Kaposvári KK - Nyíregyháza2013. November 30. 17:43

• 17:43:25

Köszöntöm az olvasókat! Hamarosan kezdődik a Kaposvári KK - Nyíregyháza mérkőzés, szurkoljanak velünk!

• 17:59:44

A mai napon a bajnokság sereghajtóját fogadjuk, remélhetőleg folytatni tudjuk a győzelmi szériánkat. Puljko és Dávid továbbra is sérült.

• 18:01:20

Fodor szép kosarával indul a mérkőzés, majd Hinnant csen el egy labdát és fejezi be. 4-0.

• 18:03:49

Hall triplája révén születik meg az első vendég kosár, de Hinnant két pontjával ismét eredményesek vagyunk. 6-3.

• 18:06:58

Hendlein 2+1-e és Fodor hármasa után ismét Hall talál be be a palánk alól egy szép horoggal. 12-5.

• 18:09:47

Hendlein újabb kosarát Doyne tempója követi, a következő vendég támadást pedig Poscic teszi a gyűrűbe. 14-9.

• 18:13:07

Hendlein és Chism büntetői jók, majd Poscic duplája pontos közelről. 18-11.

• 18:14:38

Edwards és Chism is csak az egyik büntetőjét dobja be, Fodor triplájával pedig már 10 ponttal vezetünk. 22-14.

• 18:17:24

Doyne szerez négy pontot zsinórban, aztán egy perccel az első negyed vége előtt Hinnant tesz a helyére két büntetőt. 24-16.

• 18:20:18

Chism könnyű ziccerére Edwards válaszol két büntetővel, az utolsó támadás kimarad, így nyolc pontos előnnyel zárjuk az első negyedet. 26-18.

• 18:25:07

Hinnant szép betörésével kezdődik a második negyed, majd Hendlein fejez be egy támadás a palánk alól. 30-18.

• 18:29:58

Edwards két kosarat szerez egymás után, kaposvári oldalról pedig Hinnant három pontja következik. Vendég időkérés. 33-22.

• 18:31:38

Edwards belelendült, ismét eredményes, ráadásul a padról beszálló Varga is betalál. 33-26.

• 18:33:16

Hendlein nem hibázik a büntetővonalról, plusz erre rátesz még egy duplát is. 37-26.

• 18:36:22

Mohácsi brusztol be egy kosarat, majd Poscic értékesít egy ziccert. 37-30.

• 18:38:14

Doyne két jó büntetőjét követően hazai időkérés, sajnos eléggé döcög a támadójátékunk a második negyedben. 37-32.

• 18:40:03

Poscic zsákolhatott bántóan szabadon, de Hinnant büntetői révén eredményesek vagyunk. 39-34.

• 18:43:26

Mohácsi és Edwards pontjai után lépünk be az utolsó percbe, amikor is Fodor két büntetője jó. 41-38.

• 18:44:32

Fodor a harmadik triplját is elsüllyeszti, ez után a Nyíregyháza kér időt fél perccel az első félidő vége előtt. 44-38.

• 18:46:23

Nem születik kosár az utolsó támadásokból, hat pontos előnyben vagyunk a félidőben. Kicsit mindenki jobb játékra számított azt hiszem.

• 18:47:04

A legjobb hazai pontszerző Hendlein 15 ponttal, míg a vendégeknél Edwards a legponterősebb 10 egységgel.

• 19:04:17

Chismé az első két kosár a második félidőben, majd Hall talál be vendég oldalról. 48-40.

• 19:08:00

Hall egy hármast is a helyére küld, Mohácsi révén pedig három pontra zárkóznak a vendégek. 48-45.

• 19:10:41

Poscic kosarával zárkózik tovább az ellenfél, de Hendlein a legjobbkor eredményes kétszer egymás után. 52-47.

• 19:13:22

Hendlein ziccerezhet Chism hatalmas blokkja után, majd Poscic duplájára Hinnant válaszol egy triplával. 57-49.

• 19:17:09

Edwards kígyózott át a hazai védelmen és szerzett kosarat, Jancsikin pedig szép befutás után pontos. 59-51.

• 19:18:00

A harmadik negyed utolsó támadását Polyák fejezi be, teljesen üresen dobhatott kosárra, 59-53-ra vezetünk a záró játékrész előtt.

• 19:20:29

Jancsikin triplája jó a sarokból, akárcsak Chism közelije a palánk alól, jól kezdjük a negyedet. 64-53.

• 19:21:47

Hendlein ziccerezhet Fodor szép passza után, azonnal jön a vendég időkérés. 66-53.

• 19:24:53

Polyák dobja át Hendleint, majd Poscic is a helyére küld egy duplát. 66-57.

• 19:27:06

Jancsikin a közelije után kiharcol egy támadó hibát is Poscicon, aki ezzel kipontozódik. Hazai időkérés hat perccel a vége előtt. 68-57.

• 19:30:01

Chism faulttal együtt szerez kosarat egy parádés hazai támadás után, Jancsikin pedig bevág egy újabb triplát. 74-57.

• 19:32:23

Edwards két büntetőjét Fodor egészen furcsa dobása követi, de ezért is két pont jár. 76-59.

• 19:36:50

Edwards ismét a vonalról eredményes, majd Chism és Jancsikin is betalál. 80-61.

• 19:37:47

Doyne tempójára Chism válaszol távolról, utóbbi egy palánkra passzolt labdát is bezsákol. 85-63.

• 19:39:21

Polyák büntetői után Benke Szilárd vág be egy triplát a sarokból, hatalmas ovációt kiváltva a közönségből. 88-65.

• 19:41:43

Edwards két büntetőjét követően lépünk be az utolsó percbe, ahol Kiss K. zsinórban öt pontot szerez. 91-69.

• 19:42:37

Az utolsó másodpercekben Edwards duplája még beesik, akárcsak Filipovics M. szép tempója, ezzel zárul a mérkőzés. 95-71.

• 19:43:32

A meccs végére teljesen felőrültük a vendégek ellenállását és sima győzelmet arattunk, sorozatban a hetediket. Szép volt Fiúk!

• 19:44:16

Folytatás jövő héten Szombathelyen, a tabellán tartjuk a harmadik helyünket. Köszönöm a figyelmet!