott a Rákóczi, azonban hiányzott a rutin a végén.