Körmend - Kaposvári KK2013. November 23. 17:57

A közvetítésnek vége

• 17:57:27

Új esemény

Köszöntöm az olvasókat! Hamarosan kezdődik a Körmend - Kaposvári KK mérkőzés, szurkoljanak velünk!

• 18:01:59

Új esemény

Sajnos a mai mérkőzésen sem léphet pályára Hrvoje Puljko, akinek sérülése nem jött rendbe. Reméljük nélküle is folytatjuk a jó szériánkat.

• 18:09:42

Új esemény

Sonyák triplájával indul a mérkőzés, majd Moore is betalál egy betörés után. 5-0.

• 18:12:31

Új esemény

Chism és Rakocevic gyors kosarai után Hinnant kígyózik át a hazai védelmen és dob ziccert. 7-4.

• 18:15:15

Új esemény

Hendlein duplájára ismét Rakocevic válaszol. Chismet szépen találjuk meg a gyűrű alatt, 9-8 az állás 5 perc játék után.

• 18:16:33

Új esemény

Ferencz 2+1-ét követően Chism zsákolhat szabadon, majd Fodor M. triplájával a vezetést is átvesszük. 12-13.

• 18:20:18

Új esemény

Moore középtávoliját követően Hendlein is eredményes, Ferencz pedig egy extra hármast süllyeszt el. 17-15.

• 18:21:19

Új esemény

Hendlein könnyű ziccert értékesít, Ferencz pedig egy újabb triplát. 20-17.

• 18:23:40

Új esemény

A negyed utolsó percében járunk már mikor Chism szép tempót tesz a helyére, az ellentámadásból pedig Grebenár dobja át Hendleint. 22-19.

• 18:24:29

Új esemény

Vége az első negyednek, kiegyenlített a mérkőzés, picivel pontosabban dob a Körmend.

• 18:27:11

Új esemény

Rakocevic csak egy büntetőt dob be, szerencsére Chism mind a kettőt a mi oldalunkon. 23-21.

• 18:28:51

Új esemény

Chism két pontja után Rakocevic és Hinnant kosarai következnek, ismét vezetünk. 25-26.

• 18:30:26

Új esemény

Egyelőre Rakocevic és Chism pontjairól szól a második negyed, utóbbi zsinórban öt pontot szerez. 27-31.

• 18:32:42

Új esemény

Hendlein egy büntetője jó csak, ez után Grebenár szerez könnyű pontokat. 29-32.

• 18:33:48

Új esemény

Jancsikin szerzi meg első dupláját a meccsen, hazai időkérés a második negyed felénél. 29-34.

• 18:35:33

Új esemény

Ferencz talál be újra, majd Jancsikin suvaszt be egy hármast. 31-37.

• 18:38:42

Új esemény

Ferencz harmadik tripláját követően kimaradnak a lehetőségek mindkét oldalon, újabb időkérés. Még három perc az első félidőből. 34-37.

• 18:41:19

Új esemény

Török tesz vissza egy támadólepattanót, majd Fodor M. két büntetőt értékesít. 36-39.

• 18:43:53

Új esemény

Hendlein szerez labdát és fejezi be a támadást, ami után Kiss 2+1-es akciója következik. 36-44.

• 18:45:27

Új esemény

Ferencz két jó büntetője vezeti fel az utolsó percet a második negyedben, kaposvári időkérés. 38-44.

• 18:47:43

Új esemény

Chism és Ferencz kosarai után az utolsó támadásból Hendlein eredményes, így nyolc pontos előnnyel vonulhatunk a szünetre. 40-48.

• 18:48:50

Új esemény

Remek második negyedünknek köszönhetően vezetünk, hazai oldalon Ferencz a legjobb dobó 18 ponttal, míg a KKK-nál Chism 19 pontos.

• 19:06:02

Új esemény

Hendlein kosarával indul újra a játék, majd Rakocevic büntetői pontosak. 42-50.

• 19:07:45

Új esemény

Chism és Fodor révén növeljük előnyünket, de Rakocevic ismét eredményes. 44-54.

• 19:09:17

Új esemény

Ferencz kosara után Chism csak az egyik büntetőjét értékesíti. 46-55.

• 19:11:12

Új esemény

A körmendi közönség tűzbe jött a szerintük téves játékvezetői ítéletek miatt, közben Ferencz két büntetője közül csak az első jó. 47-55.

• 19:13:24

Új esemény

Hazai időkérés, a Körmend igyekszik mindent megtenni, hogy Chism megszerezze a negyedik faultját is, de egyelőre sikertelenül próbálkoznak.

• 19:17:07

Új esemény

Moore büntetőivel zárkózik a hazai csapat, de Chism ismét betalál. Sajnos viszont megvan a negyedik hibája.. 49-57.

• 19:19:01

Új esemény

Grebenár egy büntetője után Fodor G. mindkettő dobását a gyűrűbe helyezi a vonalról. 52-57.

• 19:19:45

Új esemény

Hinnant szép tempója nagyon kellett nekünk, de Fodor G. ismét pontos. 54-59.

• 19:22:13

Új esemény

Török tesz vissza egy lepattanót, majd a negyed utolsó percébe lépve KKK időkérés. 56-59.

• 19:24:46

Új esemény

Hinnant büntetői pontosak, a hazai támadást pedig kivédekezzük, öt ponttal vezetünk az utolsó negyed előtt. 56-61.

• 19:27:28

Új esemény

Hinnant kosarával indulunk újra, ezt Kutasi kosara követi. 58-63.

• 19:28:15

Új esemény

Fodor M. veri meg az őrzőjét és ziccerezik, Kutasi pedig egy hármast is bevág. 61-65.

• 19:29:28

Új esemény

Fodor M. is triplát dob, azonban Rakocevic révén zárkóznak a hazaiak. 63-68.

• 19:31:28

Új esemény

Újra Fodor M. eredményes kaposvári részről, majd Kutasi talál be szép egyéni akció végén. 65-70.

• 19:32:49

Új esemény

Fodor M. tarthatatlan, újabb hármast pörköl be, öt perc a hátralévő idő mikor a hazai csapat kér időt. 65-73.

• 19:35:28

Új esemény

Rakocevic talál be ismét, ezt Sonyák toldja meg egy közelivel. 69-73.

• 19:36:21

Új esemény

Időt kérünk, a legutóbbi két támadásunk eladott labdával végződött, meg kell nyugodnunk. Kicsivel több mint, három perc van vissza.

• 19:39:01

Új esemény

Chism csak egy büntetőt dob be, Ferencz pedig egy nehéz duplát értékesít. 71-74.

• 19:40:14

Új esemény

Kutasi 2+1-e után egyenlít a Körmend hosszú idő után, de Hendlein a legjobbkor talál be újra. 74-76.

• 19:44:03

Új esemény

Az utolsó perc kezdődik el mikor Rakocevic csak egy büntetőt dob be, Hinnant kihagyta mindkét büntetőjét, de a lepattanó Hendleiné. 75-76.

• 19:45:10

Új esemény

Török brusztolja be a labdát a gyűrűbe, egy ponttal vezet a Körmend. Tíz másodperc van vissza, támadhatunk a győzelemért. 77-76.

• 19:46:50

Új esemény

A meccs legjobbja, Chism vállalja el a dobást és értékesíti is! Három másodperc van vissza, hazai időkérés. 77-78.

• 19:49:13

Új esemény

Sikeresen kivédekeztük az utolsó körmendi támadást, szenzációs győzelmet arattunk egy végletekig kiélezett mérkőzésen!

• 19:51:32

Új esemény

Zsinórban a hatodik győzelmünket szereztük meg, a mérkőzés legjobbja a győztes kosarat is szerző Chism volt 27 pontjával.