Kaposvári KK - Kecskemét 2013. December 11. 18:22

• 18:22:41

Köszöntöm az olvasókat! Hamarosan kezdődik a Kaposvári KK - Kecskemét mérkőzés, szurkoljanak velünk!

• 18:44:08

A bajnokság első fordulójában a Kecskemét simán legyőzött minket, itt a remek alkalom a visszavágásra. Hajrá KKK!

• 18:47:04

Az első kosarat Wittmann szerzi, majd Hendlein szerez támadólepattanót és pöcizi vissza. 2-2

• 18:48:53

Mészáros könnyű ziccere után ismét Hendlein eredményes. 4-4.

• 18:52:04

Jovanovics csak egy büntetőt dob be, Chism viszont mind a kettőt. 6-5.

• 18:52:38

Djeraszimovics könnyű tempóját Hinnant szép triplája követi. 9-7.

• 18:53:55

Hendlein zsákolt szépen egy indítás után, akárcsak Karahodzsics a másik oldalon. 11-9.

• 18:55:48

Hinnant szép passzát Hendlein fejezi be, vendég oldalon pedig Jovanovics ezúttal nem hibázik a büntetővonalról. 13-11.

• 18:58:55

Wittmann és Jovanovics büntetői után Hendlein is bedobja mindkét szabaddobását. 15-14.

• 19:01:06

Hendlein újabb támadólepattanót tesz vissza, majd Karahodzsics tesz be egy horgot. 17-16.

• 19:04:13

Hinnant és Karahodzsics kosarait követően kezdődik az utolsó perc a negyedből, amikor is Hendlein újabb két pontot szerez. 20-18.

• 19:05:47

Chism büntetői pontosak, az utolsó támadást pedig Djeraszimovics értékesíti. 22-20.

• 19:08:25

Jovanovics süllyeszt el egy triplát, majd Chism tesz vissza egy lepattanót. 24-23.

• 19:08:56

Karahodzsics hihetetlen nehéz dobást tett a helyére, Hendlein pedig tovább gyártja a pontokat. 26-25.

• 19:11:57

Mészáros hármasa beesik, ráadásul egy véleményes fault után még két büntetőt is dobhatott ez után. 26-30.

• 19:12:57

Jovanovics tempója a helyén sajnos, kicsit meglépett a KTE, azonnal időt kérünk. 26-32.

• 19:15:42

Hinnant ziccere után Mészáros újabb dobást értésít a sarokból. 28-34.

• 19:20:04

Jovanovics második triplája után Fekete Ádám kap technikait talán kissé túlzóan, a büntetőket Djeraszimovics bedobja. 28-39.

• 19:21:28

Djeraszimovics duplája is beesik, szerencsére Hendlein is betalál hosszú csend után. 30-41.

• 19:22:14

Pongó Martin tempójára Jancsikin válaszol egy triplával. 33-43.

• 19:22:55

A téves bírói ítéletek kissé felkorbácsolták a szurkolók indulatait, de legalább jó hangulata lett a mérkőzésnek. Vendég időkérés.

• 19:28:10

A bírók egymás után hozzák a rosszabbnál rosszabb ítéleteket a hazaiak ellen, néha teljesen érhetetlen fújások születnek.

• 19:29:50

A félidő előtt Hinnant négy pontja hoz minket közelebb, hat pontos vendég vezetés a szünetben. 37-43.

• 19:46:04

Fodor egy jó büntetőjével indul újra a játék, majd Chism egy igen érdekes mozdulattal önkosarat vét. 38-45.

• 19:49:11

Fodor hármasa után sorra maradnak ki a dobások, de Chism zsákolásával már két pont csak a vendég előny. 43-45.

• 19:50:08

Jovanovics duplájára Chism válaszol egy távoli tempóval. 45-47.

• 19:52:12

Wittmann vág be egy triplát, ami után Hinnant bedobja mindkét büntetőjét. 47-50.

• 19:53:23

Egy eladott labdát Djeraszimovics büntet meg, de Fodor szép betörése után zárkózunk tovább. 49-52.

• 19:57:43

Jancsikin és Karahodzsics büntetőit követően Fodor váltja pontokra az ellene elkövetett szabálytalanságot. 53-53.

• 19:59:26

Jovanovics harmadik triplája után Fodor kap ezúttal technikait, újabb túlzó ítélet a bíróktól. Djeraszimovics egy büntetőt dob be. 53-57.

• 20:00:31

Karahodzsics zsákolására Wittmann tesz még rá egy ziccert, sajnos ismét meglép a Kecskemét. 53-61.

• 20:00:43

Mindjárt vége a harmadik negyednek, hazai időkérés.

• 20:03:18

Az utolsó támadások kimaradnak, kár az utolsó két percért a negyedből. Remek záró negyed kellene a győzelemhez.

• 20:06:25

Wittmann triplája pontos, majd Jovanovics duplája is, nagyon rosszul kezdünk. 53-66.

• 20:08:14

Djeraszimovics is besuvaszt egy hármast, az első kaposvári pontot pedig Benke jegyzi a negyedben. 54-69.

• 20:11:00

Fodor közeli kosarát Chism két jó büntetője követi, még hat perc van vissza a mérkőzésből. 58-69.

• 20:12:22

Karahodzsics zsákolhat teljesen szabadon, majd Chism eredményes ismét. 60-71.

• 20:15:48

Fodor szerez kosarat gyorsindításból Benke óriási blokkja után, de sajnos erre öt kecskeméti pont a válasz. 62-76.

• 20:18:42

Kiss K. és Chism pontjai után tíz pont a különbség három perccel a vége előtt, de Djeraszimovics ismét növeli a vendég előnyt. 66-79.

• 20:20:19

Hendlein zsákolása után Fodor dob be egy nagyon távoli hármast. 71-79 az állás és még két perc van vissza.

• 20:21:37

Wittmann büntetői jók, akárcsak Chism közelije. Pongó Martin sem hibázik a büntetővonalról. 73-83.

• 20:23:51

Jovanovics is bedobja a büntetőit, majd Karahodzsics fejez be egy könnyű ziccert. 73-87.

• 20:24:31

Ez a végeredmény, a jobb csapatteljesítményt nyújtó Kecskemét megérdemelten nyerte a mérkőzést.

• 20:25:51

Remélhetőleg a következő héten a sérültjeink visszatérnek a Zalaegerszeg ellen és újra a győzelem útjára lép a csapat.