Kaposvári KK - Naturtex-SZTE-Szedeák2014. Január 25. 17:53

• 17:53:03

Köszöntöm az olvasókat! Hamarosan kezdődik a bajnokság 18.fordulójából a Kaposvár - Szeged mérkőzés, szurkoljanak velünk!

• 18:03:56

A mérkőzés első pontjait Csorvási M. szerzi, majd Chism is betalál. 2-3.

• 18:04:44

Csorvási M. ismét eredményes, akárcsak Hinnant, aki a gyűrű alól pontos. 4-5.

• 18:05:53

Horváth Ákos büntet meg egy eladott labdát, aztán kioszt egy asszisztot Csorvási Milánnak. 4-9.

• 18:06:56

Hendlein és Chism duplái után újra Horváth Á. talál be. 8-11.

• 18:07:33

Fodor emel be egy triplát, Csorvási M. viszont már a nyolcadik pontját szerzi a másik oldalon. 11-13.

• 18:08:21

Hendlein könnyű ziccerére a változatosság kedvéért ismét Csorvási válaszol. 13-15.

• 18:09:35

Kiss tripláját követően Hendlein szerez 2+1-et. Egyelőre egyik csapat sem remekel a védekezésben. 16-18.

• 18:13:42

Chism nehéz kettest küld a helyére, majd Hinnant is bevág egy hármast. 21-18.

• 18:16:16

Hinnant fejez be egy indítást, a negyed utolsó támadásából pedig nem születik kosár, 23-18-ra vezetünk tíz perc után.

• 18:19:17

Fodor kosara az első esemény a második negyedben, a következő pedig Hendlein közeli pöcije. 27-18.

• 18:21:34

Csorvási M. csak egy büntetőt értékesít, utána viszont őrült rohanás kezdődik kihagyott dobások sorával, amit Fodor tör meg. 29-19.

• 18:24:37

Vendég időkérés után Csorvási M. ezúttal mindkét büntetőjét bedobja, majd egy 2+1-et is szerez. 29-24.

• 18:25:48

Horváth Á. dupláját követően Hendlein töri meg a hazai gólcsendet két jó büntetővel. 31-26.

• 18:29:23

Hendlein ezúttal sem hibázik a büntetővonalról, majd Drahos szerzi meg első kosarát egy szép horoggal. 35-26.

• 18:30:26

Horváth M. is első pontjait dobja a meccsen, Csorvási M. viszont már 19 pontos. 37-28.

• 18:32:45

Horváth Á. szerez zsinórban öt pontot, Jancsikin pedig a sarokból dob triplát. 40-33.

• 18:35:27

Varga hárompontosa vezeti fel az utolsó percet, majd Benke pörköl be egy duplát a sarokból. 42-36.

• 18:37:14

A félidő utolsó támadásából Chism talál még be, nyolc pontos előnyben vagyunk a félidőben. 44-36.

• 18:38:06

Elég sok a pontatlanság mindkét oldalon, valószínűleg nem a legmagasabb színvonalú meccs, amit idén látunk.

• 18:53:30

Varga szerez öt pontot fordulás után, amire Chism és Puljko felel ugyanennyivel. 49-41.

• 18:54:58

Kiss duplája után Hendlein 2+1-e következik. 52-43.

• 18:56:05

Horváth Á. is faulttal együtt talál be, majd Puljko küld a helyére egy újabb triplát. 55-46.

• 18:57:06

Kiss is triplát dob, de Puljkonak erre is van válasza, természetesen a hármasvonalon túlról. 58-49.

• 19:01:02

Csorvási L. csak egy büntetőt értékesít, Hinnant viszont szépen fordul le és dob tempót. 60-50.

• 19:02:23

Puljko nagyon belejött, újabb pontos dobás tőle, majd Csorvási M. ziccerezik közelről. 62-52.

• 19:04:01

Csorvási és Hinnant kosarai után Jereminov küld a helyére két büntetőt. 64-56.

• 19:05:34

Hinnant újabb duplát szerez, majd Benke kap szép labdát Puljkotól és fejezi be az akciót. 68-56.

• 19:06:53

Növeltük az előnyünket a harmadik negyedben, a játék képe alapján semmi sem veszélyezteti a győzelmünket.

• 19:09:31

Horváth Á. triplájával indul az utolsó negyed, amire Kovács Soma válaszol egy középtávolival. 70-59.

• 19:11:02

Kovács S. egy büntetője után ismét Horváth Á. kosarával zárkóznak a vendégek. 71-61.

• 19:11:49

Chism tesz vissza egy támadólepattanót, majd Csorvási L. talál be a gyűrű alól. 73-63.

• 19:13:57

Csorvási M. négy pontját követően már csak hat pont az előnyünk, ráadásul Horváth Á. triplájával már 73-70 az állás.

• 19:17:02

Fodor duplájára Jereminov válaszol, aki ráadásul a világ végéről bedob egy triplát is. 75-75.

• 19:18:56

Horváth Á. kettesével már a Szeged vezet, majd Jereminov ziccere is a helyén. Hazai időkérés 2:41-el a vége előtt. 75-79.

• 19:22:03

Hinnant süllyeszt el egy hármast a legjobbkor, még egy perc van vissza, érdekes végjáték elé nézünk. 78-79.

• 19:23:11

Hinnant most Chismet szolgálta ki, visszavesszük a vezetést 53 másodperccel a vége előtt, vendég időkérés. 80-79.

• 19:26:25

Horváth Á. kígyózott át a védelmünkön és tette be a ziccert, sajnos Chism utána kihagyta a dobását. 80-81.

• 19:27:20

Horváth Á. csak egy büntetőt dob be, majd Chism egyenlít Hendlein passzából. Még 13 másodperc van vissza. 82-82.

• 19:28:57

Kimaradt a Szeged utolsó dobása, következik a hosszabbítás.

• 19:32:29

Puljko egy hármassal kezdi a hosszabbítást, Csorvási M. pedig két jó büntetővel. 85-84.

• 19:35:35

Puljko egy újabb hármast süllyeszt el, vendég időkérés két és fél perccel a vége előtt. 88-84.

• 19:37:11

Csorvási két büntetője ismét pontos, majd Csorvási L. triplájával vezet a Szeged. 88-89.

• 19:41:20

Kisebb közjáték borzolja a kedélyeket, aminek a végén Chismet kiállítják a játékvezetők.

• 19:43:54

Hendlein büntetői pontosak másfél perccel a vége előtt, de Horváth Ákos triplájával visszaveszi a vezetést a vendég csapat. 90-92.

• 19:46:12

Hinnant is bevágja a maga tripláját, majd kivédekezzük a Szeged akcióját. Még 36 másodperc. 93-92.

• 19:48:43

Puljko a helyére küldi mindkét büntetőjét, hat másodperccel a vége előtt pedig Jancsikin sem hibázik a vonalról. 97-92.

• 19:49:33

Jereminov még bedob egy duplát, ami nem oszt nem szoroz, 97-94-re nyertünk egy olyan meccsen, amit magunknak tettünk nehézzé.