Fortress-Jászberény - Kaposvári KK2014. Január 04. 18:07

• 18:07:09

Köszöntöm az olvasókat! Hamarosan kezdődik a Jászberény - Kaposvári KK mérkőzés, szurkoljanak velünk!

• 18:11:12

A két csapat őszi mérkőzésén 81:72-re legyőztük a JKSE-t, ezzel az eredménnyel azt hiszem mindenki kiegyezne ma is.

• 18:33:36

Dukics és Dramicsanin kettesével indul a mérkőzés, az első kaposvári kosarat pedig Chism jegyzi. 4-2.

• 18:34:16

Hinnant hármasa beesik, majd Hendlein közelije is a helyén. 4-7.

• 18:36:12

Raivio is megszerzi első pontjait, Hinnant viszont újabb vendég duplát értékesít. 6-9.

• 18:37:27

Raivio a helyére küld egy triplát is, ezt még két gyors hazai kosár követi, Savic és Dramicsanin révén. 13-9.

• 18:39:05

Raivio négy ponttal folytatja a jászberényi rohamot, szerencsére Chism duplája kaposvári kosarat is jelent már. 17-11.

• 18:41:27

Chism bevág egy hármast is, azonban Savic büntetői miatt nem csökken a hazai előny. 19-14.

• 18:44:52

Dramicsanin közeli duplája után Raivio értékesít egy triplát, tíz pontos Jászberény vezetés után vendég időkérés. 24-14.

• 18:47:08

Dukics hármasát követően Hinnant állhat oda a büntetővonalra, mindkét dobása pontos. 27-16.

• 18:49:31

A pályára kerülő Markovics sem hibázik, ez után már nem születik kosár, jelentős hazai előny alakult ki a negyed végére. 29-16.

• 18:53:02

Soós is beköszön egy triplával, majd Hinnant fejez be egy KKK támadást. 32-18.

• 18:56:01

A hosszabb csendet Chism töri meg egy közeli duplával, a hazaiak edzője pedig időt kér. 32-20.

• 18:59:26

Raivio tovább folytatja a pontgyártást, Hendlein kosarára pedig Dramicsanin válaszol rögtön. 36-22.

• 19:00:28

Raivio harmadik triplája után tovább dagad a hazai előny, Fodor révén viszont mi is hármast dobunk. 39-25.

• 19:02:11

Chism talál be a gyűrű alól, akárcsak Horti a hazai oldalon. 41-27.

• 19:05:02

Fodor megszerzi a második tripláját is, Savic pedig a második dupláját, nem nagyon tudunk kivédekezni egy JKSE támadást se. 43-30.

• 19:09:28

Savic ezúttal egy indítást fejez be kosárral, majd Fodor értékesíti két büntetőjét. 45-32.

• 19:11:42

Az első félidő utolsó perce Hinnant duplájával indul, további kosár nem születik, 45-34-re vezet a Jászberény félidőben.

• 19:29:13

A második játékrész Chism tempójával indul, majd ugyanő egy hármast is bevág. 45-39.

• 19:31:40

Raivio 2+1-ét követően Hendlein állhatott oda a büntetővonalra, de csak az egyiket dobja meg. 48-40.

• 19:33:17

Benke Szilárd talál be közelről, Hendlein pedig két büntetőből, remekül kezdjük a harmadik negyedet. 48-44.

• 19:39:26

Hendlein tesz vissza egy támadólepattanót a gyűrűbe, ráadásul a következő kosarat is ő szerzi, egyenlítünk! 48-48.

• 19:41:42

Szögi szerzi a negyedik és ötödik hazai pontot a harmadik negyedben, Chism ez után csak egy büntetőt dob be. 50-49.

• 19:43:08

Benke büntetőivel átvesszük a vezetést, és ne feledjük, voltunk már 17 pontos hátrányban is a mérkőzésen. 50-51.

• 19:44:34

Markovics brusztol be egy támadólepattanót, de Fodor révén ismét eredményes a KKK. 52-53.

• 19:47:10

Mladenovics suvaszt be egy triplát, Fodor pedig a büntetővonalról szerez két pontot. 55-55.

• 19:47:43

Vége a harmadik negyednek, szenzációs 10 percet produkáltunk, amivel visszajöttünk a mérkőzésbe.

• 19:52:32

Raivio 2+1-e az első történés a záró negyedben, majd Markovics és Fodor is betalál. 60-57.

• 19:54:40

Puljko most szerzi meg első pontjait a meccsen, Savic és Hendlein viszont már 10-10 pont felett járnak. 62-61.

• 19:56:42

Savic bünteti meg a kihagyott helyzetünket, ráadásul Dramicsanin is a legrosszabbkor dobja első tripláját. Vendég időkérés. 67-61.

• 19:58:57

Fodor duplájával közelítünk, de Dramicsanin ismét eredményes, ezúttal közelről. 69-63.

• 20:02:47

Négy perc sincs már vissza mikor Dukics duplájával nyolc pontra nő a különbség, majd Horti kosara után már 10 pont a hazai előny. 73-63.

• 20:04:12

Félő, hogy innen már nincs visszaút, Chism kap technikait. Raivio bedobja a büntetőket, akárcsak Markovics a közelit. 77-63.

• 20:06:07

Sorban jönnek a hazai kosarak, ezúttal Dukics. Hinnant igyekszik kozmetikázni az eredményen egy triplával. 79-66.

• 20:12:19

Markovics kosara után Chism újabb technikaija következik Dukiccsal párban, sajnos csúnya véget ér a mérkőzés. 81-66.

• 20:14:28

A végeredmény Raivio és Kovács S. pontjaival alakul ki. 83-67-re nyert a hazai csapat.