Péntek 19.00: Ferencvárosi TC - Kaposvári Rákóczi2013. Május 31. 19:01

• 19:01:15

Köszöntöm a sportkedvelő olvasókat! Szurkoljuk végig együtt a szezon utolsó Rákóczi-meccsét!

• 19:09:22

A Fradi kezdte a mérkőzést.

• 19:10:18

A Rákóczi összeállítása: Hajdúch - Okuka, Kovács O., Zámbó, Jánvári - Pavlovic, Addo, Pedro, Balázs B. - Haruna, Vrucina.

• 19:11:34

A Fradi csapata: Jova - Alempijevic, Gyömbér, Klein, Sváb - Jovanovic, Holman, Ionescu - Somalia, Böde, Jenner.

• 19:12:50

A kaposvári csapatból Safaric öt sárga lapja miatt hiányzik, és a "fél csapat" sérült. A legfrissebb maródi a vállsérüléssel bajlódó Hegedűs

• 19:19:10

Az első percekben a Rákóczi térfelén pattogott a labda.

• 19:20:04

A 7. percben, szép kaposvári akció végén Balázs B. tette jobbról középre a labdát, Vrucina 15 méterről kapásból lőtt, Jovanovic blokkolt.

• 19:27:29

A 18. percben Jánvári rántotta le Bödét a tizenhatoson belül. Villant a sárga, és jön a büntető...

• 19:28:19

Böde állt a labda mögé, és némi megtorpanás után, az elmozduló Hajdúch mellett a kapu jobb sarkába gurított. 1-0.

• 19:39:03

A 30. percben balról szállt középre a labda, Klein fejese után a kapufát érintve hagyta el a játékteret a játékszer.

• 19:43:27

A 35. percben Jenner sárgult be.

• 19:43:48

Amivel még adós vagyok, a 32. perc eseménye:

• 19:44:34

Ionescu passzol a 16-os közepétől balra Bödéhez, aki jobbal 11 méterről lőtt, Hajdúch bravúrral ütötte ki a bal alsó elől a lövést.

• 19:50:28

A 41. percben Jenner tette elsőre a labdát, a gólhelyzetben lévő Böde elől Hajdúch kapus csente el a játékszert.

• 19:55:02

Vége az első félidőnek, egyelőre sajnos nem sok közünk van a mérkőzéshez.

• 20:11:17

Elkezdődött a második félidő.

• 20:13:18

Egy biztos: ma este nincs irigylésre méltó helyzetben a Rákóczi védelme.

• 20:14:25

A 49. percben Böde került gólhelyzetbe, de Addo ügyesen állította meg a kapu torkában.

• 20:20:17

Az 55. percben szinte a semmiből egyenlített a Rákóczi.

• 20:21:05

Pavlovic jobb oldali beadása után Vrucina fejesét még védte Jova, majd a kapufa, a kipattanót viszont Okuka a hálóba fejelte 4 méterről.

• 20:21:12

1-1.

• 20:21:25

Közben Zámbó helyett Thiam a pályán.

• 20:25:29

A 60. percben Somáliát lökte fel Addo a tizenhatoson belül. Megint sárga lap és újra büntető.

• 20:25:54

Böde a jobb alsó sarokba lőtte a labdát. 2-1.

• 20:27:38

A 62. percben Pavlovic is sárga lapot kap.

• 20:32:31

A 67. percben Harunát Waltner váltja.

• 20:43:38

A 78. percben Vrucina került gólhelyzetbe, ballal lőtt, a labda csak centikkel kerülte el a kaput.

• 20:49:39

A 84. percben Jovanovic buktatta a tizenhatoson belül Balázs Benjámint. Büntető és sárga lap...

• 20:49:59

Waltner a léc alá vágta a labdát. 2-2.

• 20:54:12

Előbb Waltner, majd Vrucina kapott sárga labdát.

• 20:57:45

2 perc a hosszabbítás.

• 20:58:44

A 93. percben Aborah szabadrúgása után szállt fölé a labda, ez a vége a mérkőzésnek.