Falco KC Szombathely – Kaposvári KK2013. December 04. 18:28

• 18:28:09

Köszöntöm az olvasókat! Hamarosan kezdődik a Falco KC Szombathely - Kaposvári KK mérkőzés a bajnokság 11. fordulójából. Szurkoljanak velünk!

• 18:29:32

A vasiaknál ezen a meccsen debütál az új szakvezető, míg a KKK sorozatban a nyolcadik sikeréért lép ma pályára.

• 18:32:48

Szabó M. kosarával kezdődik a mérkőzés, azonban Chism egyből válaszol rá. 2-2.

• 18:34:31

Zagorac is megszerzi első pontjait, Szabó pedig egy 2+1-es akcióból is betalál. 7-2.

• 18:36:28

Szabó nagyon jól kezdi a meccset, újabb kosarat szerez, szerencsére Hendlein révén közeledünk. 9-4.

• 18:36:56

Robinson vág be egy hármast, majd Chism zsákolhat szabadon. 12-6.

• 18:37:42

Szabó és Hendlein gyors kosárváltása után Zagorac is eredményes a triplavonalon túlról. 17-8.

• 18:39:31

Jancsikin tripláját Will két jó büntetője követi, ráadásul egy eladott labda után Timberlake növeli 10 pontra a hazai előnyt. 21-11.

• 18:43:14

Chism szerez négy pontot fél percen belül, Hinnant pedig első pontjait szerzi büntetőből. 21-17.

• 18:45:09

Chism újabb duplát süllyeszt el, egy kivédekezett támadás után pedig Hendlein egalizál. Hazai időkérés. 21-21.

• 18:49:56

Zagorac kettese után Fodor M. egy jó büntetője következik, de a szlovén center újabb duplájával zárul az első negyed. 25-22.

• 18:54:38

Chism közelijével indul újra a játék, majd Hinnant kosarát követően először vezetünk a meccsen. 25-26.

• 18:57:09

Szabó lépi át a 10 pontos határt, de Chism tartja vele a lépést, ezúttal sem hibázik büntetőből. 27-28.

• 19:00:26

Perl első kosarát követően Bognár is betalál, akárcsak Fodor, aki első dupláját a második negyed közepén jegyzi. 31-30.

• 19:02:04

Perl büntetői után jutunk el a negyed feléhez, Fekete Ádám pedig időt kér három pontos hazai előnynél. 33-30.

• 19:04:15

Hendlein szerez labdát és fejezi egyedül a támadást, de Zagorac sokadik támadólepattanóját egy könnyű Falco kosár követi. 35-32.

• 19:06:03

Robinson duplájára Chism válaszol egy 2+1-el, majd egy eladott labdát ezúttal Perl büntet meg. 39-35.

• 19:10:33

Kiss K. egy büntetőt dob csak be, míg a Szombathely Robinson és Zagorac révén növeli előnyét. 43-36.

• 19:13:18

Fodor is csak az egyik büntetőjét értékesíti, a negyed végi őrületben pedig Perl és Hendlein is betalál, így 45-39 az állás félidőben.

• 19:15:20

A hazai csapatban a legeredményesebb Zagorac 13 ponttal, a KKK legjobbja pedig Chism 17 egységgel.

• 19:28:45

Akárcsak a meccs elején, ezúttal is Szabóé az első kosár, de Jancsikin azonnal válaszol rá. 47-41.

• 19:30:51

Perl emel be egy trojkát középről, Chism pedig ott folytatja ahol abbahagyta az első félidőben, fél perc alatt négy pont tőle. 50-45.

• 19:31:35

Timberlake is megdobja első hármasát, ráadásul eladjuk a labdát és ebből Szabó eredményes, ismét 10 pont a differencia. 55-45.

• 19:35:03

Egyelőre Chism tartja a lelket a csapatban pontjaival, zsinórban két támadást is befejezett, a harmadikat pedig Hendlein. 55-52.

• 19:38:09

Fodor a legjobbkor talál be távolról, ráadásul Hendlein újabb duplájával ismét vezetünk. 55-57.

• 19:41:48

Zagorac pontos büntetői után Chism sem hibázik a vonalról, de ez után egy eladott labdát torol meg Timberlake. 59-59.

• 19:43:24

Chism váltja pontokra Hendlein passzát, majd Jancsikin bedobja a büntetőit. 59-63.

• 19:49:36

Robinson szól hozzá ismét a meccshez hosszú csend után, a negyed utolsó percében pedig Hinnant büntetőjével három pontos előnybe kerülünk.

• 19:50:53

61-64 az állás, tíz percre vagyunk egy újabb bravúros győzelemtől.

• 19:57:12

Chism közelijével indul a záró játékrész, majd Zagorac duplája után időt kér a hazai csapat. Kevesebb, mint hét perc van vissza. 63-66.

• 19:59:29

Hendlein eredményes a palánk alól, akárcsak Fodor, aki egy indítást fejezett be, picit meglépünk. 63-70.

• 20:01:12

Timberlake duplájával és Robinson hármasával zárkózik a Falco, öt perc sincs már vissza a meccsből, KKK időkérés. 68-70.

• 20:04:50

Timberlake csak egy büntetőt dob be, Chism viszont bezúzza a tempóját, már 34 pontnál jár. 69-72.

• 20:05:52

Timberlake 2+1-e után egyenlít a hazai csapat, de Fodor révén újra itt az előny. 72-74.

• 20:07:12

Timberlake vette a hátára a Falcot, kétszer is betalál, míg a mi oldalunkon csak Jancsikin szerez kosarat. 76-76 és két perc van vissza.

• 20:08:25

Szabó M. duplájával veszik át a vezetést a vasiak, időt kérünk 90 másodperccel a vége előtt. 78-76.

• 20:13:10

Sajnos két dobást is rontunk az utolsó percben, Perl pedig bedobja mindkét büntetőjét. 80-76.

• 20:14:56

Az idő lejárt, kiélezett mérkőzésen veszítettünk, így sajnos megszakadt a győzelmi szériánk. 80-76-ra nyert a Falco.

• 20:16:51

A mérkőzés legjobbja egyértelműen Wayne Chism, 34 ponttal, 14 lepattanóval és 4 blokkal zárt, egészen elképesztő 47-es VAL értékszámmal.

• 20:18:13

Jövő héten szerdán egy hazai rangadó vár ránk a Kecskemét ellen, minél több szurkolót várunk a Sportcsarnokba. Köszönöm a figyelmet!