Kaposvári KK - Falco2014. Március 01. 17:57

• 17:57:34

Köszöntöm az olvasókat! Hamarosan kezdődik a Kaposvári KK - Falco rangadó az alapszakasz utolsó fordulójából, szurkoljanak velünk!

• 17:59:26

Ha a KKK nyerni tud a mai mérkőzésen, akkor a felsőházban folytathatja tovább a küzdelmeket.

• 18:05:41

Hinnant szedi le a saját rossz dobását és teszi vissza, mienk az első kosár. 2-0.

• 18:06:30

Vlahovics duplája után Puljko emel be egy szép tempót. 4-2.

• 18:08:24

Vlahovics ismét eredményes közelről, majd Hinnant dobja át a védőjét. 6-4.

• 18:09:33

Bazsó két jó büntetőjét követően ismét Hinnant veszi be az ellenfél gyűrűjét. 8-6.

• 18:10:58

Perl kígyózott át a hazai védelmen, Vlahovics szerencsére csak egy büntetőt dob be ez után. 8-9.

• 18:11:39

Hendlein szerzi meg első pontjait , amit Puljko told meg egy hármassal. 13-9.

• 18:12:52

Mitchell is először talál be a meccsen, de Hendlein révén erre is van válaszunk rögtön. 15-11.

• 18:14:19

Váradi a háromból csak egy büntetőt értékesít, Puljko viszont egy szép betörés után már hét pontos. 17-13.

• 18:15:07

Mitchell és Hendlein gyors kosarai után Váradi hint egy triplát. Rengeteg a pont egyelőre. 19-18.

• 18:17:00

Puljko ismét bevág egy hármast, majd a pályára Horváth is kosarat szerez Hinnant passzából. 24-18.

• 18:18:43

Hinnant is besuvaszt egy hármast, akárcsak Vlahovics, aki méterekről a triplavonal mögül eredményes. 27-21.

• 18:20:38

Hinnant egy büntetőjét követően, viszont a negyed utolsó dobása Vlahovicsé, aki újabb egy újabb hármast süllyesztett el. 28-24.

• 18:25:22

A második negyed Horváth kettesével indul, majd egy vendég csúnya fault után Fekete Ádámra fújnak technikat, érhetetlen döntés.. 30-24.

• 18:27:22

Perl bedobja az érte járó büntetőket, az ellentámadásból pedig Hinnant második hármasa jön. 33-26.

• 18:28:03

Puljko újabb pontos tempója után időt kér a vendég csapat, remekül fejezzük be a támadásainkat. 35-26.

• 18:30:33

Puljko ezúttal egy lerohanást fejez be, Fodor pedig két büntetőt küld a helyére, meglépünk a Falcótól. 39-26.

• 18:35:05

Horváth pontos ismét a gyűrű alól, majd Puljko dob be egy hihetetlen nehéz hármast. 44-26.

• 18:36:26

Perl is távolról talál be, Puljko viszont rovábbra is ellenállhatatlanul játszik, egy betörés után megint eredményes. 46-29.

• 18:38:22

Mitchell büntetőit követően Perl ziccerével zárkózik a vendég csapat. Még két perc van a félidőig. 46-33.

• 18:39:20

Drahos csak egy büntetőt értékesít, Perl viszont újabb hármast pörköl be. 47-36.

• 18:40:54

A padról beszálló Jancsikin is távolról pontos, Vlahovics egy büntetője után pedig Hendlein újabb kettese jön. 52-37.

• 18:41:58

Hendlein zsákolhat Davis szép passza után, de sajnos Vlahovics menetrendszerű hármasa jön hat másodperccel a félidő előtt. 54-40.

• 18:43:57

Egészen elképesztő támadás után Davis zsákolása az utolsó momentum, 16 ponttal vezetünk féltávnál. 56-40.

• 19:00:24

Davisé az első kosár a második félidőben, Hendleiné pedig a következő. 60-40.

• 19:02:01

Vlahovics büntet meg egy eladott labdát, majd Puljko dobja be a hármasát a sarokból. 63-42.

• 19:03:29

Mitchell maradt üresen a gyűrű alatt, egy jó védekezés után pedig Fodor szerez faulttal együtt kosarat. 66-44.

• 19:05:57

Zsinórban hét pontot szerzett a Falco, azonnal jön is a hazai időkérés, mielőtt még túlságosan is elkapná a fonalat a vendég csapat. 66-51.

• 19:08:17

Hendlein büntetői pontosak, a vendég támadás után Szabó Miklós szerzi meg első pontjait a mérkőzésen. 68-53.

• 19:10:12

Fodor első hármasát követően Puljko már az ötödik tripláját dobja. 74-53.

• 19:13:00

Mitchell is betalál távolról, a hazai pontesőt pedig Horváth folytatja egy közelivel. 76-56.

• 19:13:55

Timberlake eredményes egy lerohanás után, majd Hinnant is kosarat szerez hosszú csend után. 78-58.

• 19:14:29

Vlahovics ziccerére Hendlein válaszol egy gyönyörű zsákolással. 80-60.

• 19:15:17

A harmadik negyed utolsó kosarát Perl szerzi egy dudálós triplából. Biztos a vezetésünk a záró 10 perc előtt. 80-63.

• 19:19:31

Fodoré az első dupla a záró negyedben, erre Mitchell válaszol távolról. 82-66.

• 19:23:00

Hendlein szerez labdát és zsákolhat szabadon, majd Timberlake süllyeszt egy el triplát. 84-69.

• 19:24:28

Hendlein két jó büntetője után Perl küld egy tempót a helyére. 86-71.

• 19:25:50

Timberlake erőszakol be egy kettest, de szerencsére Hendlein révén újra eredményesek vagyunk. 88-73.

• 19:26:54

Szabó egy büntetőjét követően Benke Szilárd tesz vissza egy támadólepattanót. 90-74.

• 19:31:06

Timberlake büntetői beesnek, majd Perl szerez egy szép kosarat közelről. 90-78 az állás és két perc van vissza a mérkőzésből.

• 19:33:15

Kovács S. duplája után Timberlake szerez öt pontot fél perc alatt. 92-83.

• 19:34:48

Vége a mérkőzésnek, ezzel a győzelemmel bebiztosítottuk a helyünket a felsőházban! Szép volt Fiúk!