Sopron KC - Kaposvári KK2014. Február 01. 17:42

Köszöntöm a szurkolókat! Hamarosan kezdődik a Sopron KC - Kaposvári KK rangadó, tartsanak velünk!

• 18:04:33

A mérkőzés Chism kosarával indul, amire Thomas válaszol rögtön. 2-2.

• 18:07:58

Thomas újabb kosara után a kihagyott dobások sorát Barovics töri meg egy közelivel. 6-2.

• 18:11:17

Borzasztó rosszul céloz mindkét csapat, sajnos a Sopron talál be ismét hosszabb csend után, ismét Thomas eredményes. 8-2.

• 18:15:11

Chism szór sorozatban öt pontot, majd Tóth és Hendlein kosarai után már egyenlő az állás. 9-9.

• 18:15:50

Ruják triplája beesik, akárcsak vendég oldalon Chism második hármasa. 12-12.

• 18:18:24

Thompson zsákolásával kezdődik a negyed utolsó perce, további kosár már nem esik. 14-12-re vezet a SKC.

• 18:22:08

Drahos tempója után Ruják küld a helyére két büntetőt. 16-14.

• 18:23:44

Chism egyenlőre egyedül húzza a szekerünket a pontjaival, már 12 egységnél jár. 16-16.

• 18:24:57

Boriszov csak egy büntetőt dob be, Fodor viszont pontos közelről, ezzel pedig vezetünk. 17-18.

• 18:26:23

Barovics kettesét követően Ruják is betalál a gyűrű alól, majd Hendlein is beemel egy triplát. 21-21.

• 18:28:38

Chism újabb kettesére Tóth válaszol távolról, Drahos pedig egy 2+1-el jelentkezik. 24-26.

• 18:31:33

Ruják és Chism pontjai után Barovics is hárompontos akcióból eredményes. 29-28.

• 18:34:38

Boriszov duplájával lépi át a 30 pontos határt a hazai alakulat, Puljko pedig első pontjait szerzi a meccsen. 31-30.

• 18:35:26

Puljko ezen felbuzdulva egy hármast is bepörköl, de Dénés révén a Sopron is betalál. 33-33.

• 18:40:24

Fodor és Hinnant büntetői után Puljko sem hibázik a vonalról. 33-38.

• 18:42:24

Barovics egymás után három büntetőt dobott be, majd Fodor közelről veszi be a hazai gyűrűt. 36-40.

• 18:43:07

Takács suvaszt be egy hármast, alig több, mint egy perc van vissza a félidőből. Vendég időkérés. 39-40.

• 18:45:50

A félidő utolsó kosarát Hinnant szerzi, rossz kezdés után remekül folytattuk. 39-42.

• 19:03:11

Barovics és Chism négy-négy pontjával indul újra a játék, majd hazai oldalról Boriszov is betalál. 45-46.

• 19:05:59

Boriszov újabb duplájával ismét vezet a Sopron, de Hendlein pöcijével és Puljko tripljával megint változik az eredmény. 47-51.

• 19:07:32

Dénes hármasa és Thomas kettese után előbbi még egyszer pontos, Fekete Ádám időt kér. 54-51.

• 19:10:03

Puljko a harmadik tripláját vágja már, de Barovics révén előnyben marad a SKC. 56-54.

• 19:13:09

Fodor duplája és Thomas triplája után Hendlein sem hibázik közelről. 59-58.

• 19:14:32

Dénes újabb hármast küld a helyére, ráadásul Boriszov triplája is a helyén. 65-58.

• 19:15:26

Tóth is eredményes, meglép a Sopron a harmadik negyed végére sajnos, kár az utolsó percért. 67-58.

• 19:20:00

Chism kettesével indul a záró negyed, majd Tóth és Hinnant is betalál. 69-62.

• 19:22:15

Ruják és Hendlein duplái után Thompson nem hibázik a büntetővonalról. 73-64.

• 19:23:45

Tóth kosarával először nő 10 pont fölé a különbség, ráadásul Chism ki is pontozódott. 75-64.

• 19:25:14

Dénes révén folytatja a kosárgyártást a Sopron, szerencsére Hinnant beemel egy triplát. 77-67.

• 19:26:52

Boriszov megint elsüllyeszt egy hármast, még négy perc van vissza a meccsből. KKK időkérés. 80-67.

• 19:32:30

Puljko és Tóth büntetői pontosak, majd Hendlein pontos a gyűrű alól. 82-71.

• 19:33:18

Boriszov büntetői után Hinnant vág be egy tempót, még két perc van vissza. 84-73.

• 19:35:11

Barovics és Dénes pontjait követően Jancsikin dobja első hármasát. 87-76.

• 19:39:39

Barovics, Dénes és Thomas büntetőivel pörög le az óra, már az utolsó percen belül járunk. 91-76.

• 19:45:21

A meccs végére büntetőpárbajjá alakult a mérkőzés, 93-79-re nyert a Sopron, amivel az egymás elleni összevetésben is jobbak.