ZTE KK - Kaposvári KK2013. December 18. 17:52

• 17:52:02

Köszöntöm az olvasókat! Hamarosan kezdődik a ZTE KK - Kaposvári KK mérkőzés, szurkoljanak velünk!

• 18:33:25

Hinnant triplájával kezdjük a mérkőzést, amire Kovács válaszol közelről. 2-3.

• 18:36:01

Lekli duplája után Fodor csak az egyik büntetőjét dobta be, előbbi ráadásul egy újabb kettes küld a helyére. 6-4.

• 18:36:41

Hendlein első kosarát szerzi a mérkőzésen, akárcsak Gáspár a másik oldalon. 8-6.

• 18:39:48

Hinnant megint bevág egy hármast, hazai részről pedig Safford tesz hozzá egy pontot az eddigi nyolchoz. 9-9.

• 18:41:38

Koma dupláját követően Fodor küld a helyére egy tempót. 11-11.

• 18:44:12

A csapatba visszatérő Puljko is betalál, majd az új egerszegi légiós, Teel is pontos. 13-13.

• 18:48:08

Puljko nem hibázik a büntetővonalról, az utolsó másfél percben viszont nincs kosár, 13-15 az első negyed után az állás.

• 18:52:03

Boston vág be egy tempót, ami után Jancsikin és Lekli is eredményes, gyors kosarakkal indul a második negyed. 17-17.

• 18:53:18

Hendlein dupláját követően Gáspár és Puljko is triplát dob. 20-22.

• 18:54:49

Boston és Kámán kosarával fordít a ZTE, plusz Kovács ziccere is a helyén van. 26-22.

• 18:55:49

Hendlein egy büntetőt dob csak be, Lekli viszont továbbra sem akar hibázni. 28-23.

• 18:56:39

Gáspár második hármasa után időt kell kérnünk, meglépett a hazai csapat. 31-23.

• 18:59:29

Hendlein hint egy triplát, de Kovács két kosara révén újra eredményes a ZTE. 35-26.

• 19:01:49

Hinnant és Fodor jóvoltából zárkózunk, majd Hendlein is pontos a gyűrű alól. 35-31.

• 19:03:55

Safford kosarára Hendlein reagál rögtön, Chism pedig most szerzi első pontjait a mérkőzésen. 38-35.

• 19:06:52

Teel két pontjára Hinnant két pontja a válasz, de nem tudunk még közelebb jönni, mert Kovács faulttal együtt talál be. 43-37.

• 19:08:08

Fodor suvaszt be egy triplát, a hazai támadás kimarad, három pontos előnyben a ZTE a félidőben. 43-40.

• 19:09:37

Hazai oldalon Kovács a legeredményesebb 11 ponttal, míg nálunk Hendlein a legjobb 12 egységgel.

• 19:25:39

Safford és Hendlein kosaraival indul a második félidő, majd Chism duplájával egyenlítünk is. 45-45.

• 19:27:33

Lekli 2+1-e után ismét Chism eredményes, de Safford révén behullik egy hazai hármas. 51-47.

• 19:29:04

Chism büntetői pontosak, Puljko pedig bevágja második tripláját is. Újra vezetünk. 51-52.

• 19:32:36

Safford és Chism is zsákolhat, majd Boston büntetői a helyükön. 55-54.

• 19:34:45

Chism csak az egyik büntetőjét értékesíti, Kámán viszont távolról talál be. 58-55.

• 19:38:36

Hendlein és Teel iscsak egy büntetőt dob be, Hinnant pedig tőle szokatlan módon zsákol. 59-58.

• 19:41:25

Safford újabb középtávolit küld be, akárcsak Puljko, egy perc van vissza a harmadik negyedből. 61-60.

• 19:45:13

Chism büntetőjével és Puljko újabb triplájával visszavesszük a vezetést a negyed végére, 61-62 a záró játékrész előtt.

• 19:48:19

Hendlein fejez be két akciót a palánk alól egymás után, remekül kezdjük az utolsó 10 percet. 61-66.

• 19:51:55

Gáspár hármasával és Lekli két duplájával rögtön fordít a ZTE, jó lenne azonnal megállítani ezt a sorozatot. 68-66.

• 19:53:03

Fodor triplája beesik, majd Boston és Chism gyors kosárváltása következik. 70-71.

• 19:55:17

Öt percen belül járunk már mikor Lekli eredményes közelről, de Hinnant is ismét hozzá tud tenni egy duplát a meccshez. 72-73.

• 19:58:11

Puljko is kosarat szerez Chism passza után, ráadásul a büntetőit se hibázza el. Kevesebb, mint négy perc van vissza. 72-77.

• 20:00:48

Hendlein kettesét követően Boston ágyúz be egy távoli hármast, majd Fodor sajnos újra csak egy büntetőt dob be. 75-80.

• 20:02:48

Safford is ront egyet a vonalról, az utolsó két percbe lépve pedig ismét Lekli talál be közelről. 78-80.

• 20:04:06

Chism a legjobbkor emel be egy tempót, de Teel révén erre is érkezik a hazai válasz. 80-82.

• 20:07:05

Hinnant állhat oda büntetőzni, de csak a második megy be, három pont előnyből kezdjük az utolsó percet. 80-83.

• 20:11:40

Hendlein rendkívül fontos kosarat szerez, az idő lepereg, hihetetlenül szükséges győzelmet arattunk a Zalaegerszeg otthonában. 80-85.